Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Weerbericht Tholen: 'Volgende week terrasweer met temperaturen tot 20 graden'

Weerbericht Tholen: 'Volgende week terrasweer met temperaturen tot 20 graden'

THOLEN - Haal je zonnebril en t-shirt maar vast uit de kast. Volgende week wordt het namelijk terrasjesweer. Dat meldt Weeronline. Plaatselijk kan de temperatuur oplopen tot zo’n twintig graden.

Afgelopen dagen was het behoorlijk wisselvallig, maar aankomend weekend krijgen we te maken met een droger weertype. “Een enkele bui is nog niet helemaal uitgesloten, maar veel neerslag wordt er niet meer verwacht”, aldus Berend van Straaten, meteoroloog bij Weeronline. “Hierbij laat de temperatuur een stijgende lijn zien. Zo kan het op zondag ruim 15 graden worden in een groot deel van het land.”

Terrasjesweer 
Neerslag staat dus volgende week niet (veel) meer op het programma. “De zon gaat het weerbeeld domineren”, aldus Van Straaten. “Als je lang naar buiten gaat is insmeren zeker aan te raden. Na de winter is onze huid niet zoveel meer gewend. De inmiddels flink in kracht toegenomen zon kan jouw onbeschermde huid dan al snel laten verbranden.” Er wordt zonkracht 4 verwacht; daarbij kun je tussen 12 en 15 uur binnen 30-60 minuten verbranden.

In de middaguren kan de temperatuur volgende week oplopen tot wel 20 graden. “In het zuidoosten van het land kan het zelfs boven de 20 graden uitkomen”, aldus de meteoroloog. “Maar het is nog niet helemaal zeker hoe warm het precies wordt. De kans op temperaturen boven de 15 graden is in elk geval zeer groot en daarmee wordt het veel aangenamer dan deze week. In combinatie met veel zon en weinig wind is het volgende week heerlijk terrasweer. Een extra jasje is in de late uurtjes wel aan te raden. Als de zon eenmaal onder is koelt het vrij snel af.”

Meer uit Tholen

Provincie verleent subsidie aan De Meestoof voor ‘langverwachte’ buitenlift

SINT-ANNALAND - Streekmuseum De Meestoof in Sint-Annaland krijgt van de Provincie Zeeland een subsidie voor verbeteringen aan de toegankelijkheid van het gebouw. Met het geld wil het streekmuseum de bouw van een buitenlift naar de bovenverdieping realiseren.

9 minuten geleden
WHS viert 95-jarig bestaan met internationale talenten, wedstrijden en feestavond

SINT-ANNALAND - Voetbalvereniging Wij Houden Stand (WHS) in Sint-Annaland viert haar 95-jarig bestaan met een feestelijk jubileumweekend op 14, 15 en 16 mei. Op het programma staan onder meer een internationaal jeugdtoernooi, walking football en een feestavond.

5 uur geleden
Gespreksochtend over Etty Hillesum bij Vrijzinnige Geloofsgemeenschap Tholen

THOLEN - De Vrijzinnige Geloofsgemeenschap Tholen organiseert op woensdag 13 mei om 10.00 uur een gespreksochtend rond het werk van de Joodse schrijfster Etty Hillesum. De bijeenkomst maakt deel uit van een serie gesprekken over spiritualiteit, levensvragen en inspirerende teksten.

21 uur geleden
Lintje voor omroepbaas Laban Hage (70): ‘Een waardering voor iedereen om me heen’

STAVENISSE - Wie kent hem niet als de drijvende kracht achter Omroep Tholen. Maar Laban Hage (70) uit Stavenisse is veel meer dan alleen radiomaker. Hij heeft ook een groot voetbalhart en zette zich jarenlang op verschillende manieren in voor het verenigingsleven. Voor al zijn verdiensten werd hij tijdens de jaarlijkse lintjesregen op 24 april benoemd tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau.

1 dag geleden
Zwaaien naar de chauffeurs en bijrijders van de Truckersrit Tholen [FOTOALBUM]

THOLEN - Afgelopen zaterdag trok de jaarlijkse Truckersrit opnieuw veel bekijks op Tholen. Onder een stralende zon reed een stoet van ongeveer negentig trucks over het eiland, terwijl langs de route enthousiast werd gezwaaid door jong en oud. Zowel in de cabines als langs de kant van de weg waren vooral veel blije gezichten te zien.

2 dagen geleden
Zonnige eerste Roosevelt Fair: ‘Het dorp was hier echt aan toe’ [FOTOALBUM]

OUD-VOSSEMEER - Nadat enkele jaren geleden zowel de jaarlijkse rommelmarkt als de braderie wegvielen, dachten de creatievelingen van Hervormde Kerk Oud-Vossemeer maar één ding: dit kan zo niet langer. Het dorp herleefde zaterdagmiddag onder een stralende zon dan ook oude tijden tijdens de eerste editie van de Roosevelt Fair.

2 dagen geleden
Aan de keukentafel met Richard en Anouska Wouts: ‘Als je in deze sector werkt, ben je altijd bezig’ [AAN DE KEUKENTAFEL]

HOOGERHEIDE/THOLEN - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Richard en Anouska Wouts, Wouts Groenprojecten Hoogerheide.

3 dagen geleden