Weerbericht Tholen: ‘Pakjesavond koud en druilerig’
THOLEN - Na een grijze en waterkoude dag met perioden met motregen, wordt het tijdens pakjesavond op steeds meer plaatsen droog. Dat meldt Weeronline. De temperatuur ligt tussen 1 en 5 graden.Zo warm en gezellig pakjesavond kan zijn, zo kil is het weer vanavond. De temperatuur ligt vanavond tussen 1 graad in Zuid-Limburg en 5 graden aan de westkust. Daarmee ligt de temperatuur iets hoger dan in het weekend en er staat ook minder wind. Toch is het geen aangenaam weer om een tijd buiten te zijn, want er valt regionaal motregen dat maakt het waterkoud.Sneeuw verdwijntIn delen van Limburg kan het vandaag een tijdje sneeuwen bij een temperatuur iets boven het vriespunt. Vooral in Zuid-Limburg kan het eind van de middag nog regionaal wit zijn. Vanavond zal de temperatuur geleidelijk naar 2 graden stijgen en daarmee valt ook in Limburg hooguit nog wat motregen. Wel kan het door de vochtige lucht mist ontstaan. In de rest van het land wordt het waarschijnlijk niet mistig en verandert de temperatuur nauwelijks. Het wordt gedurende de avond wel op steeds meer plaatsen droog.
Meer uit Tholen
THOLEN - EBS verzorgt vanaf zondag 13 december het busvervoer in Zeeland. Met de nieuwe concessie gaat ook een nieuwe dienstregeling in. Op Tholen vervallen lijnen en veranderen routes. Op andere trajecten komen er juist extra ritten bij.
6 uur geledenZEELAND - Ondanks minder vacatures en iets meer werklozen blijven de personeelstekorten in Zeeland groot. Technologie, vergrijzing en maatschappelijke opgaven veranderen de vraag naar arbeid, blijkt uit het UWV-rapport Regio in Beeld 2026-2027.
9 uur geledenOUD-VOSSEMEER - Carnavalsvereniging De Vlooientrappers trapt zaterdag 7 november het Woaidaehenseizoen af met een modeshow in Café de Hoop. Die avond presenteert de club de nieuwe collectie tijdens Elluf-Elluf.
1 dag geledenTHOLEN - Bij het gemeentehuis van Tholen wordt maandag de Levensvlag gehesen. Met de jaarlijkse actie vragen de lokale werkgroep van Stichting Schreeuw om Leven, de NPV en afgevaardigden van de SGP en ChristenUnie aandacht voor de waarde en bescherming van ieder mensenleven.
1 dag geledenTHOLEN - Marleen Sijbers is donderdagavond opnieuw beëdigd als burgemeester van Tholen. Tijdens de raadsvergadering nam Hugo de Jonge, Commissaris van de Koning, de eed bij haar af. Daarmee begint Sijbers aan haar tweede ambtstermijn van zes jaar.
1 dag geledenSINT-MAARTENSDIJK - Evenementen Comité Smalstad (ECS) en muziekvereniging Euterpe organiseren zaterdag 7 november de jaarlijkse lampionnenoptocht.
2 dagen geledenSINT PHILIPSLAND - Een kleine vrachtwagen is aan het einde van de ochtend in een sloot beland bij Sint Philipsland. De politie kon geen duidelijkheid geven over eventuele gewonden.
2 dagen geleden