Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Weerbericht Tholen: ‘Pakjesavond koud en druilerig’

Weerbericht Tholen: ‘Pakjesavond koud en druilerig’

THOLEN - Na een grijze en waterkoude dag met perioden met motregen, wordt het tijdens pakjesavond op steeds meer plaatsen droog. Dat meldt Weeronline. De temperatuur ligt tussen 1 en 5 graden.Zo warm en gezellig pakjesavond kan zijn, zo kil is het weer vanavond. De temperatuur ligt vanavond tussen 1 graad in Zuid-Limburg en 5 graden aan de westkust. Daarmee ligt de temperatuur iets hoger dan in het weekend en er staat ook minder wind. Toch is het geen aangenaam weer om een tijd buiten te zijn, want er valt regionaal motregen dat maakt het waterkoud.Sneeuw verdwijntIn delen van Limburg kan het vandaag een tijdje sneeuwen bij een temperatuur iets boven het vriespunt. Vooral in Zuid-Limburg kan het eind van de middag nog regionaal wit zijn. Vanavond zal de temperatuur geleidelijk naar 2 graden stijgen en daarmee valt ook in Limburg hooguit nog wat motregen. Wel kan het door de vochtige lucht mist ontstaan. In de rest van het land wordt het waarschijnlijk niet mistig en verandert de temperatuur nauwelijks. Het wordt gedurende de avond wel op steeds meer plaatsen droog.

Meer uit Tholen

Bezoekers genieten van eerste PJZ Boerenfamiliedag in Poortvliet [FOTOALBUM]

POORTVLIET - PJZ Tholen Sint Philipsland organiseerde zaterdag de allereerste Boerenfamiliedag aan de Paasdijkweg in Poortvliet. De bezoekers konden kennismaken met landbouwtechniek en verschillende ambachten. Ook voor kinderen was er volop te doen. Een van de publiekstrekkers was het ringsteken, terwijl in de tent onder meer een linedanceworkshop werd gehouden. De dag werd afgesloten met een boerenveiling.

5 uur geleden
Jeugdland schrapt brandweerdemonstratie omdat er geen water gebruikt mag worden

SINT-MAARTENSDIJK - De brandweerdemonstratie die vrijdagavond tijdens Jeugdland in Sint-Maartensdijk zou plaatsvinden, gaat niet door. De brandweer heeft vanwege de drukte en het aanhoudende droge weer geen toestemming om water te gebruiken voor oefeningen en demonstraties.

9 uur geleden
Van hitte naar regen en 20 graden: moeten we afscheid nemen van de zomer? [WEERBERICHT]

WEST-BRABANT/THOLEN - Na weken van zon, droogte en tropische temperaturen ziet de wereld er deze maandag ineens heel anders uit. De regen is terug en het is flink koeler. Is de zomer daarmee nu al voorbij? Nog niet, zegt meteoroloog Floris Lafeber van Weeronline. Maar voorlopig zijn we de hitte wel even kwijt.

1 dag geleden
Fracties willen meer duidelijkheid over dorpshuisfunctie in Poortvliet

POORTVLIET - De toekomst van de dorpshuisfunctie in Poortvliet zorgt opnieuw voor politieke vragen. Zowel het CDA als FvD heeft het college om opheldering gevraagd over de nieuwe multifunctionele accommodatie (mfa), de gymzaal en de manier waarop inwoners bij de plannen worden betrokken.

1 dag geleden
Thoolse lezersfoto van de week: ‘Koeien zoeken schaduw bij Poortvliet’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Wim Reichardt die de spotlight mocht vangen.

2 dagen geleden
Waterschap test keermiddel in haven Tholen; rolbrug gaat één dag dicht

THOLEN - Waterschap Scheldestromen voert op maandag 22 september een proefsluiting uit van het keermiddel in de haven van Tholen. De werkzaamheden duren de hele dag.

3 dagen geleden
Jong talent laat zelfgemaakt werk zien tijdens Open Atelierroute Tholen

OUD-VOSSEMEER - Drie kunstenaars uit Oud-Vossemeer nodigden de jeugd van groep 5 tot en met 8 uit voor een gratis kennismakingsworkshop om kunst te komen maken in hun ateliers. Zo konden ze kennismaken met nieuwe materialen en ervaren hoe het is om in een atelier te werken als een echte kunstenaar, om vervolgens het werk te exposeren.

3 dagen geleden