Weerbericht Tholen: 'Oplopende temperaturen tijdens de paasdagen'
THOLEN - De paasdagen staan weer voor de deur en dat betekent dat veel mensen er op uit gaan. En zij hebben geluk, want de temperaturen lopen de komende dag steeds meer op. Dat meldt weeronline. Ook is het vrij zonnig met af en toe kans op een bui.
Zo zonovergoten als de eerste helft van deze week lijken de paasdagen niet te verlopen. Maar onaangenaam wordt het ook zeker niet. De droge momenten overheersen namelijk. Zaterdag lijkt droog te verlopen met af en toe wat ruimte voor de zon.
Op paaszondag kan verspreid over het land een bui vallen en ook paasmaandag is een enkele bui niet helemaal uitgesloten. Toch zijn het de droge momenten die het weerbeeld bepalen. Hierbij is een mix van wolkenvelden en zon.
Stijgende temperaturen
Tijdens de paasdagen laat de temperatuur een stijgende lijn zien. Deze week hebben we nog te maken met maxima die uitkomen tussen 8 en 10 graden, maar tijdens de paasdagen komen de temperaturen uit tot ruim in de dubbele cijfers. Tweede paasdag kan het 15 graden worden in het zuidoosten van het land en als dan het zonnetje even schijnt kan het wellicht al aanvoelen als een voorproefje op de lente.
Meer uit Tholen
SINT-ANNALAND - Dertig huishoudens in Sint-Annaland verliezen binnenkort hun woning. Woningcorporatie Stadlander gaat verouderde huurwoningen aan de Tienhoven, Van den Bosstraat en de Domineeshof slopen voor nieuwbouw. Het maakt onderdeel uit van een groot verduurzamingsproject van honderden woningen op Tholen.
14 uur geledenTHOLEN - Inwoners met een laag inkomen kunnen dit jaar weer profiteren van de collectieve zorgverzekering, aangeboden door de gemeente Tholen in samenwerking met VGZ. De verzekering bestaat uit een basispakket en een aanvullende verzekering, waarbij de gemeente een deel van de premie voor haar rekening neemt.
22 uur geledenSINT-MAARTENSDIJK - Op zaterdag 6 december organiseert wandelsportvereniging Oosterscheldestappers voor de 14e keer de Snerttocht. Er zijn vier afstanden waaruit gekozen kan worden, namelijk 6, 10, 15 en 25 kilometer.
1 dag geledenTHOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 22 november allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 9.
1 dag geledenTHOLEN - De gemeente Tholen gaat de komende jaren zoveel mogelijk speelplekken aanpassen zodat kinderen met en zonder beperking samen kunnen spelen. Er zijn al veel stappen gezet, maar er valt ook nog volop te leren. Wethouder Corniel van Leeuwen licht toe wat er de komende tijd te wachten staat.
2 dagen geledenSINT-ANNALAND - Afgelopen vrijdag en zaterdag heeft vogelvereniging Vogelvreugd haar bijzondere tentoonstelling gehouden in de Wellevaete te Sint-Annaland. Ruim veertig vogelliefhebbers uit Zeeland, West-Brabant en Zuid-Holland hadden gezamenlijk zeshonderd vogels ingeschreven.
2 dagen geledenBERGEN OP ZOOM - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Daniëlle de Bie en Stefanie Verdaasdonk van BlijGebit.
3 dagen geleden