Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Weerbericht: Augustus droger, zonniger en warmer dan normaal

Weerbericht: Augustus droger, zonniger en warmer dan normaal

THOLEN - Wie in augustus vakantie in eigen land viert heeft geluk. De kans is namelijk groot dat het een warme, droge en zonnige maand wordt. Dat meldt weeronline. Regionaal komt de temperatuur regelmatig boven 25 graden uit en het aantal dagen met buien is klein. Dat betekent wel dat de droogte in de natuur niet wordt verholpen en zelfs verergert. Naar verwachting is de invloed van hogedrukgebieden in onze omgeving deze augustusmaand groot. Hierdoor blijven buien uit de buurt van Nederland en kan de zon vaak vrijwel ongehinderd schijnen. Het gevolg is ook dat de temperatuur gemiddeld een paar graden boven normaal uitkomt. Normaal is het begin augustus overdag 22 tot 25 graden van noord naar zuid. Aan het eind van de maand is dit iets gedaald naar 20 tot 23 graden. Yannick Damen, meteoroloog bij Weeronline: “Het weer leent zich deze maand voor dagjes strand. Daarvoor hoeft het geen 30 graden te worden aan de kust. Ook bij 20 tot 25 graden is het lekker. Daar helpt de zeewatertemperatuur ook bij. Die ligt op dit moment rond 20 graden.”Ideaal vakantieweerAugustus begint met ideaal vakantieweer. In het zuiden kan het op veel dagen zelfs 25 tot 30 graden worden. De kans dat er een aantal dagen met 30 graden of meer tussen zitten is ook groot. Of het net als in juli nog een keer ruim 35 graden wordt is afwachten. In Zuid-Europa blijft het zeer heet en wanneer de wind uit het zuiden waait, kan deze hitte opnieuw tijdelijk naar ons land komen. De kans op extreme hitte blijft voorlopig overigens erg klein. Richting het eind van de maand lijkt het wel iets minder warm te worden, maar ook dan blijft de temperatuur iets boven normaal. Ook neemt de kans op een bui toe, al ziet het er niet naar uit dat het kletsnat wordt. Voor de natuur is dat slecht nieuws. Door de aanhoudende droogte zouden plaatselijk zelfs de blaadjes van de bomen kunnen vallen.

Meer uit Tholen

Oplevering Thoolse hub vertraagd door houtwerk, werkzaamheden in maart klaar

THOLEN - De nieuwe mobiliteitshub in Tholen wordt later opgeleverd dan gepland, omdat de aannemer meer tijd nodig heeft voor het houtwerk. Dat zegt het college na schriftelijke vragen van Arjan Deurloo (Fractie Deurloo). De verwachting is dat de hub in maart klaar is. Ook erkent het college dat de ontbrekende borden bij het aangrenzende kruispunt tot onduidelijkheid konden leiden bij weggebruikers.

9 uur geleden
UWV: ‘Onvoldoende vraag naar producten grootste probleem in de industrie’

ZEELAND - De Zeeuwse industrie staat onder druk door een combinatie van geopolitieke onzekerheden, stijgende loonkosten en afnemende export door internationale spanningen. Hoewel de economie vorig jaar sterker groeide dan verwacht, wordt door UWV de komende jaren een afvlakking voorspeld. Dit heeft ook gevolgen voor de arbeidsmarkt, vooral voor sectoren en beroepen die gevoelig zijn voor economische schommelingen.

13 uur geleden
Vijf vernieuwde routes tijdens winterse wandeltocht in en om Sint-Maartensdijk

SINT-MAARTENSDIJK - Op zaterdag 21 februari organiseert wandelsportvereniging (WSV) Oosterscheldestappers uit Sint-Maartensdijk voor de 14e keer de Kees Wessels winterwandeltocht.

1 dag geleden
Verkeer vanuit Bergen op Zoom kan dit weekend niet door de Heinenoordtunnel

WEST-BRABANT/THOLEN - Verkeer vanuit Bergen op Zoom moet dit weekend rekening houden met de afsluiting van de Heinenoordtunnel (A29). De tunnel gaat vrijdagavond dicht richting Rotterdam en blijft tot maandag gesloten. Dit is de eerste van de nog drie weekendafsluitingen op de planning.

1 dag geleden
Gemeenteraad beveelt burgemeester Marleen Sijbers aan voor herbenoeming

THOLEN - De gemeenteraad heeft donderdagavond burgemeester Marleen Sijbers (60) aanbevolen voor herbenoeming. Daarmee wordt zij voorgedragen voor een tweede ambtstermijn. Sijbers werd zes jaar geleden benoemd als burgemeester van Tholen en zit nu in het laatste jaar van haar eerste termijn.

2 dagen geleden
Toneelclub Poortvliet legt de laatste hand aan nieuwe voorstelling

POORTVLIET - Toneelclub Poortvliet is druk aan het repeteren geweest voor het blijspel 'Geen familie... dan maar een goeie buurvrouw!'. Het stuk speelt zich af in de woonkamer van Arie en Sofie Steendam. Ze wonen in een dorp waar ook hun ouders hebben gewoond, maar die wonen intussen ergens anders, en de vader van Sofie woont al een tijdje alleen.

2 dagen geleden
Anton Geluk volgt David Hage op als directeur van Alvantho: ‘Ik voel me vereerd’

SINT-ANNALAND - Anton Geluk wordt per 1 april de nieuwe directeur van Veiling Sint-Annaland. Hij volgt David Hage op die na een dienstverband van bijna vijftig jaar met pensioen gaat. Samen met Edward van den Eijnden gaat hij de tweekoppige directie vormen van Alvantho.

2 dagen geleden