Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Weerbericht: Augustus droger, zonniger en warmer dan normaal

Weerbericht: Augustus droger, zonniger en warmer dan normaal

THOLEN - Wie in augustus vakantie in eigen land viert heeft geluk. De kans is namelijk groot dat het een warme, droge en zonnige maand wordt. Dat meldt weeronline. Regionaal komt de temperatuur regelmatig boven 25 graden uit en het aantal dagen met buien is klein. Dat betekent wel dat de droogte in de natuur niet wordt verholpen en zelfs verergert. Naar verwachting is de invloed van hogedrukgebieden in onze omgeving deze augustusmaand groot. Hierdoor blijven buien uit de buurt van Nederland en kan de zon vaak vrijwel ongehinderd schijnen. Het gevolg is ook dat de temperatuur gemiddeld een paar graden boven normaal uitkomt. Normaal is het begin augustus overdag 22 tot 25 graden van noord naar zuid. Aan het eind van de maand is dit iets gedaald naar 20 tot 23 graden. Yannick Damen, meteoroloog bij Weeronline: “Het weer leent zich deze maand voor dagjes strand. Daarvoor hoeft het geen 30 graden te worden aan de kust. Ook bij 20 tot 25 graden is het lekker. Daar helpt de zeewatertemperatuur ook bij. Die ligt op dit moment rond 20 graden.”Ideaal vakantieweerAugustus begint met ideaal vakantieweer. In het zuiden kan het op veel dagen zelfs 25 tot 30 graden worden. De kans dat er een aantal dagen met 30 graden of meer tussen zitten is ook groot. Of het net als in juli nog een keer ruim 35 graden wordt is afwachten. In Zuid-Europa blijft het zeer heet en wanneer de wind uit het zuiden waait, kan deze hitte opnieuw tijdelijk naar ons land komen. De kans op extreme hitte blijft voorlopig overigens erg klein. Richting het eind van de maand lijkt het wel iets minder warm te worden, maar ook dan blijft de temperatuur iets boven normaal. Ook neemt de kans op een bui toe, al ziet het er niet naar uit dat het kletsnat wordt. Voor de natuur is dat slecht nieuws. Door de aanhoudende droogte zouden plaatselijk zelfs de blaadjes van de bomen kunnen vallen.

Meer uit Tholen

Jarige Vrijmibotho sluit hun feestje af met een spectaculaire vuurwerkshow

THOLEN - Een vrijdagmiddagborrel voor, door en vooral mét heel veel Tholenaren. De populaire vrijdagmiddagborrel wist tijdens het tienjarig jubileum ruim tweeduizend bezoekers naar scheepswerf M. van Duivendijk te trekken.

1 uur geleden
Zwemvierdaagse in Sint-Maartensdijk en Tholen steunt lokale voedselbank

SINT-MAARTENSDIJK/THOLEN - Van maandag 23 tot en met vrijdag 27 juni vindt de Zwem4daagse plaats in de De Spetter in Tholen en Haestinge in Sint-Maartensdijk. Deelnemers zwemmen vier keer deze week banen en zamelen daarmee geld in voor de Voedselbank Tholen. Het ingezamelde geld is bestemd voor kinderen uit gezinnen die afhankelijk zijn van de voedselbank.

6 uur geleden
Bestuurder auto gewond bij crash tegen boom op Veerdijkseweg

SCHERPENISSE- Bij een incident op de Veerdijkseweg is in de nacht van vrijdag op zaterdag de bestuurder van een auto gewond geraakt. Dit gebeurde toen hij door onbekende oorzaak met zijn auto uit de bocht vloog en tegen een boom crashte. Het slachtoffer is met onbekend letsel naar het ziekenhuis overgebracht. Zijn auto raakte zwaar beschadigd. Ook de boom liep aanzienlijke schade op.

8 uur geleden
Auto slaat over de kop na botsing op de Hogeweg en belandt in sloot

OUD-VOSSEMEER- Op de voorrangskruising van de Hogeweg met de Roolandseweg, Duivekeetseweg en Rijkebuurtsweg zijn vrijdagmiddag twee personenauto's met elkaar in botsing gekomen. Door de klap sloeg één van de voertuigen over de kop en belandde in de sloot. Niemand raakte bij het incident gewond. De oorzaak van de botsing was vermoedelijk een voorrangsfout. 

10 uur geleden
Kunst en brasserie tijdens 14e editie van Kruytenburg FaiR in Poortvliet

POORTVLIET - Op zaterdag 21 juni vindt de 14de editie van de Kruytenburg FaiR plaats, een markt en podium voor kunstenaars, creatievelingen en verzamelaars. Het evenement wordt gehouden op landschapscamping Kruytenburg in Poortvliet en is van 10.30 tot 17.00 uur gratis toegankelijk. 

1 dag geleden
Vernieuwde straat in Anna Jacobapolder: ‘Er zaten flinke gaten in het asfalt’

ANNA JACOBAPOLDER - De Langeweg in Anna Jacobapolder is na maanden van werkzaamheden heropend. De straat kreeg niet alleen een nieuw wegdek, maar is ook veiliger en groener geworden. Bewoners vierden de heropening donderdag met friet en muziek.

1 dag geleden
Tweede automeeting op de Oesterdam wordt dit keer overdag gehouden

THOLEN - Car Tuning Zeeland organiseert komende zaterdag de tweede automeeting van dit jaar. Dit keer vindt het evenement overdag plaats - van 13.00 tot 18.00 uur - bij de Bergse Diepsluis op de Oesterdam. De toegang is gratis en iedereen is welkom. 

1 dag geleden