Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Weer trainer ontslagen in Belgische voetbalcompetitie

Weer trainer ontslagen in Belgische voetbalcompetitie

GENK (ANP) - De Belgische competitie is pas vijf speelrondes onderweg, maar weer heeft een club zijn trainer ontslagen. Racing Genk, dat pas 5 punten pakte, zette dinsdag trainer Hannes Wolf aan de kant. Een dag eerder werd László Bölöni ontslagen bij AA Gent.

Wolf werkte sinds november vorig jaar bij Genk, dat enkele maanden daarvoor kampioen was geworden. De 39-jarige Duitser had daarvoor in eigen land VfB Stuttgart en Hamburger SV onder zijn hoede. Zijn ploeg stond vorig seizoen op de zevende plaats toen de competitie vanwege het coronavirus werd afgebroken.

De nederlaag maandag bij Beerschot (5-2) was voor de clubleiding reden om Wolf te ontslaan. "De clubleiding is van oordeel dat er een 'reset' nodig is om de kentering in te zetten", meldde de club van spits Cyriel Dessers dinsdag. Assistent Domenico Olivieri neemt voorlopig de taken van Wolf over.

AA Gent stuurde maandag met Bölöni al voor de tweede keer dit seizoen de trainer weg. De 67-jarige Roemeen was slechts 25 dagen in dienst, als opvolger van de Deen Jess Thorup.

Meer uit Voetbal

Oranje oefent vlak voor WK tegen Algerije

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal oefent vlak voor het WK tegen Algerije. Beide landen treffen elkaar op 3 juni voor de eerste keer in De Kuip, de thuishaven van Algerijns international Anis Hadj Moussa van Feyenoord.

13 uur geleden
Duel van Ronaldo en Al Nassr afgelast na aanvallen van Iran

DUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.

16 uur geleden
Oud-international Janmaat raakte na loopbaan verslaafd aan drugs

AMSTERDAM (ANP) - Oud-international Daryl Janmaat is na zijn voetballoopbaan verslaafd geraakt aan drugs. De 36-jarige voormalige rechtervleugelverdediger vertelt daarover in de documentaire 'Echte mannen huilen niet', die maandagmiddag in première ging in theater Tuschinski in Amsterdam.

16 uur geleden
Aanvoerder Resink van FC Groningen meldt kruisbandblessure

GRONINGEN (ANP) - Stije Resink heeft zondag een kruisbandblessure opgelopen in het uitduel met FC Volendam. De 22-jarige aanvoerder van FC Groningen staat voor een lange revalidatie.

17 uur geleden
Iraanse voetbalsters ondanks oorlog in actie op Asia Cup

GOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.

20 uur geleden
Trainer Steijn aan einde van seizoen weg bij Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.

21 uur geleden
PSV nog zonder Salah-Eddine in bekerduel met NEC

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.

21 uur geleden