Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Weer trainer ontslagen in Belgische voetbalcompetitie

Weer trainer ontslagen in Belgische voetbalcompetitie

GENK (ANP) - De Belgische competitie is pas vijf speelrondes onderweg, maar weer heeft een club zijn trainer ontslagen. Racing Genk, dat pas 5 punten pakte, zette dinsdag trainer Hannes Wolf aan de kant. Een dag eerder werd László Bölöni ontslagen bij AA Gent.

Wolf werkte sinds november vorig jaar bij Genk, dat enkele maanden daarvoor kampioen was geworden. De 39-jarige Duitser had daarvoor in eigen land VfB Stuttgart en Hamburger SV onder zijn hoede. Zijn ploeg stond vorig seizoen op de zevende plaats toen de competitie vanwege het coronavirus werd afgebroken.

De nederlaag maandag bij Beerschot (5-2) was voor de clubleiding reden om Wolf te ontslaan. "De clubleiding is van oordeel dat er een 'reset' nodig is om de kentering in te zetten", meldde de club van spits Cyriel Dessers dinsdag. Assistent Domenico Olivieri neemt voorlopig de taken van Wolf over.

AA Gent stuurde maandag met Bölöni al voor de tweede keer dit seizoen de trainer weg. De 67-jarige Roemeen was slechts 25 dagen in dienst, als opvolger van de Deen Jess Thorup.

Meer uit Voetbal

Koeman maakt zich zorgen over fysieke gesteldheid van Depay

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman maakt zich zorgen over de fysieke gesteldheid van Memphis Depay. De spits mist door een dijbeenblessure de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. Hij begon ook niet fit aan het laatste WK in Qatar en het EK in Duitsland.

51 minuten geleden
Twee verdachten aangehouden om vuurwerk bij Ajax- FC Groningen

AMSTERDAM (ANP) - De politie heeft een 30-jarige Amsterdammer en een 17-jarige jongen uit Veldhoven aangehouden vanwege betrokkenheid bij het vuurwerkincident tijdens het Eredivisieduel tussen Ajax en FC Groningen. Zij worden verdacht van dwang, openlijke geweldpleging en huisvredebreuk, meldt de politie donderdag.

1 uur geleden
PSG hoeft pas in mei topper tegen Lens te spelen

PARIJS (ANP/RTR) - De competitiewedstrijd tussen RC Lens en Paris Saint-Germain is uitgesteld van 11 april naar 13 mei. De Franse voetbalbond voldoet daarmee aan het verzoek van Paris Saint-Germain, dat op 8 en 14 april in de kwartfinale van de Champions League tegen Liverpool voetbalt en zich nu optimaal kan voorbereiden op die duels.

3 uur geleden
Senegalese voorzitter belooft 'kruistocht' na afnemen titel

PARIJS (ANP/RTR) - De voorzitter van de Senegalese voetbalbond heeft donderdag gezworen een "kruistocht" te beginnen tegen een besluit van de Afrikaanse voetbalbond (CAF) om het land de Afrika Cup af te nemen. Zijn juridische team waarschuwde dat de zaak grote gevolgen kan hebben.

4 uur geleden
Ajax-speler Bounida krijgt eerste uitnodiging voor Marokko

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-speler Rayane Bounida is voor het eerst opgeroepen voor het Marokkaanse voetbalelftal. De 20-jarige buitenspeler maakt deel uit van de selectie voor de komende oefenwedstrijden tegen Ecuador en Paraguay.

7 uur geleden
Barcelona boekt met scorende Brugts ruime CL-zege bij Real Madrid

MADRID (ANP) - De voetbalsters van Barcelona hebben een grote stap gezet richting de halve finales van de Champions League. De finalist van vorig seizoen won het eerste kwartfinaleduel met Real Madrid met 6-2 in de Spaanse hoofdstad. Oranje-international Esmee Brugts maakte de 2-0 voor de Catalaanse ploeg.

19 uur geleden
Gattuso noemt play-off Italië belangrijkste duel uit carrière

BERGAMO (ANP/AFP) - Bondscoach Gennaro Gattuso van Italië ziet de interland tegen Noord-Ierland in de halve finale van de Europese play-offs voor het WK voetbal als "absoluut de belangrijkste wedstrijd" uit zijn carrière. De winnaar van het duel speelt tegen Wales of Bosnië en Herzegovina om een ticket voor het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

22 uur geleden