Weer trainer ontslagen in Belgische voetbalcompetitie
GENK (ANP) - De Belgische competitie is pas vijf speelrondes onderweg, maar weer heeft een club zijn trainer ontslagen. Racing Genk, dat pas 5 punten pakte, zette dinsdag trainer Hannes Wolf aan de kant. Een dag eerder werd László Bölöni ontslagen bij AA Gent.
Wolf werkte sinds november vorig jaar bij Genk, dat enkele maanden daarvoor kampioen was geworden. De 39-jarige Duitser had daarvoor in eigen land VfB Stuttgart en Hamburger SV onder zijn hoede. Zijn ploeg stond vorig seizoen op de zevende plaats toen de competitie vanwege het coronavirus werd afgebroken.
De nederlaag maandag bij Beerschot (5-2) was voor de clubleiding reden om Wolf te ontslaan. "De clubleiding is van oordeel dat er een 'reset' nodig is om de kentering in te zetten", meldde de club van spits Cyriel Dessers dinsdag. Assistent Domenico Olivieri neemt voorlopig de taken van Wolf over.
AA Gent stuurde maandag met Bölöni al voor de tweede keer dit seizoen de trainer weg. De 67-jarige Roemeen was slechts 25 dagen in dienst, als opvolger van de Deen Jess Thorup.
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP) - Marokko speelt zondag de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. Het gastland won woensdagavond in Rabat na strafschoppen (4-2) van Nigeria. Doelman Yassine Bounou was met twee gestopte penalty's de held van Marokko.
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - Davy Klaassen zag Ajax 'collectief falen' in de verloren uitwedstrijd tegen AZ (6-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Ik denk dat je bij ons niemand kunt opnoemen die wel goed was", zei de aanvoerder vlak na de wedstrijd.
13 uur geledenALBACETE (ANP) - Álvaro Arbeloa heeft zijn eerste wedstrijd als trainer van Real Madrid op pijnlijke wijze verloren. De opvolger van de maandag vertrokken Xabi Alonso werd met zijn ploeg na een 3-2-nederlaag bij Albacete uitgeschakeld in de achtste finales van de Spaanse beker. Albacete komt uit in de Segunda División.
13 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van middenvelder Ryan Fosso. De 23-jarige Zwitser maakt een transfer naar Sturm Graz.
13 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - PSV heeft met een 4-1-overwinning tegen FC Den Bosch de kwartfinale van de KNVB-beker bereikt. De kampioen van Nederland kwam in Stadion De Vliert geen moment in de problemen tegen de huidige nummer 7 van de eerste divisie.
13 uur geledenNAPELS (ANP) - Napoli heeft voor de derde keer op rij gelijkgespeeld in de Serie A. De regerend kampioen kwam in Napels niet verder dan 0-0 tegen Parma. Vorige week speelde de nummer 3 van Italië gelijk tegen Hellas Verona (2-2) en Internazionale (2-2).
16 uur geledenTANGER (ANP) - Senegal staat zondag in de finale van de Afrika Cup. De 'Leeuwen van Teranga' wonnen woensdag in Tanger in de halve finale met 1-0 van Egypte. Senegal speelt in de eindstrijd tegen de winnaar van de wedstrijd tussen gastland Marokko en Nigeria. Die twee landen spelen woensdagavond tegen elkaar in Rabat.
16 uur geleden