Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Weer duizenden koopwoningen open voor publiek

Weer duizenden koopwoningen open voor publiek

UTRECHT (ANP) - Makelaarsorganisatie NVM houdt zaterdag weer een Open Huizen Dag. De verwachtingen zijn extra hooggespannen, nu de woningmarkt aan het afkoelen is. Zo'n 13.600 huizenverkopers zetten hun deuren open voor potentiële kopers, ongeveer 2600 meer vergeleken met de laatste ronde in oktober.

De woningmarkt is het afgelopen halfjaar afgekoeld als gevolg van de sterk gestegen hypotheekrente. Maar daar staan lagere woningprijzen tegenover, stelt de NVM. Zo daalden de prijzen van bestaande koopwoningen, van gemiddeld 451.000 euro in het tweede kwartaal van vorig jaar, tot 407.000 euro in het laatste kwartaal.

Het woningaanbod is de laatste tijd duidelijk toegenomen. "De grote gekte van een jaar geleden is voorbij. Mensen willen nu eerst hun eigen woning verkocht hebben voor ze een nieuwe woning gaan kopen", gaf de makelaarsorganisatie eerder aan.

Geïnteresseerden kunnen zaterdag vrijblijvend en zonder afspraak huizen bezichtigen tussen 11.00 en 15.00 uur. De Open Huizen Dag wordt tweemaal per jaar georganiseerd, in het voorjaar en in de herfst. De laatste keer in oktober waren er ongeveer 55.000 huisbezoekers.

Meer uit Financieel

Harry Styles trekt veel buitenlandse fans, zien boekingssites

AMSTERDAM (ANP) - De concertreeks van Harry Styles in de Johan Cruijff ArenA trekt vanaf zaterdag veel extra buitenlandse bezoekers naar Amsterdam. De tien concerten van de Britse popster zijn de enige op het Europese vasteland, waardoor ook veel mensen uit andere landen hun idool in de Nederlandse hoofdstad willen bewonderen. Boekingssites en vliegtuigmaatschappijen merken tijdens deze periode een hogere vraag.

1 uur geleden
Nederlanders kopen iets minder huishoudelijke apparaten

ZOETERMEER (ANP) - Nederlanders hebben vorig jaar iets minder huishoudelijke apparaten gekocht, maar gaven daar wel meer geld aan uit. Dat meldt branchevereniging APPLiA Nederland in haar jaarcijfers. De koepelorganisatie zegt dat dit vooral komt doordat mensen vaker kiezen voor luxere apparaten, zoals robotstofzuigers en koffiemachines.

1 uur geleden
Weer records op Wall Street ondanks uitspraken Trump over Iran

NEW YORK (ANP) - De toonaangevende Amerikaanse beursgraadmeters, de S&P 500 en de Nasdaq, hebben maandag hun recordstanden van afgelopen vrijdag iets verder aangescherpt. De stemming werd wel gedrukt door uitspraken van de Amerikaanse president Donald Trump over het staakt-het-vuren met Iran. Volgens hem ligt het bestand "aan de beademing" nadat hij eerder het Iraanse vredesvoorstel had afgewezen.

9 uur geleden
MKB-voorman Jacco Vonhof wordt voorzitter van Deltalinqs

DEN HAAG (ANP) - Jacco Vonhof, voorman van MKB-Nederland, wordt de nieuwe voorzitter van Deltalinqs. Dat is de ondernemersvereniging voor bedrijven in het Rotterdamse havengebied. Eind vorig jaar werd bekend dat Victor van der Chijs, destijds voorzitter van Deltalinqs, per maart zou vertrekken om een nieuwe universiteit in Dubai op te gaan zetten.

9 uur geleden
Moederbedrijf Facebook aangeklaagd om oplichtingsadvertenties

SANTA CLARA (ANP/BLOOMBERG) - Socialemediaconcern Meta Platforms, het bedrijf achter Facebook en Instagram, is aangeklaagd door Santa Clara County. De autoriteiten van de county in Californië beschuldigen het bedrijf van "het bewust faciliteren en profiteren" van een groot aantal oplichtingsadvertenties op zijn sociale netwerken.

10 uur geleden
Boete voor Spaanse ex-voetballer Piqué om handel met voorkennis

MADRID (ANP/RTR) - De Spaanse oud-voetballer Gerard Piqué heeft een boete van 200.000 euro opgelegd gekregen voor handel met voorkennis. Volgens de Spaanse toezichthouder CNMV kocht de oud-speler van Barcelona aandelen van een veiligheids- en gezondheidsbedrijf vlak voor een overnamebod om de aandelen vervolgens weer te verkopen.

11 uur geleden
GM ontslaat honderden kantoormedewerkers op IT-afdeling

DETROIT (ANP/BLOOMBERG) - General Motors gaat honderden kantoormedewerkers van zijn IT-afdeling ontslaan. De autofabrikant achter merken als Chevrolet, Cadillac en GMC wil op die manier de kosten drukken en de afdeling anders inrichten.

12 uur geleden