Weekendweer: eerst onweersbuien, later prima zomerweer
GOES - De aanloop naar het weekend verloopt zomers warm met flink wat ruimte voor de zon. Zaterdagochtend komen onweersbuien voor, maar later breekt de zon vaker door. Zondag start met vrij veel bewolking, later in de middag en avond steeds meer zon. Beide weekenddagen wordt het 21 tot 24 graden.
Deze vrijdag wordt het zomers warm met flink wat ruimte voor de zon. Het wordt de warmste dag van de week met 24 tot lokaal 29 graden. Overdag blijft het droog, maar later op de avond liggen buien op de loer.
Zaterdag
Zaterdag: eerst regen- en onweersbuienIn de nacht naar zaterdag en zaterdagochtend trekken buien van zuidwest naar noordoost over het land. Deze kunnen fel uitpakken met veel regen in korte tijd en mogelijk ook wat onweer. In de middag wordt het vanuit het westen snel droog en kan op veel plekken in het land nog geruime tijd van het zonnetje worden genoten. Overdag wordt het 21 tot 24 graden bij een meest matige wind uit het zuidwesten. Al met al volgt er na een regenachtige ochtend een vrij aangename middag.
Zondag
Zondag: prima zomerweer. Zondag zijn er veel stapelwolken met tussendoor af en toe zon. Uit dikkere bewolking kan lokaal een buitje vallen, maar op de meeste plaatsen blijft het droog. Eind van de middag en in de avond wordt het vanuit het westen droog. Het wordt 21 of 22 graden in het noordwesten en langs de stranden tot 24 graden in Noord-Brabant, Limburg en langs de oostgrens. Er waait een overwegend matige zuidwestenwind.
Meer uit Beveland
GOES - Ook tijdens de periode voor de jaarwisseling treden politie, Bureau Halt en de gemeente Goes samen op tegen vuurwerkoverlast. Vuurwerk mag je afsteken tijdens de jaarwisseling tussen 18:00 uur en 02:00 uur Het afsteken van vuurwerk buiten deze tijden is verboden.
17 uur geledenGOES - Van donderdag 13 tot en met zondag 16 november 2025 vindt in filmtheater 't Beest en de Da Vinci Bioscoop de derde editie van de Goese Filmdagen plaats. Dit jaar staat Italië centraal. Het filmweekend biedt een gevarieerd programma met Italiaanse en Europese films, lezingen, kinderfilms en live muziek.
22 uur geledenGOES - De Goese tweedehands kledingwinkel Deeltwee reikte onlangs drie royale cheques uit aan goede doelen. Tijdens een feestelijke bijeenkomst in de winkel aan de Gasthuisstraat ontvangen drie stichtingen elk een bedrag van maar liefst 30.000 euro.
1 dag geledenBorsele - De gemeente Borsele is een nieuwe campagne gestart om inwoners en ondernemers te stimuleren hun woning of pand energiezuiniger te maken. Onder de noemer 'Zuunig Borsele' komt de gemeente met vier subsidieregelingen en extra financiële steun bovenop bestaande programma's. Daarmee wil Borsele inwoners helpen bij het isoleren en verduurzamen van hun woningen, met als doel een comfortabeler en energiezuiniger leefklimaat in de hele gemeente.
1 dag geledenGoes - De geplande nieuwbouw van winkelcentrum De Bussel in Goes-Zuid, dat na de herontwikkeling Beukenhof gaat heten, loopt forse vertraging op. Ontwikkelaar Brookland heeft nog geen definitieve tijdelijke locatie gevonden voor de huidige ondernemers, al wordt de Zeelandhallen in Goes genoemd. Door die onzekerheid is de oplevering verschoven naar minimaal 2029.
1 dag geleden's-Gravenpolder - Op donderdag 5 november kwamen 70 leerlingen van drie basisscholen in 's-Gravenpolder samen voor de jaarlijkse herdenking van de Slag om de Schelde. Leerlingen van groep 7 en 8 van De Rank en De Linden, samen met groep 8 van De Koningin Julianaschool, liepen gezamenlijk naar de Maartsenkerk voor een bijzondere herdenkingsbijeenkomst.
1 dag geleden'S-GRAVENPOLDER - Diverse hulpdiensten zijn vanmorgen ingezet in 's-Gravenpolder voor een noodsituatie. Een persoon is komen te overlijden.
1 dag geleden