Week van gebed voor Thoolse kerken
THOLEN - Van 16 tot en met 23 januari vind de jaarlijkse “week van gebed” plaats. Ook op Tholen wordt deze “week van gebed” georganiseerd en verschillende kerken doen opnieuw mee met deze gebedsweek.
Vanwege de maatregelen is besloten deze alleen digitaal te doen. Van maandag 17 januari tot en met zaterdag 22 januari wordt er elke avond van 19.00 tot 20.00 uur een uitzending uitgezonden waarin het gebed centraal staat. Samen met broeders en zusters van de Nederlands Hervormde kerk, Gereformeerde kerk, de Christengemeente, en enkele van de Christelijke Gereformeerde kerk zal er gebeden worden en een korte overdenking gehouden worden, omlijst met Psalmen, lofzangen en geestelijke liederen. Er kan mee gekeken en gebeden worden via de livestream, inloggen kan via de plaatselijke website van de deelnemende kerken of via www.weekvangebed.nl/gebedslocaties
Meer uit Tholen
THOLEN - Ineke Schippers is de nieuwe lijsttrekker van Algemeen Belang Tholen voor de gemeenteraadsverkiezingen in maart volgend jaar. Fractievoorzitter Han van 't Hof neemt een stapje terug naar plek twee op de kieslijst.
1 uur geledenZEELAND - De vergrijzing zet de arbeidsmarkt in Zeeland steeds sterker onder druk. Inmiddels is één op de acht werknemers zestig jaar of ouder. Een groot deel van hen bereikt binnen nu en zeven jaar de pensioenleeftijd. Toch ziet het UWV dat steeds meer mensen blijven doorwerken ná hun AOW-leeftijd.
9 uur geledenWEST-BRABANT / ZEELAND - Een grote stroomstoring, digitale aanval of een overstroming door heel veel regen. In een noodsituatie werken dingen ineens niet meer zoals we gewend zijn. Er is geen stroom, er komt geen water uit de kraan of internet werkt niet. Om mensen daarop voor te bereiden, stuurt de overheid ruim 8,5 miljoen huishoudens het Informatieboekje 'Bereid je voor op een noodsituatie' toe. Met praktische tips en voorbeelden helpt het informatieboekje om het bij een noodsituatie 72 uur thuis vol te houden. Huishoudens krijgen het informatieboekje tussen 25 november en 10 januari 2026 thuisbezorgd.
1 dag geledenTHOLEN - Nu bedrijventerrein Welgelegen bijna volledig is gevuld en de vraag naar ruimte blijft stijgen, wil de gemeente Tholen een voorkeursrecht op landbouwgrond rondom het terrein. Daarmee wil het college voorkomen dat strategisch gelegen grond in handen komt van andere partijen. Eigenaren die hun grond willen verkopen, moeten die dan eerst aan de gemeente aanbieden.
1 dag geledenTHOLEN - Sinterklaas is sinds afgelopen weekend weer in ons land. Na een bezoek aan Texel werden ook Scherpenisse, Sint-Annaland en Tholen-stad bezocht. Komende zaterdag trekt de goedheiligman met zijn Pieten verder om ook de andere kernen in onze gemeente te bezoeken.
2 dagen geledenSINT PHILIPSLAND - Verschillende leden van de vrouwenvereniging Vrouwen voor Vrouwen Sint Philipsland waren woensdagavond aanwezig in De Wimpel. Onder leiding van kunstenares Marianne van der Meer-Witte gingen de aanwezige dames aan de slag met verf en kwast om een jakobsschelp te beschilderen.
2 dagen geledenTHOLEN - Peter Hoek (54) voert de lijst van SGP Tholen opnieuw aan voor de gemeenteraadsverkiezingen op 18 maart. Achter de huidige wethouder staat de 35-jarige fractievoorzitter Kees Knulst. Het partijbestuur spreekt van een sterke lijst.
2 dagen geleden