Week van gebed voor Thoolse kerken
THOLEN - Van 16 tot en met 23 januari vind de jaarlijkse “week van gebed” plaats. Ook op Tholen wordt deze “week van gebed” georganiseerd en verschillende kerken doen opnieuw mee met deze gebedsweek.
Vanwege de maatregelen is besloten deze alleen digitaal te doen. Van maandag 17 januari tot en met zaterdag 22 januari wordt er elke avond van 19.00 tot 20.00 uur een uitzending uitgezonden waarin het gebed centraal staat. Samen met broeders en zusters van de Nederlands Hervormde kerk, Gereformeerde kerk, de Christengemeente, en enkele van de Christelijke Gereformeerde kerk zal er gebeden worden en een korte overdenking gehouden worden, omlijst met Psalmen, lofzangen en geestelijke liederen. Er kan mee gekeken en gebeden worden via de livestream, inloggen kan via de plaatselijke website van de deelnemende kerken of via www.weekvangebed.nl/gebedslocaties
Meer uit Tholen
THOLEN - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Rien Koopman, CEO van HEMI en voormalig topscheidsrechter.
3 uur geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.
6 uur geledenSINT PHILIPSLAND/STEENBERGEN - De Slaakbrug (N257) tussen Sint Philipsland en Steenbergen is de komende vijf weken afgesloten voor onderhoud. Rijkswaterstaat vervangt verschillende onderdelen om de brug veilig te houden. Tijdens de werkzaamheden is de hoofdrijbaan dicht, maar de parallelbaan blijft wel open.
1 dag geledenTHOLEN - Van 6 tot en met 12 september is de landelijke collecteweek van het Prinses Beatrix Spierfonds. In deze week zetten mensen in heel Nederland zich in voor de strijd tegen spierziekten. Het Spierfonds zoekt in heel Nederland extra hulp. Wil jij een paar uurtjes iets betekenen voor een ander? Meld je dan aan als collectant.
1 dag geledenOUD-VOSSEMEER - Een bestuurster van een personenauto is vanmorgen met de schrik vrijgekomen bij een eenzijdig ongeval op de N656 bij Oud-Vossemeer.
2 dagen geledenTHOLEN - Bezoekers kunnen zaterdag van 11.00 tot 16.30 uur een kijkje nemen in de ateliers verspreid over de gemeente Tholen. Tijdens de Open Atelierroute openen 18 kunstenaars hun deuren en tonen zij hun werk op de plek waar het wordt gemaakt.
2 dagen geledenZEELAND / WEST-BRABANT - De politie hield donderdag 2 juli een grote verkeerscontrole op de A58 en A4 in Zeeland en West-Brabant. Maar liefst 26 politieagenten deden mee aan de actie die van 09.30 tot 16.00 uur duurde en was gericht op het tegengaan van afleiding in het verkeer.
2 dagen geleden