Week van gebed voor Thoolse kerken
THOLEN - Van 16 tot en met 23 januari vind de jaarlijkse “week van gebed” plaats. Ook op Tholen wordt deze “week van gebed” georganiseerd en verschillende kerken doen opnieuw mee met deze gebedsweek.
Vanwege de maatregelen is besloten deze alleen digitaal te doen. Van maandag 17 januari tot en met zaterdag 22 januari wordt er elke avond van 19.00 tot 20.00 uur een uitzending uitgezonden waarin het gebed centraal staat. Samen met broeders en zusters van de Nederlands Hervormde kerk, Gereformeerde kerk, de Christengemeente, en enkele van de Christelijke Gereformeerde kerk zal er gebeden worden en een korte overdenking gehouden worden, omlijst met Psalmen, lofzangen en geestelijke liederen. Er kan mee gekeken en gebeden worden via de livestream, inloggen kan via de plaatselijke website van de deelnemende kerken of via www.weekvangebed.nl/gebedslocaties
Meer uit Tholen
THOLEN - Het foodtruckfestival van Kiwanis Tholen op de Markt heeft afgelopen zaterdag 3.849 euro opgeleverd. De opbrengst gaat rechtstreeks naar het project Tholen Op Vakantie (TOV). De organisatie spreekt van een geslaagde dag.
6 uur geledenTHOLEN - De brandweer is maandagavond uitgerukt voor een bermbrand aan de Eendrachtsweg in Tholen. Het vuur was snel onder controle en na ongeveer een kwartier volledig geblust.
10 uur geledenTHOLEN - Marleen Sijbers wordt officieel herbenoemd als burgemeester van de gemeente Tholen. De gemeenteraad droeg haar in februari al voor voor een nieuwe termijn, maar de procedure is nu bijna afgerond. Haar tweede ambtstermijn begint op 15 november 2026.
11 uur geledenTHOLEN - Goed nieuws voor iedereen die zich de afgelopen periode heeft ingeschreven voor een glasvezelaansluiting. Het minimum aanmeldpercentage van 40 procent is bereikt, waardoor de aanleg van het netwerk definitief kan doorgaan.
1 dag geledenZEELAND - Al ruim een week zuchten Zeeuwen onder zomerse temperaturen en voorlopig lijkt daar nog geen einde aan te komen. Sterker nog: volgens Weeronline wordt het later deze week op meerdere plaatsen uitzonderlijk heet, met temperaturen die kunnen oplopen tot 35 graden of zelfs meer.
1 dag geledenTHOLEN/WOENSDRECHT - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Pim van de Klundert van Sirocco Personal Bikes.
2 dagen geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.
2 dagen geleden