Wedstrijd LA Lakers tegen Clippers uitgesteld vanwege dood Bryant
LOS ANGELES (ANP) - De basketbalwedstrijd tussen de Los Angeles Lakers en de Los Angeles Clippers, die dinsdag zou worden gespeeld, is door de NBA uitgesteld vanwege het overlijden van Kobe Bryant. Het zou de eerste thuiswedstrijd zijn van de Lakers na het overlijden van de basketballegende.
De 41-jarige sportman, zijn 13-jarige dochter Gianna en twee van haar teamgenootjes kwamen zondag om bij een helikopterongeluk. De andere vijf slachtoffers zijn drie ouders, een assistent-coach en de piloot.
Bryant speelde zijn hele sportcarrière bij de LA Lakers. Hij kwam van 1996 tot en met 2016 uit voor de club uit Los Angeles, waarmee hij vijf keer de NBA won.
Meer uit Sport
MELBOURNE (ANP/RTR) - Tennisster Aryna Sabalenka heeft de kwartfinale van de Australian Open weten te bereiken. De als eerste geplaatste speelster uit Belarus versloeg in de vierde ronde van het toernooi de Canadese Victoria Mboko met 6-1 7-6 (1).
2 uur geledenMINNEAPOLIS (ANP) - De basketbalwedstrijd in de Amerikaanse competitie NBA tussen Minnesota Timberwolves en Golden State Warriors is uitgesteld vanwege de veiligheidssituatie in Minneapolis. Eerder op de dag werd in Minneapolis een man doodgeschoten door een agent van de US Border Patrol, de Amerikaanse grenspolitie.
7 uur geledenHERNING (ANP) - De handballers van Frankrijk hebben het recordaantal doelpunten op een EK geëvenaard. De Fransen wonnen in het Deense Herning tegen Portugal hun tweede wedstrijd in de hoofdronde van het evenement met 46-38.
10 uur geledenINZELL (ANP) - De Noor Sander Eitrem heeft twee weken voor de Olympische Spelen als eerste schaatser de 5000 meter onder de 6 minuten gereden. Bij de wereldbekerwedstrijden in Inzell dook de 23-jarige Eitrem met 5.58,52 onder het wereldrecord van de Fransman Timothy Loubineaud van 6.00,23.
11 uur geledenINZELL (ANP) - Schaatsster Joy Beune heeft twee weken voor de Olympische Spelen in Milaan de zege op de 3000 meter moeten laten aan de Noorse Ragne Wiklund. De regerend wereldkampioene werd met 3.56,96 tweede. Wiklund won in een nieuw baanrecord van 3.54,74. Valérie Maltais uit Canada werd met 3.59,92 derde.
12 uur geledenMAASMECHELEN (ANP) - Mathieu van der Poel heeft op indrukwekkende wijze ook zijn elfde veldrit van het seizoen gewonnen. De 31-jarige wereldkampioen van Alpecin-Premier Tech was de snelste in de wereldbekerwedstrijd in Maasmechelen. De leider in het klassement evenaarde met zijn vijftigste zege in de wereldbeker het recordaantal overwinningen van de Belg Sven Nys.
13 uur geledenINZELL (ANP) - Joep Wennemars is bij de wereldbekerwedstrijden schaatsen in Inzell als derde geëindigd op de 1000 meter. De regerend wereldkampioen op de kilometer moest met 1.07,23 zijn meerdere erkennen in de Amerikaan Jordan Stolz. Die won in een nieuw baanrecord van 1.06,83 en schreef na de klassementen op de 500 en 1500 meter het derde wereldbekerklassement op zijn naam.
14 uur geleden