Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Waterplezier op en rond Tholen: op de rondvaartboot!

Waterplezier op en rond Tholen: op de rondvaartboot!

THOLEN - Waterplezier op en rond Tholen. Het kan op zoveel verschillende manieren. Neem bijvoorbeeld suppen! Erik Scherpenisse maakte van zijn hobby zijn beroep en startte Catalina Sup waar hij sup-boards verhuurt en sup-les geeft. Wie zelf niet zo sportief is, maar wel lekker wil genieten van het water, kan op Tholen zijn hart ophalen tijdens een rondvaart. Coby Hoogstad, eigenaar van Frisia Rondvaarten, ziet mensen dagelijks genieten van al het mooi op en rond het Thoolse water.

“Tholen en omstreken is echt een schitterend gebied om rond te varen”, zo weet Coby als geen ander. “Mensen kunnen of willen nu niet naar het buitenland op vakantie en gaan nu op ontdekking in eigen land. Ze ervaren bij ons hoe mooi Zeeland is. Dagelijks hoor ik verbaasde reacties van mensen over hoe prachtig het hier is. Neem bijvoorbeeld de zeehondensafari. Met de rondvaartboot varen we naar de zandbanken waar de zeehondjes te bezichtigen zijn. Of neem de bruinvissen, die leuke mini-dolfijntjes, die kun je onderweg ook gewoon tegenkomen. Mensen denken altijd dat je dit soort dieren niet in Nederland of hooguit op het wad ziet liggen. Ook hebben we de fietsveerdienst. Zo kunnen mensen lekker een dagje fietsen op Gorishoek en aan het einde van de middag pakken ze de boot weer terug. En vanmorgen had ik nog mensen die in Zierikzee gaan shoppen en lunchen en straks weer de boot terug pakken.” Zelf houdt Coby ook erg van het water. Tussen zes en acht in de ochtend werkt ze de administratie en reserveringen bij, daarna werkt ze hard om heel veel toeristen te laten genieten van de schoonheid van de wateren rond Tholen. “Een dagje uit op het water voelt echt als vakantie”, besluit ze. 

Meer uit Tholen

Schutse Zorg ontslaat medewerker na vermeend seksueel wangedrag bij inwoners

SINT-ANNALAND - De medewerker die eerder op non-actief was gesteld door Schutse Zorg na mogelijk seksueel wangedrag bij bewoners, is op staande voet ontslagen. Volgens een onafhankelijk onderzoek heeft hij 'professionele en persoonlijke grenzen' overschreden.

17 uur geleden
Thoolse feestvierder Christian pleit voor terugkeer Leutbus met Vastenavond

THOLEN - Een veilige en betaalbare oplossing voor Thoolse feestvierders die met Vastenavond de oversteek maken naar Bergen op Zoom. Dat is waar Christian Taalman uit Tholen zich deze dagen voor inzet. Hij pleit voor de terugkeer van de Leutbus: een nachtbus die elke carnavalsavond het eiland Tholen met de Brabantse stad verbindt.

18 uur geleden
Tholense Boys druipt af, Stavenisse verslaat nummer twee en acht goals bij Smerdiek [SPEELRONDE 12 & 14]

THOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 24 januari allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 14 in de Derde Klasse en speelronde 12 in de Vierde en Vijfde Klasse.

22 uur geleden
Deze kandidaten stellen zich verkiesbaar voor FvD Tholen: Liesje (37) voert lijst aan

THOLEN - Forum voor Democratie (FvD) heeft maandag haar kandidatenlijst voor Tholen bekendgemaakt. In maart staat de partij hier voor het eerst op de kieslijst. Aan het roer staat een bekend gezicht: Liesje Heuseveldt-van der Zande.

1 dag geleden
Werkzaamheden Thoolse brug eerder klaar, komende dagen geen afsluitingen meer

HALSTEREN/THOLEN - De onderhoudswerkzaamheden aan de Thoolse brug zijn in de nacht van maandag op dinsdag afgerond. Daardoor hoeft de brug de komende dagen niet meer dicht, bevestigt een woordvoerder van Rijkswaterstaat.

1 dag geleden
Gaslucht in meerdere woningen in Sint-Annaland, penetrante geur komt uit riool

SINT-ANNALAND - In meerdere woningen aan de Schoolstraat in Sint-Annaland is dinsdagochtend een sterke gaslucht geroken. De penetrante geur blijkt uit het rioolstelsel te komen. De oorzaak van de lucht is nog onbekend.

1 dag geleden
Paard valt in sloot bij Stavenisse, brandweer helpt dier op het droge

STAVENISSE - Een paard is zondagochtend door de brandweer uit een sloot bij Stavenisse geholpen. Het dier was om onbekende reden in de sloot langs de weg terechtgekomen. Met behulp van een hulpverleningsvoertuig van de Stallandse brandweer kregen de brandweerlieden het paard weer op het droge.

2 dagen geleden