
Waterleiding Kromwegesingel gesprongen
OOST-SOUBURG - Tijdens werkzaamheden aan het riool in de Kromwegesingel is vanmorgen een waterleiding gesprongen. De gesprongen hoofdtransportleiding zorgt voor overlast ter plaatse en de aangrenzende woonwijk zit momenteel zonder water.
Behalve aan de Kromwegesingel is er geen water in een deel van de Vlissingsestraat, de Putwijkstraat, de Van Turnhoutstraat, Julianastraat, Willem-Alexanderstraat, Burchtstraat en Beatrixstraat. Monteurs zijn momenteel bezig om de gesprongen waterleiding te herstellen. Deze werkzaamheden moeten voorzichtig en langzaam worden uitgevoerd om verdere schade te voorkomen. Naar verwachting is de waterleiding in de loop van de dag weer hersteld.
Meer uit Vlissingen
VLISSINGEN - In de Lasloods in Vlissingen vindt vrijdag, zaterdag en zondag het Wijnfeest plaats.
4 uur geledenVLISSINGEN - Met heerlijk zomers weer en veel animo was het donderdagavond feest op de Vlissingse boulevard. Het goededoeleninitiatief 'Langste mosseltafel van Zeeland' bracht vele mosselliefhebbers samen. Aan gezellig versierde lange tafels genoten zij van mosselen en steunden hiermee stichting ALS Zeeland.
9 uur geledenVLISSINGEN - Drie auto's zijn donderdag aan het einde van de middag beschadigd geraakt bij een botsing op de Sloeweg in Vlissingen. Het ongeval veroorzaakte bij de Sloebrug files Vlissingen in.
12 uur geledenVLISSINGEN - Een jongeman is donderdagavond laat medisch onderzocht na een ongeval met een fatbike in de Adriaen Coortelaan in Vlissingen. Behandeling in het ziekenhuis was niet nodig.
12 uur geledenVLISSINGEN - Een ritje met de auto over Boulevard de Ruyter blijft in het seizoen verboden in de weekeinden en op feestdagen. Vanaf 2026 is een autorondje over het Keizersbolwerk wél mogelijk.
1 dag geledenVLISSINGEN - Pieter Jan Mersie, fractievoorzitter van ChristenUnie Vlissingen, staat op plek 41 op de CU-kandidatenlijst voor de komende Tweede Kamerverkiezingen.
1 dag geledenVLISSINGEN - Het sectorlicht is teruggeplaatst op het Keizersbolwerk in Vlissingen en het rode, stalen bouwwerk kan meteen alweer op veel belangstelling rekenen.
2 dagen geleden