
'Wat een prachtig verhaal en wat een schrijver'
GOES - Nu het vakantie is, kunnen we lekker door lezen. Het personeel van Het Paard van Troje en De Koperen Tuin in Goes blijven dan ook leestips geven. Dit keer is het de beurt aan Jacqueline Lamper.
Haar tip is deze keer ‘Op het geniale af’ van Benedict Wells, de schrijver die eerder onder meer het veel geprezen en bekroonde ‘Het einde van de eenzaamheid’ heeft uitgebracht. “Francis woont met zijn moeder in een vervallen trailerpark in New Jersey. Hoop op een mooie toekomst heeft hij niet, totdat hij er op een dag achter komt dat zijn bestaan voortkomt uit een bizar experiment waar zijn moeder ooit aan deelnam. Zijn vader is geen loser maar een genie, die cum laude is afgestudeerd aan Harvard."
Roadtrip
Samen met zijn beste vriend en het meisje van zijn dromen reist Francis dwars door Amerika om zijn vader te vinden. "Het mondt uit in een heerlijke roadtrip. Je reist mee in dit fantastische boek. Wat een prachtig verhaal en wat een schrijver is die Wells!”
Meer uit Beveland
GOES - Bij Sleutelen Aan Vermogen (SAV) in Goes is op 15 september een nieuwe bulkmachine voor statiegeldverpakkingen geopend. De machine maakt het mogelijk om meer dan honderd flesjes en blikjes tegelijk in te leveren. Dat scheelt consumenten en organisaties met volle zakken of dozen veel tijd en moeite.
7 uur geledenGOES - Om de zorg in Zeeland te behouden gaan de Zeeuwse ziekenhuizen Adrz en Zorg Saam meer samenwerken. 'Met concentratie van bepaalde operaties en de aanschaf van een chirurgie-robot kan belangrijke zorg in Zeeland behouden blijven', staat in een gezamenlijk persbericht van de beide ziekenhuizen. 'Dit is een belangrijke stap voor de Zeeuwse ziekenhuiszorg en dat vindt ook CZ, de grootste zorgverzekeraar in Zeeland.'
10 uur geledenGOES - Bij het station in Goes heeft maandagmiddag vermoedelijk een vechtpartij plaatsgevonden waarbij een groep jongeren betrokken was.
13 uur geledenKLOETINGE - Met een feestelijke aftrap hebben VV Kloetinge en de gemeente Goes zaterdag 13 september de vernieuwde sportvelden op sportpark Wesselopark officieel in gebruik genomen. Daarmee werd een traject afgesloten dat al in 2021 begon met de voorbereidingen.
1 dag geledenWISSENKERKE - Het kleine dijkhuisje aan de Oosterschelde bij Wissenkerke bestaat dit jaar precies 100 jaar. Ooit was het een onmisbare werkplek voor de dijkbaas, die vanaf hier de veiligheid van de dijken bewaakte. "Het was vaak penibel, maar ook een mooie tijd," vertelt voormalig dijkbaas Bas van Liere. In 1970 begon Van Liere bij het waterschap Noord-Beveland. Het werk als dijkbaas betekende lange nachten en barre omstandigheden. "We hadden niet die goede jassen van tegenwoordig. Je stond daar maar in de kou en nattigheid. Als het stormde, vloog het water soms over de kruin en werd het gras zwart van het zout."
1 dag geledenGOES - De gemeente Goes wil de komende jaren drie plekken in de binnenstad flink vergroenen: de Zusterstraat, het Bastion en de omgeving van het stadskantoor. Het plan maakt deel uit van het Europese project Cool Neighbourhoods, waarbij Goes samenwerkt met andere steden.
1 dag geleden's-GRAVENPOLDER - Elektromonteur John Eggebeen (21) uit 's Gravenpolder heeft goud veroverd op EuroSkills 2025, het Europees kampioenschap beroepen. In het Deense Herning streden ruim 580 jongeren uit 32 landen om de Europese titels in 38 vakrichtingen.
1 dag geleden