Wandelaars opgelet! Tholen krijgt haar eigen wandelchallenge!
THOLEN - In samenwerking met Diabetesvereniging Nederland (DVN) organiseren de buurtsportcoaches van Jij op Tholen de wandelchallenge. Deze is er voor iedereen die actiever wil worden, gezondheidswinst wil boeken of de conditie wil verbeteren in een leuke, gezellige groep! De wandelgroep wordt begeleid door professionals en is voor iedereen toegankelijk. Wandelen is goed voor je gezondheid en houdt je fit!
De wandelchallenge is er voor iedereen die wil starten met wandelen, of die al wandelt en dit in een groep wil doen. Op een vast moment in de week komt de wandelgroep samen om te wandelen en is er de mogelijkheid vragen stellen aan experts en ervaringen te delen met elkaar.
Startdatum bepalen
Deelnemers kunnen kiezen uit de volgende drie startmomenten:
· 5 weken lang, start vanaf dinsdag 22 juni om 10:00 uur
· 5 weken lang, start vanaf woensdag 23 juni om 15:00 uur
· 5 weken lang, start vanaf donderdag 24 juni om 10:00 uur
Uit deze startmomenten wordt aan de hand van het meest gekozen moment een datums vastgelegd. Vanaf dat moment kan je tot de zomervakantie vijf weken lang op een vast moment wandelen. Er is keuze uit verschillende afstanden, voor ieders niveau. Elke deelnemer wordt persoonlijk benaderd wanneer het exacte startmoment bepaald is.
Vijf weken wandelen onder professionele begeleiding
Ton Bakx, coördinator DVN regio Tholen en ook wandel- en diabetesexpert, begeleidt samen met buurtsportcoach Jurgen Nuijten het gekozen wandelmoment. Er wordt gestreefd tijdens deze weken ook experts uit andere hoeken te laten meelopen. Bij genoeg animo wordt er na de zomervakantie verder gewandeld.
Inschrijven
Inschrijven kan tot 18 juni, via www.jijoptholen.nl/wandelgroepen of neem contact op met Jurgen Nuijten via e-mail: [email protected] of telefoon: 06 – 14 60 77 79.
Meer uit Tholen
THOLEN - Het is vandaag officieel de warmste 3 maart ooit gemeten. Ook gisteren werd een warmterecord gebroken. Daarmee is vandaag het tweede warmterecord van dit jaar.
2 uur geledenSINT-ANNALAND - De geplande sloop van 26 verouderde huurwoningen aan de Tienhoven en de Van den Bosstraat in Sint-Annaland leidt tot onrust onder de bewoners. Tijdens de commissievergadering vorige week stelde Fractie Deurloo dat de huurders geen antwoord krijgen op hun vragen bij Stadlander. De woningcorporatie laat weten dat alle bewoners een brief hebben ontvangen met extra toelichting over de sloop.
3 uur geledenTHOLEN - Een vrouw is maandagmiddag met haar auto in een sloot beland op industrieterrein Welgelegen in Tholen. In eerste instantie werden de hulpdiensten naar de verkeerde straat gestuurd. Het is niet bekend of de bestuurster bij het ongeval gewond is geraakt.
8 uur geledenTHOLEN - Een metaalverwerkend bedrijf wil bij de Slabbecoornweg in Tholen tijdelijke woonunits bouwen voor internationale medewerkers. Vorige maand had Han van 't Hof (ABT) hierover schriftelijke vragen gesteld aan het college. Het college meldt dat de aanvraag nog nader onderzoek vergt voordat deze aan de gemeenteraad wordt voorgelegd.
1 dag geledenSCHERPENISSE - Evides Waterbedrijf zet een belangrijke stap naar de toekomstbestendige drinkwaterlevering voor de Inwoners, bedrijven en toeristen op het eiland Tholen. De start van de bouw van een nieuw pompstation in Scherpenisse is gevierd met het boren van de eerste fundatiepaal.
1 dag geledenTHOLEN - Een groene leefomgeving draagt bij aan een fijn leefklimaat en is goed voor het milieu. Mede om deze redenen heeft de gemeente Tholen samen met Stichting Landschapsbeheer Zeeland (SLZ) en de Zeeuwse Milieufederatie (ZMF) opnieuw een succesvolle actie georganiseerd waarbij Tholenaren konden intekenen op een boom. Dolblij zijn de gelukkigen met hun toegewezen boom, maar hoe plant je nu zo'n boom?
1 dag geledenTHOLEN - Sinds 1 januari is de wereld van het overnachten in Nederland opgeschud. De btw op logies ging van 9 naar 21 procent. Deze maatregel moet jaarlijks 1,1 miljard euro opleveren voor de schatkist. De Koninklijke Horeca Nederland (KHN) rekende uit dat een weekendje weg in eigen land gemiddeld 11 procent duurder wordt. Bij de vakantieparken en B&B's op Tholen wordt de eerste balans langzaam zichtbaar.
2 dagen geleden