VVV-Venlo vraagt hulp om Kirschbaum uit quarantaine te krijgen
KEULEN (ANP) - Thorsten Kirschbaum, doelman van VVV-Venlo, zit ondanks een negatieve coronatest afgelopen donderdag nog steeds in quarantaine in Duitsland. In zijn woonplaats Keulen is Kirschbaum in aanraking geweest met een besmet persoon. De Limburgers hebben nu de hulp van voetbalbond KNVB ingeschakeld om hun doelman op tijd terug te krijgen voor de volgende speelronde in de Eredivisie.
Ook de Duitse autoriteiten zijn door VVV-Venlo benaderd. De regelgeving in Duitsland gebiedt Kirschbaum om veertien dagen in quarantaine te blijven, wat zou betekenen dat de keeper voorlopig niet in actie kan komen.
De KNVB is met het verzoek bezig, maar het is nog onduidelijk of Kirschbaum bij de uitwedstrijd tegen RKC aanwezig is. Die start zaterdagmiddag om 16.30 uur.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Renée Slegers heeft haar contract bij Arsenal verlengd tot 2029. De Nederlandse coach leidde de voetbalsters van de club uit Londen afgelopen seizoen naar de zege in de Champions League.
55 minuten geledenLONDEN (ANP/RTR) - Gabriel Martinelli heeft zijn excuses aangeboden aan Liverpool-speler Conor Bradley na een incident in de slotfase van de competitiewedstrijd tussen Arsenal en Liverpool van donderdagavond. De aanvaller van Arsenal gooide een bal op de net geblesseerd geraakte Bradley en duwde hem vervolgens over de zijlijn het veld uit.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax wil zich deze maand versterken met een verdedigende middenvelder, linksback en aanvaller. Dat vertelde trainer Fred Grim op een persmoment.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax begint zonder Wout Weghorst en Steven Berghuis aan de tweede helft van het seizoen. Beide spelers ontbreken zondag tijdens de uitwedstrijd tegen Telstar.
2 uur geledenJEDDAH (ANP) - Real Madrid heeft zich geplaatst voor de finale van de Spaanse Supercup. Het elftal van trainer Xabi Alonso was in Jeddah in Saudi-Arabië met 2-1 te sterk voor Atlético Madrid.
15 uur geledenKOEWEIT-STAD (ANP) - Paris Saint-Germain heeft voor de vierde keer op rij de Franse Supercup gewonnen. Het elftal van trainer Luis Enrique speelde in Koeweit-Stad met 2-2 gelijk en won vervolgens de strafschoppenserie met 4-1.
15 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - Brazilië en Frankrijk spelen de komende interlandperiode in maart een minitoernooi in de Verenigde Staten, ter voorbereiding op het WK van drie maanden later. Kroatië en Colombia zijn de andere twee deelnemers aan de 'Road to 26'.
17 uur geleden