VVV-trainer Luhukay: ze vallen er wel heel makkelijk in bij ons
ALMELO (ANP) - VVV-trainer Jos Luhukay wist het zaterdag na de nederlaag van 4-0 bij Heracles Almelo ook even niet meer. "Het was hetzelfde als de laatste weken. Ze vielen er wel heel makkelijk in bij ons", aldus de coach na de twaalfde verliespartij op rij in de Eredivisie voor VVV.
"De scherpte ontbrak", vervolgde Luhukay bij ESPN. "Heracles was heel effectief. Je ziet dat de wil aanwezig is. Maar we moeten wel consequent zijn in onze verdedigende taken en duels. We gaan er veel te makkelijk mee om. Ik denk dat het ook een stukje angst en vertrouwen is dat we missen."
VVV staat zeventiende en moet steeds meer vrezen voor directe degradatie. Met thuiswedstrijden tegen RKC Waalwijk en FC Emmen nog op het programma, wil Luhukay de moed niet opgeven. "We moeten toch weer vooruit kijken en het heft zelf in handen nemen."
Georgios Giakoumakis was niet fit maar wilde toch starten in Almelo. Luhukay: "Hij wilde koste wat het kost spelen. Dat tekent deze jongen wel, dat hij er voor zijn team alles aan gedaan heeft. Hij heeft het geprobeerd. Ik neem hem niets kwalijk." Giakoumakis moest zich in de tweede helft laten vervangen. "Dit gaat weer om een andere blessure, we moeten de komende dagen even afwachten om te zien hoe ernstig het is", aldus Luhukay.
Meer uit Voetbal
HARRISON (ANP) - Marokko en Noorwegen hebben in een oefenduel in aanloop naar het WK voetbal gelijkgespeeld. In Harrison eindigde de wedstrijd tussen de twee WK-deelnemers in 1-1.
3 uur geledenWHITE PLAINS (ANP) - Ronald Koeman wist al lang dat zijn assistent Ruud van Nistelrooij zich pas zondag bij het Nederlands elftal in de Verenigde Staten zou melden. "Toen ik Ruud benaderde voor een rol in de technische staf, had hij al iets aangegeven over dat er afgelopen zaterdag iets groots was", vertelde de bondscoach op zijn laatste persconferentie voor het oefenduel van maandag met Oezbekistan. "Als er gezegd wordt dat het over 'familieomstandigheden' gaat, dan klinkt dat moeilijk en zwaar. Maar dit waren leuke familieomstandigheden", aldus Koeman, die verder niet zei wat het was.
4 uur geledenWHITE PLAINS (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman vindt het soms lastig dat hij nu op grote afstand leeft van zijn vrouw Bartina, die aan chronische borstkanker lijdt. "Soms is het best moeilijk omdat ze iedere week behandelingen heeft", zei hij op een persconferentie voor de oefeninterland van maandag tegen Oezbekistan. "Dat is ook de reden dat ze nu deze kant niet op komt. Daar heb je contact over, dat is voor haar soms ook moeilijk."
4 uur geledenWHITE PLAINS (ANP) - Het Nederlands elftal begint maandag grotendeels met zijn beoogde basisploeg voor het eerste WK-duel aan de vriendschappelijke interland tegen Oezbekistan. Bondscoach Ronald Koeman wilde op een persconferentie nog niet vertellen of Memphis Depay en Jurriën Timber al uitmaken van zijn plannen.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft trainer Robin van Persie per direct ontslagen. Dat bevestigt de Rotterdamse voetbalclub, nadat eerder meerdere media daar zondag al over hadden bericht. Van Persie was sinds eind februari vorig jaar hoofdcoach van Feyenoord, dat hem tussentijds weghaalde bij sc Heerenveen om de ontslagen Brian Priske op te volgen.
5 uur geledenODENSE (ANP/RTR) - Voetballer Christian Eriksen is opnieuw in elkaar gezakt. Dat gebeurde tijdens de interland tussen Denemarken en Oekraïne in Odense. Eriksen is bij bewustzijn en maakt het, gezien de omstandigheden, goed, meldt de Deense voetbalbond.
6 uur geledenNEW JERSEY (ANP/RTR) - Brazilië kan op het wereldkampioenschap voetbal niet beschikken over Wesley. De rechtervleugelverdediger heeft in de oefenwedstrijd van zaterdag tegen Egypte een dijbeenblessure opgelopen, meldt de Braziliaanse voetbalbond CBF. Bondscoach Carlo Ancelotti heeft middenvelder Ederson van Atalanta opgeroepen als vervanger.
7 uur geleden