VVV-trainer Luhukay: ze vallen er wel heel makkelijk in bij ons
ALMELO (ANP) - VVV-trainer Jos Luhukay wist het zaterdag na de nederlaag van 4-0 bij Heracles Almelo ook even niet meer. "Het was hetzelfde als de laatste weken. Ze vielen er wel heel makkelijk in bij ons", aldus de coach na de twaalfde verliespartij op rij in de Eredivisie voor VVV.
"De scherpte ontbrak", vervolgde Luhukay bij ESPN. "Heracles was heel effectief. Je ziet dat de wil aanwezig is. Maar we moeten wel consequent zijn in onze verdedigende taken en duels. We gaan er veel te makkelijk mee om. Ik denk dat het ook een stukje angst en vertrouwen is dat we missen."
VVV staat zeventiende en moet steeds meer vrezen voor directe degradatie. Met thuiswedstrijden tegen RKC Waalwijk en FC Emmen nog op het programma, wil Luhukay de moed niet opgeven. "We moeten toch weer vooruit kijken en het heft zelf in handen nemen."
Georgios Giakoumakis was niet fit maar wilde toch starten in Almelo. Luhukay: "Hij wilde koste wat het kost spelen. Dat tekent deze jongen wel, dat hij er voor zijn team alles aan gedaan heeft. Hij heeft het geprobeerd. Ik neem hem niets kwalijk." Giakoumakis moest zich in de tweede helft laten vervangen. "Dit gaat weer om een andere blessure, we moeten de komende dagen even afwachten om te zien hoe ernstig het is", aldus Luhukay.
Meer uit Voetbal
TILBURG (ANP) - Supporters van Willem II mogen zaterdag alsnog aanwezig zijn bij de finale van de play-offs om promotie/degradatie bij FC Volendam. Eerder besloot de gemeente Edam-Volendam om de uitfans te weren na ongeregeldheden bij de laatste wedstrijd van FC Volendam.
17 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord krijgt De Kuip in eigen handen. De Rotterdamse voetbalclub, Stadion Feijenoord en de Vereniging Aandeelhouders Stadion Feijenoord (VASF) hebben daar overeenstemming over bereikt. Dat heeft Feyenoord op de website bekendgemaakt.
23 minuten geledenMONTEVIDEO (ANP) - Memphis Depay wacht nog altijd op zijn rentree bij Corinthians. De geblesseerde topscorer aller tijden van Oranje ontbrak vrijdag in de selectie van zijn Braziliaanse club tijdens het 1-1-gelijkspel bij het Uruguayaanse Peñarol in de Copa Libertadores.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de finales van de play-offs om Europees voetbal bereikt en het pensioen van vertrekkend trainer Ron Jans nog met een wedstrijd uitgesteld. FC Utrecht won in de Galgenwaard met 3-2 van sc Heerenveen en neemt het zondag op tegen Ajax. De Amsterdammers wonnen eerder op de avond met 2-0 van FC Groningen.
12 uur geledenGENT/MECHELEN (ANP/Belga) - Club Brugge is voor de twintigste keer kampioen van België geworden. De ploeg van trainer Ivan Leko en de Nederlanders Dani van den Heuvel en Bjorn Meijer speelde met 2-2 gelijk bij KV Mechelen. Door het gelijkspel van Union bij AA Gent (0-0) kan de ploeg de koploper uit Brugge niet meer inhalen in de laatste speelronde.
12 uur geledenRIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met zijn club Al-Nassr kampioen geworden in de Saudi Pro League. De club uit hoofdstad Riyad won de laatste competitiewedstrijd met 4-1 van Damac en bleef daarmee Al-Hilal voor op de ranglijst.
13 uur geledenOSLO (ANP) - Noorwegen gaat met oud-Feyenoorders Fredrik Aursnes en Marcus Holmgren Pedersen naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Samen met topspelers Erling Haaland (Manchester City) en Martin Ødegaard (Arsenal) maken zij deel uit van de 26-koppige selectie van de Noorse bondscoach Stale Solbakken. Het land maakt zich op voor het eerste wereldkampioenschap voetbal sinds 1998.
13 uur geleden