Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

VVV moet na twaalfde nederlaag op rij vrezen voor degradatie

VVV moet na twaalfde nederlaag op rij vrezen voor degradatie

ALMELO (ANP) - VVV-Venlo heeft voor de twaalfde keer op rij een wedstrijd in de Eredivisie verloren. Heracles Almelo was met 4-0 te sterk voor het elftal van trainer Jos Luhukay, dat steeds meer moet vrezen voor degradatie. Sinan Bakis scoorde drie keer. VVV-spits Georgios Giakoumakis, topscorer van de Eredivisie, begon niet fit aan de wedstrijd en moest zich in de tweede helft laten wisselen.

VVV blijft op de zeventiende plaats staan. De achterstand op nummer 16 FC Emmen is 2 punten. De nummers 17 en 18 degraderen uiteindelijk rechtstreeks. VVV speelt de laatste drie wedstrijden tegen RKC Waalwijk (thuis), Ajax (uit) en FC Emmen (thuis).

Heracles Almelo verstevigde de achtste plaats, een positie die aan het einde van het seizoen recht geeft op deelname aan de play-offs voor Europees voetbal.

VVV speelde compact en bleef het eerste half uur vrij eenvoudig op de been. Na een dieptepass kapte Bakis verdediger Kristopher da Graca eenvoudig uit en schoot de bal laag in het doel. Rai Vloet zorgde met een fraaie vrije trap voor de ruststand van 2-0.

Bakis maakte in de 55e minuut, op aangeven van rechtsback Noah Fadiga, de 3-0. Na hands van Arjan Swinkels was de spits in de slotfase vanaf de strafschopstip nog een keer trefzeker.

Meer uit Voetbal

Drie stewards van FC Utrecht gewond na rellen met fans KRC Genk

UTRECHT (ANP) - Drie veiligheidsmedewerkers van FC Utrecht en een speurhond zijn donderdag gewond geraakt bij ongeregeldheden met fans van KRC Genk. De club uit de domstad gaat de rellen samen met de lokale driehoek grondig evalueren, zo staat in een statement.

3 uur geleden
Trainer Slot rekent niet op versterkingen voor Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot verwacht niet dat Liverpool zich in deze transferperiode gaat versterken. "Ik denk dat we het met de huidige selectie blijven doen", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth. "Tenzij er zich een buitenkans voordoet."

5 uur geleden
PSV mist geblesseerden Til en Salah-Eddine tegen NAC Breda

EINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine missen zaterdag de thuiswedstrijd van PSV tegen NAC Breda. "Ze moeten nog verder onderzocht worden", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Ik kan er inhoudelijk niet meer over vertellen."

6 uur geleden
Feyenoord bevestigt vertrek Timber naar Marseille

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het vertrek van Quinten Timber bevestigd. De 24-jarige middenvelder vervolgt zijn loopbaan bij Olympique Marseille.

7 uur geleden
Vertrekkende Timber zal Feyenoord nooit vergeten

MARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft op sociale media alvast afscheid genomen van Feyenoord. De middenvelder is in Marseille om zijn transfer naar Olympique af te ronden.

8 uur geleden
Genk veroordeelt wangedrag fans en 'buitensporig geweld' politie

GENK (ANP) - KRC Genk veroordeelt het wangedrag van 'een kleine minderheid supporters' bij de wedstrijd in de Europa League tegen FC Utrecht. De Belgische club betreurt het 'ten zeerste' dat daardoor 1200 'trouwe Genkies' niet aanwezig konden zijn bij het duel in de Galgenwaard en spreekt ook van 'onnodig buitensporig geweld' van de politie. Dat schrijft Genk in een verklaring op de website.

10 uur geleden
Go Ahead verliest bij Nice en moet vrezen voor uitschakeling EL

NICE (ANP) - Go Ahead Eagles is er niet in geslaagd om zich in een kansrijke positie te voetballen om de tussenronde van de Europa League te bereiken. Op bezoek bij OGC Nice aan de Franse zuidkust werd met 3-1 verloren. De Deventenaren hebben nu 6 punten uit zeven duels en staan 30e in het hoofdtoernooi van de Europa League. De nummers 9 tot en met 24 gaan door naar de tussenronde die in februari plaatsvindt.

19 uur geleden