VVV moet na twaalfde nederlaag op rij vrezen voor degradatie
ALMELO (ANP) - VVV-Venlo heeft voor de twaalfde keer op rij een wedstrijd in de Eredivisie verloren. Heracles Almelo was met 4-0 te sterk voor het elftal van trainer Jos Luhukay, dat steeds meer moet vrezen voor degradatie. Sinan Bakis scoorde drie keer. VVV-spits Georgios Giakoumakis, topscorer van de Eredivisie, begon niet fit aan de wedstrijd en moest zich in de tweede helft laten wisselen.
VVV blijft op de zeventiende plaats staan. De achterstand op nummer 16 FC Emmen is 2 punten. De nummers 17 en 18 degraderen uiteindelijk rechtstreeks. VVV speelt de laatste drie wedstrijden tegen RKC Waalwijk (thuis), Ajax (uit) en FC Emmen (thuis).
Heracles Almelo verstevigde de achtste plaats, een positie die aan het einde van het seizoen recht geeft op deelname aan de play-offs voor Europees voetbal.
VVV speelde compact en bleef het eerste half uur vrij eenvoudig op de been. Na een dieptepass kapte Bakis verdediger Kristopher da Graca eenvoudig uit en schoot de bal laag in het doel. Rai Vloet zorgde met een fraaie vrije trap voor de ruststand van 2-0.
Bakis maakte in de 55e minuut, op aangeven van rechtsback Noah Fadiga, de 3-0. Na hands van Arjan Swinkels was de spits in de slotfase vanaf de strafschopstip nog een keer trefzeker.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Leeroy Echteld wil zich met de spelers van AZ revancheren voor de verloren bekerfinale van vorig seizoen. De Alkmaarse club speelt op woensdagavond de halve finale thuis tegen Telstar. Volgens de trainer zijn "focus, discipline en lef" van cruciaal belang.
43 minuten geledenZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal oefent vlak voor het WK tegen Algerije. Beide landen treffen elkaar op 3 juni voor de eerste keer in De Kuip, de thuishaven van Algerijns international Anis Hadj Moussa van Feyenoord.
17 uur geledenDUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.
20 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oud-international Daryl Janmaat is na zijn voetballoopbaan verslaafd geraakt aan drugs. De 36-jarige voormalige rechtervleugelverdediger vertelt daarover in de documentaire 'Echte mannen huilen niet', die maandagmiddag in première ging in theater Tuschinski in Amsterdam.
20 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Stije Resink heeft zondag een kruisbandblessure opgelopen in het uitduel met FC Volendam. De 22-jarige aanvoerder van FC Groningen staat voor een lange revalidatie.
21 uur geledenGOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.
1 dag geleden