VVV moet na twaalfde nederlaag op rij vrezen voor degradatie
ALMELO (ANP) - VVV-Venlo heeft voor de twaalfde keer op rij een wedstrijd in de Eredivisie verloren. Heracles Almelo was met 4-0 te sterk voor het elftal van trainer Jos Luhukay, dat steeds meer moet vrezen voor degradatie. Sinan Bakis scoorde drie keer. VVV-spits Georgios Giakoumakis, topscorer van de Eredivisie, begon niet fit aan de wedstrijd en moest zich in de tweede helft laten wisselen.
VVV blijft op de zeventiende plaats staan. De achterstand op nummer 16 FC Emmen is 2 punten. De nummers 17 en 18 degraderen uiteindelijk rechtstreeks. VVV speelt de laatste drie wedstrijden tegen RKC Waalwijk (thuis), Ajax (uit) en FC Emmen (thuis).
Heracles Almelo verstevigde de achtste plaats, een positie die aan het einde van het seizoen recht geeft op deelname aan de play-offs voor Europees voetbal.
VVV speelde compact en bleef het eerste half uur vrij eenvoudig op de been. Na een dieptepass kapte Bakis verdediger Kristopher da Graca eenvoudig uit en schoot de bal laag in het doel. Rai Vloet zorgde met een fraaie vrije trap voor de ruststand van 2-0.
Bakis maakte in de 55e minuut, op aangeven van rechtsback Noah Fadiga, de 3-0. Na hands van Arjan Swinkels was de spits in de slotfase vanaf de strafschopstip nog een keer trefzeker.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Kylian Mbappé stapt met Real Madrid op het vliegtuig naar Duitsland voor het uitduel met Bayern München in de kwartfinale van de Champions League. De spits is op tijd hersteld van een hoofdwond die hij zaterdag tijdens een duel met Girona opliep.
5 uur geledenACCRA (ANP) - Carlos Queiroz is de nieuwe bondscoach van de voetballers van Ghana. Hij is de opvolger van Otto Addo, die vorige maand na verloren oefeninterlands tegen Duitsland (2-1) en Oostenrijk (5-1) werd ontslagen.
6 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Michael Carrick voelt zich benadeeld na de nederlaag van Manchester United tegen Leeds United (1-2). Hij baalde vooral van de rode kaart die scheidsrechter Paul Tierney aan Lisandro Martínez gaf.
8 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft in de Engelse competitie een thuisnederlaag geleden tegen Leeds United: 1-2. De ploeg van trainer Michael Carrick kwam met tien man te staan nadat Lisandro Martínez aan de haren trok van Dominic Calvert-Lewin.
18 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot heeft de hoop op een vervolg in de Champions League nog niet opgegeven. De Engelse ploeg verloor de eerste ontmoeting met titelverdediger Paris Saint-Germain in de kwartfinales kansloos met 2-0 in Parijs. "We weten dat we een uitzonderlijke prestatie moeten leveren om door te gaan naar de volgende ronde, maar dat is normaal als je het opneemt tegen de kampioen van Europa", zei Slot een dag voor de returnwedstrijd.
23 uur geledenZEIST (ANP) - Damaris Egurrola kijkt uit naar een bijzonder duel tegen Frankrijk waarin ze veel teamgenoten van haar voetbalclub treft. "Ik speel nu vijf jaar in Frankrijk. Het is een tegenstander met veel kracht", zei de 26-jarige middenveldster van het Franse Olympique Lyonnes maandag in Zeist. Oranje speelt op dinsdagavond in Breda een WK-kwalificatieduel tegen de Fransen.
23 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Anthony Correia vastgelegd als trainer voor het nieuwe seizoen. De 43-jarige coach komt over van Telstar en tekent een contract voor drie seizoenen. De huidige trainer Ron Jans maakte begin januari bekend dat hij na het seizoen stopt.
1 dag geleden