Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

VVV moet na twaalfde nederlaag op rij vrezen voor degradatie

VVV moet na twaalfde nederlaag op rij vrezen voor degradatie

ALMELO (ANP) - VVV-Venlo heeft voor de twaalfde keer op rij een wedstrijd in de Eredivisie verloren. Heracles Almelo was met 4-0 te sterk voor het elftal van trainer Jos Luhukay, dat steeds meer moet vrezen voor degradatie. Sinan Bakis scoorde drie keer. VVV-spits Georgios Giakoumakis, topscorer van de Eredivisie, begon niet fit aan de wedstrijd en moest zich in de tweede helft laten wisselen.

VVV blijft op de zeventiende plaats staan. De achterstand op nummer 16 FC Emmen is 2 punten. De nummers 17 en 18 degraderen uiteindelijk rechtstreeks. VVV speelt de laatste drie wedstrijden tegen RKC Waalwijk (thuis), Ajax (uit) en FC Emmen (thuis).

Heracles Almelo verstevigde de achtste plaats, een positie die aan het einde van het seizoen recht geeft op deelname aan de play-offs voor Europees voetbal.

VVV speelde compact en bleef het eerste half uur vrij eenvoudig op de been. Na een dieptepass kapte Bakis verdediger Kristopher da Graca eenvoudig uit en schoot de bal laag in het doel. Rai Vloet zorgde met een fraaie vrije trap voor de ruststand van 2-0.

Bakis maakte in de 55e minuut, op aangeven van rechtsback Noah Fadiga, de 3-0. Na hands van Arjan Swinkels was de spits in de slotfase vanaf de strafschopstip nog een keer trefzeker.

Meer uit Voetbal

Vitesse vindt accountant en wil licentiecommissie overtuigen

ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft een accountant gevonden. De club meldt dat het dicht bij een akkoord is met CROP. Die moet als accountant de jaarrekeningen van Vitesse controleren en goedkeuren. Een geldige accountantsverklaring is nodig om betaald voetbal te kunnen blijven spelen. De nummer laatst van de Keuken Kampioen Divisie zit echter nog niet op een lijn met de licentiecommissie.

37 minuten geleden
Tuchtcommissie schorst verdediger Goes van AZ voor één duel

ALKMAAR (ANP) - Wouter Goes mist alleen de thuiswedstrijd van AZ van zondag tegen FC Groningen. De tuchtcommissie van de KNVB heeft de verdediger voor twee duels geschorst, waarvan één voorwaardelijk.

1 uur geleden
Spaanse media: trainer Alonso vervangt Ancelotti bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Xabi Alonso gaat volgend seizoen aan de slag als hoofdtrainer van Real Madrid. Volgens Marca tekent de coach van Bayer Leverkusen nog deze maand een contract voor drie seizoenen.

1 uur geleden
Middenvelder Van den Berg keert terug bij FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - Davy van den Berg keert terug bij FC Utrecht. De middenvelder verlaat PEC Zwolle transfervrij aan het einde van dit seizoen en tekent een driejarig contract bij de club waarvoor hij van 2019 tot en met 2022 ook in actie kwam.

2 uur geleden
Vitesse neemt afscheid van hoofdtrainer Van den Brom

ARNHEM (ANP) - Vitesse neemt afscheid van hoofdtrainer John van den Brom. De nieuwe eigenaren van de club gaan op zoek naar een coach die een jeugdige selectie moet aansturen.

2 uur geleden
Hoofdprijs gloort voor Spurs en Van de Ven na zwaar seizoen

BODØ (ANP) - Micky van de Ven is blij dat Tottenham Hotspur een vooralsnog teleurstellend seizoen toch met een hoofdprijs kan afsluiten. "Het was een zwaar jaar maar we zijn maar één zege verwijderd van succes", zei de Nederlandse verdediger na de uitzege op Bodø/Glimt in de halve finale van de Europa League (0-2).

3 uur geleden
Manchester United en Tottenham Hotspur halen finale Europa League

BILBAO/BODØ (ANP) - De finale van de Europa League gaat tussen Manchester United en Tottenham Hotspur, de nummers 15 en 16 van de Premier League.

13 uur geleden