VVV en RKC spelen gelijk in doelpuntrijk duel in Venlo
VENLO (ANP) - Het duel tussen VVV-Venlo en RKC Waalwijk, beide nog niet zeker van lijfsbehoud, is in een gelijkspel geëindigd. Het werd in Venlo 3-3. RKC bepaalde in de 84e minuut de eindstand via Cyril Ngonge, die een penalty benutte.
Kort voor de 3-3 had Vito van Crooy VVV, dat twaalf keer op een rij had verloren, voor de tweede keer op voorsprong gezet. In de slotfase kopte Van Crooy op aangeven van invaller Lukas Schmitz raak. Van Crooy was in de eerste helft met twee assists ook al van waarde voor de thuisploeg.
Georgios Giakoumakis zette VVV al in de vierde minuut op voorsprong. Het was zijn 25e doelpunt van het seizoen en zijn eerste sinds 14 maart. Thijs Oosting en Ngonge waren vervolgens trefzeker voor RKC en Joshua John maakte nog voor rust gelijk.
Door het gelijkspel blijft VVV de nummer 17, RKC staat veertiende.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is definitief gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig toen scheidsrechter Jannick van der Laan het spel stillegde. Het was ijdele hoop dat de wedstrijd in Rotterdam nog kon worden hervat. Het restant van de wedstrijd zal op een andere dag worden uitgespeeld.
7 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is tijdelijk gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig. Het is nog onduidelijk of het duel op zondag kan worden uitgespeeld.
11 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen staat weer in het linkerrijtje van de Eredivisie. Het elftal van coach Robin Veldman boog zondag een 2-0-achterstand in het Abe Lenstra Stadion tegen PEC Zwolle om in een 4-2-zege. De Friezen staan met 31 punten op de negende plek in de Eredivisie. PEC Zwolle zakt naar de dertiende plaats met een achterstand van 5 punten op sc Heerenveen.
12 minuten geledenVELSEN (ANP) - De Eredivisiewedstrijd tussen Telstar en FC Twente is geëindigd in 1-1. Door het gelijkspel is Twente, dat nu zevende staat, op de ranglijst ingehaald door AZ. Telstar blijft 17e met 18 punten.
14 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft voor komende week een kort trainingskamp in het buitenland belegd. Trainer Robin van Persie wil aanwinst Raheem Sterling met zijn selectie laten trainen en leuke dingen met zijn spelers doen.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie verwacht dat hij voorlopig geen beroep kan doen op Oussama Targhalline. "We laten nog allerlei testen uitvoeren", zei hij na een nipte zege op Go Ahead Eagles. "Maar dit ziet er niet goed uit. We zijn hem wel even kwijt."
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het thuisduel met Go Ahead Eagles met veel moeite gewonnen (1-0). De ingevallen Casper Tengstedt benutte in blessuretijd een strafschop, nadat Evert Linthorst een lichte overtreding op hem had gemaakt.
2 uur geleden