VVV en RKC spelen gelijk in doelpuntrijk duel in Venlo
VENLO (ANP) - Het duel tussen VVV-Venlo en RKC Waalwijk, beide nog niet zeker van lijfsbehoud, is in een gelijkspel geëindigd. Het werd in Venlo 3-3. RKC bepaalde in de 84e minuut de eindstand via Cyril Ngonge, die een penalty benutte.
Kort voor de 3-3 had Vito van Crooy VVV, dat twaalf keer op een rij had verloren, voor de tweede keer op voorsprong gezet. In de slotfase kopte Van Crooy op aangeven van invaller Lukas Schmitz raak. Van Crooy was in de eerste helft met twee assists ook al van waarde voor de thuisploeg.
Georgios Giakoumakis zette VVV al in de vierde minuut op voorsprong. Het was zijn 25e doelpunt van het seizoen en zijn eerste sinds 14 maart. Thijs Oosting en Ngonge waren vervolgens trefzeker voor RKC en Joshua John maakte nog voor rust gelijk.
Door het gelijkspel blijft VVV de nummer 17, RKC staat veertiende.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.
2 uur geledenCREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
8 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
10 uur geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
11 uur geledenVILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
12 uur geleden