Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

VVV-aanvoerder Post: het doek is gevallen, het is gebeurd

VVV-aanvoerder Post: het doek is gevallen, het is gebeurd

AMSTERDAM (ANP) - Het huilen stond Danny Post nader dan het lachen na de nederlaag van zijn VVV-Venlo tegen Ajax (3-1). "Het is gebeurd", stamelde de Limburgse aanvoerder. "We zijn gedegradeerd."

Post, geboren in Amsterdam, zocht naar woorden om zijn gevoel te omschrijven. "Het is eigenlijk niet te beschrijven. Dit betekent veel voor de club en de stad Venlo", zei hij voor de camera van ESPN.

"Dit doet erg veel pijn. Je gaat naar de kampioen en je weet dat ze ook met wisselspelers veel kwaliteit hebben. Maar toch staan we bij rust slechts met 1-0 achter. Dan komt Ajax met tien man te staan", doelde hij op de rode kaart van de ingevallen Kenneth Taylor. "Maar 3 minuten later maakt Ajax de 2-0. Dan voel je dat je benen vollopen. Dan wordt het heel zwaar."

Post: "Het is hier niet bij Ajax misgegaan. In januari hadden we 22 punten. Dan denk je: het moet wel heel raar lopen als we nog degraderen. Maar dan komt deze serie", doelde hij op een reeks van veertien duels met slechts 1 punt. "Daardoor is het doek nu gevallen."

Meer uit Voetbal

Aanvoerder Van Dijk redelijk tevreden over oefenzege van Oranje

AMSTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk was redelijk tevreden na de zege van het Nederlands elftal op Noorwegen (2-1) in een oefenwedstrijd voor het WK in de Johan Cruijff ArenA. "Over het algemeen hebben we een goede wedstrijd gespeeld tegen een sterke tegenstander", zei hij vlak na de wedstrijd in een flashinterview. "In de tweede helft vond ik ons beter. We hebben uiteindelijk genoeg kansen gekregen om meer doelpunten te maken. Verdedigend stonden we goed. We hebben verdiend gewonnen."

8 uur geleden
Engeland en Uruguay spelen gelijk, Spanje wint oefenduel

LONDEN (ANP) - Engeland en Uruguay hebben vrijdagavond in een oefenduel in aanloop naar het WK voetbal met 1-1 gelijkgespeeld. Spanje was in Villarreal met 3-0 te sterk voor Servië.

8 uur geleden
Duitsland verslaat Zwitserland in doelpuntrijk oefenduel

BASEL (ANP) - Het Duitse nationale voetbalelftal heeft in een oefenwedstrijd met 4-3 gewonnen van Zwitserland. De twee WK-deelnemers speelden in aanloop naar het eindtoernooi van komende zomer tegen elkaar in Basel.

8 uur geleden
Oranje klopt Noorwegen in voorbereiding op WK

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal heeft de eerste van een serie van vier oefenduels voor het WK gewonnen. Oranje rekende af met Noorwegen (2-1) in een wedstrijd waarin beide ploegen niet in de buurt kwamen van hun beste spel in de Johan Cruijff ArenA.

8 uur geleden
Nederlands elftal in oefenduel met 2-1 te sterk voor Noorwegen

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap van komende zomer Noorwegen in een oefenwedstrijd verslagen. In de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam was het elftal van bondscoach Ronald Koeman met 2-1 te sterk.

9 uur geleden
Iraans elftal protesteert bij oefenduel tegen schoolbombardement

BELEK (ANP/RTR) - Het Iraanse nationale voetbalelftal heeft voorafgaand aan een oefenwedstrijd geprotesteerd tegen het bombardement op een Iraanse basisschool op de eerste dag van de oorlog. De spelers hielden tijdens het volkslied, dat ze zichtbaar meezongen, schooltassen vast. Volgens het regime van Iran werden op de eerste dag van de Amerikaanse en Israëlische bombardementen 175 mensen gedood bij de aanval op de school.

14 uur geleden
Trainer Van den Brom langer door bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente en trainer John van den Brom hebben een akkoord bereikt over een nieuw contract. De 59-jarige coach tekent een nieuwe verbintenis tot de zomer van 2027, meldde de club uit Enschede op de website.

20 uur geleden