Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

VVV-aanvoerder Post: het doek is gevallen, het is gebeurd

VVV-aanvoerder Post: het doek is gevallen, het is gebeurd

AMSTERDAM (ANP) - Het huilen stond Danny Post nader dan het lachen na de nederlaag van zijn VVV-Venlo tegen Ajax (3-1). "Het is gebeurd", stamelde de Limburgse aanvoerder. "We zijn gedegradeerd."

Post, geboren in Amsterdam, zocht naar woorden om zijn gevoel te omschrijven. "Het is eigenlijk niet te beschrijven. Dit betekent veel voor de club en de stad Venlo", zei hij voor de camera van ESPN.

"Dit doet erg veel pijn. Je gaat naar de kampioen en je weet dat ze ook met wisselspelers veel kwaliteit hebben. Maar toch staan we bij rust slechts met 1-0 achter. Dan komt Ajax met tien man te staan", doelde hij op de rode kaart van de ingevallen Kenneth Taylor. "Maar 3 minuten later maakt Ajax de 2-0. Dan voel je dat je benen vollopen. Dan wordt het heel zwaar."

Post: "Het is hier niet bij Ajax misgegaan. In januari hadden we 22 punten. Dan denk je: het moet wel heel raar lopen als we nog degraderen. Maar dan komt deze serie", doelde hij op een reeks van veertien duels met slechts 1 punt. "Daardoor is het doek nu gevallen."

Meer uit Voetbal

Go Ahead verliest bij Nice en moet vrezen voor uitschakeling EL

NICE (ANP) - Go Ahead Eagles is er niet in geslaagd om zich in een kansrijke positie te voetballen om de tussenronde van de Europa League te bereiken. Op bezoek bij OGC Nice aan de Franse zuidkust werd met 3-1 verloren. De Deventenaren hebben nu 6 punten uit zeven duels en staan 30e in het hoofdtoernooi van de Europa League. De nummers 9 tot en met 24 gaan door naar de tussenronde die in februari plaatsvindt.

7 uur geleden
Duel tussen FC Utrecht en KRC Genk 53 minuten later begonnen

UTRECHT (ANP) - De wedstrijd tussen FC Utrecht en KRC Genk in de Europa League is om 21.52 uur alsnog begonnen. Beide ploegen zouden elkaar vanaf 21.00 uur treffen in De Galgenwaard. Dat lukte niet vanwege problemen met Belgische fans.

9 uur geleden
Van Persie: dit voelt als een frisse en nieuwe start

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie sprak donderdag na de thuiszege op Sturm Graz (3-0) in de Europa League van een "frisse en nieuwe start". Het was voor Feyenoord de eerste zege sinds begin december.

9 uur geleden
Mobiele eenheid drijft fans KRC Genk uit stadion van FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - De mobiele eenheid heeft alle supporters van KRC Genk uit het bezoekersvak van het stadion van FC Utrecht gedreven. De aftrap, die gepland stond voor 21.00 uur, is uitgesteld.

9 uur geleden
Olympique Lyon en Aston Villa naar achtste finale Europa League

BERN (ANP) - Olympique Lyon en Aston Villa hebben zich verzekerd van een plek bij de laatste zestien van de Europa League. Door overwinningen in de voorlaatste speelronde van het hoofdtoernooi komen de ploegen op 18 punten en kunnen ze niet meer buiten de top 8 van de ranglijst vallen. Dat betekent dat ze de tussenronde in februari mogen overslaan en in maart weer in actie komen in de achtste finale.

9 uur geleden
Aftrap van FC Utrecht uitgesteld na problemen met fans KRC Genk

UTRECHT (ANP) - De aftrap van het Europa League-duel tussen FC Utrecht en KRC Genk is uitgesteld. Volgens de thuisploeg zijn er problemen met Belgische fans in het bezoekersvak van De Galgenwaard.

9 uur geleden
Dolend Feyenoord boekt tegen Graz eerste zege sinds december

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft voor het eerst sinds begin december een wedstrijd gewonnen. De Rotterdammers rekenden voor eigen publiek in de Europa League af met Sturm Graz (3-0) en voorkwamen daarmee dat de crisis bij de club nog grotere vormen aanneemt. Feyenoord heeft dankzij de zege nog een kleine kans om de tussenronde van het tweede Europese clubtoernooi te bereiken.

10 uur geleden