Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

VVD: ‘Onder de Molen doet geen eer aan de entree van Oud Vossemeer

VVD: ‘Onder de Molen doet geen eer aan de entree van Oud Vossemeer

OUD VOSSEMEER - Jack Vaders van de VVD wil dat de gemeente in actie komt tegen de situatie op Onder de Molen in Oud Vossemeer. Volgens de partij is het aanzicht geen visitekaartje voor het dorp. 

“In juni 2016 zijn er 3 rijtjeshuizen betrokken bij een woningbrand aan Onder de Molen in Oud Vossemeer”, zo legt Vaders uit. “Nummer 32 is hierna gesloopt in verband met gevaar voor instorting en de veiligheid van de omgeving waarbij ook asbest is verwijderd .Na die periode is er niets of nauwelijks iets gebeurd met dit perceel, zodanig dat de directe omgeving al geruime tijd overlast ondervindt van onder meer vocht en ongedierte en is er wederom kans op instortingsgevaar van de omliggende woningen. Naast dat volgens ons de veiligheid, gezondheid en het woongenot in het geding is verpauperd ook het aangezicht van de entree van Oud Vossemeer. Zo ver wij weten zijn de eigenaren niet meer inbeeld en momenteel niet meer te traceren.” Om die reden wil de VVD dat de gemeente in actie komt.

Meer uit Tholen

Deze kandidaten stellen zich verkiesbaar voor FvD Tholen: Liesje (37) voert lijst aan

THOLEN - Forum voor Democratie (FvD) heeft maandag haar kandidatenlijst voor Tholen bekendgemaakt. In maart staat de partij hier voor het eerst op de kieslijst. Aan het roer staat een bekend gezicht: Liesje Heuseveldt-van der Zande.

3 uur geleden
Werkzaamheden Thoolse brug eerder klaar, komende dagen geen afsluitingen meer

HALSTEREN/THOLEN - De onderhoudswerkzaamheden aan de Thoolse brug zijn in de nacht van maandag op dinsdag afgerond. Daardoor hoeft de brug de komende dagen niet meer dicht, bevestigt een woordvoerder van Rijkswaterstaat.

4 uur geleden
Gaslucht in meerdere woningen in Sint-Annaland, penetrante geur komt uit riool

SINT-ANNALAND - In meerdere woningen aan de Schoolstraat in Sint-Annaland is dinsdagochtend een sterke gaslucht geroken. De penetrante geur blijkt uit het rioolstelsel te komen. De oorzaak van de lucht is nog onbekend.

7 uur geleden
Paard valt in sloot bij Stavenisse, brandweer helpt dier op het droge

STAVENISSE - Een paard is zondagochtend door de brandweer uit een sloot bij Stavenisse geholpen. Het dier was om onbekende reden in de sloot langs de weg terechtgekomen. Met behulp van een hulpverleningsvoertuig van de Stallandse brandweer kregen de brandweerlieden het paard weer op het droge.

1 dag geleden
Poortvliet straalt: 150 dorpsgenoten lopen mee met lichtjesoptocht [FOTOALBUM]

POORTVLIET - Het dorp stond vrijdagavond 30 januari in het teken van licht en gezelligheid tijdens de jaarlijkse lichtjesoptocht, georganiseerd door Activiteitencomité Poortvliet.

1 dag geleden
Deurloo kritisch op hubs, want laten ze geen knelpunten en overlast achter?

POORTVLIET/THOLEN - Arjan Deurloo heeft schriftelijke vragen gesteld aan het college van burgemeester en wethouders over de aanleg van de mobiliteitshubs in Tholen en Poortvliet. Volgens de raadslid lopen de werkzaamheden achter op schema en zijn er knelpunten rond onder meer toegankelijkheid en verkeersveiligheid.

2 dagen geleden
Aan de keukentafel met Leslie Vermonden: ‘We kijken wat een kind nodig heeft’ [AAN DE KEUKENTAFEL]

THOLEN/WOENSDRECHT - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Leslie Vermonden, kinderdagverblijf Het Toverbloempje.

2 dagen geleden