
VVD in Goes wil ondernemers uitstel van betaling geven
GOES - De VVD in Goes wil ondernemers uitstel van betaling geven als het gaat om lokale belastingaanslagen.
Het gaat om leges als de onroerende zaakbelasting en reclamebelasting. Volgens de liberalen hebben ondernemers hun geld momenteel hard nodig om de komende periode door te komen. “Ondernemers hebben door de coronamaatregelen aanzienlijk minder tot geen inkomsten. Ze hebben problemen met hun liquiditeit. Het zou enorm helpen als ondernemers uitstel van betaling krijgen van gemeentelijke belastingen.”
Mogelijkheden
De VVD wil dat het college van burgemeester en wethouders uitstel verleent aan ondernemers die het nodig hebben en vraagt of ze meer mogelijkheden ziet om hen te ontzorgen.
Meer uit Beveland
YERSEKE - In de oesterputten aan de Havendijk in Yerseke wordt half oktober het jaarlijkse Oesterfestival gehouden. Op 18, 19 en 20 oktober vormt het terrein van De Oesterij het decor voor het driedaagse evenement waar het begin van het Zeeuwse platte oesterseizoen wordt gevierd.
10 uur geledenBORSSELE - In het Zeeuwse landschap verdwijnen de komende jaren ruim honderd hoogspanningsmasten. Nu de nieuwe verbinding tussen Borssele en Rilland in gebruik is genomen, zijn de oude lijnen niet langer nodig.
13 uur geledenCOLIJNSPLAAT - De BoerBurgerBeweging (BBB) houdt op woensdagavond 15 oktober in Colijnsplaat een bijeenkomst over de toekomst van Zeeland. Tweede Kamerlid Henk Vermeer en Zeeuws Statenlid Christine Govaert gaan daar met inwoners, ondernemers en bestuurders in gesprek over wat de provincie nodig heeft om leefbaar en toekomstbestendig te blijven.
16 uur geleden470 bekeuringen heeft de verkeerspolitie deze maand al uitgedeeld bij controles in Zeeland en Noord-Brabant. De meeste bestuurders werden op de bon geslingerd voor het vasthouden van hun telefoon tijden het rijden.
1 dag geledenGOES - De sporters van SGB Zeeland ontvingen vorige week een gloednieuwe tillift, geschonken door Stichting Zonneveld. De overhandiging werd gedaan door mevrouw Willy Ales en de heer Nick Siereveld, namens de stichting.
1 dag geledenBORSELE - Netbeheerder TenneT onderzoekt een extra mogelijkheid om de nieuwe hoogspanningsverbinding tussen Zeeuws-Vlaanderen en Borssele aan te leggen. Het gaat om een vijfde tracé, dat is toegevoegd na reacties op eerdere plannen. Over dit onderzoek en de verdere voortgang van het project wordt de gemeenteraad van Borsele op dinsdag 28 oktober geïnformeerd.
2 dagen geledenMIDDELBURG - Leden van de reddingsbrigades Goes, Middelburg, West-Zeeuws-Vlaanderen en Zierikzee-Duiveland hebben zaterdag getraind op een inzet tijdens een overstroming. Dat gebeurde tijdens een grootschalige oefening in het Zuid-Hollandse Brielle.
2 dagen geleden