Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vrouw (70) met geweld beroofd van auto in Brabantse Zevenbergen

Vrouw (70) met geweld beroofd van auto in Brabantse Zevenbergen

ZEVENBERGEN (ANP) - Een oudere vrouw is vrijdagavond in Zevenbergen op een gewelddadige manier slachtoffer geworden van een autoroof. Het incident gebeurde iets voor middernacht op de Klundertseweg in de Brabantse plaats. Het voertuig met de verdachte kon later worden aangehouden in Hendrik-Ido-Ambacht.

De 70-jarige vrouw stond voor een woning in de Klundertseweg toen ze ineens werd vastgepakt en mishandeld. Hij eiste haar autosleutels en gooide het slachtoffer daarna op de grond. Hevig geschrokken gaf de vrouw de dader de sleutel, waarna die wegreed met de geroofde auto.

Gewaarschuwde agenten zetten hierna de achtervolging in, die ging in de richting Rotterdam. Collega-agenten uit die regio sloten zich aan bij de achtervolging en zagen het voertuig in Hendrik-Ido-Ambacht. Het lukte hen echter niet om de auto klem te rijden.

Even na middernacht vonden ze het voertuig alsnog bij de Roemer Visscherhof in de Zuid-Hollandse plaats, geparkeerd tegen een andere auto en een schutting. De vermoedelijke dader werd kort erna gezien in een steegje. Onder dreiging van een stroomstootwapen kon die worden aangehouden. Het gaat om een 20-jarige man uit Breda, die voor verhoor werd meegenomen naar het politiebureau.

Meer uit Binnenland

Jongerenbank BUUT laat tieners onder 16 als eerste mobiel betalen

AMSTERDAM (ANP) - Kinderen vanaf 10 jaar oud kunnen vanaf dinsdag met hun smartphone betalen bij de jongerenbank van ABN AMRO. Die bank, BUUT, is naar eigen zeggen de eerste in Nederland die jongeren onder de 16 jaar betalingen laat doen via hun mobiel. Daarmee wil BUUT jongeren onder begeleiding van hun ouders leren bewuster met hun uitgaven om te gaan.

1 uur geleden
Dode en twee gewonden door steekincident in Heerhugowaard

HEERHUGOWAARD (ANP) - Bij een steekincident bij een bedrijf in Heerhugowaard zijn een dode en twee gewonden gevallen, meldt de politie. Rond 19.35 uur kreeg de politie een melding van een steekpartij en zette vervolgens de omgeving af voor een grote actie. De politie heeft nog niemand aangehouden en roept getuigen op zich te melden.

1 uur geleden
Van den Brink tevreden met EU-akkoord over terugkeerhubs

DEN HAAG (ANP) - Asielminister Bart van den Brink noemt het "goed nieuws" dat er in de Europese Unie een onderhandelingsakkoord is om asielzoekers die niet mogen blijven terug te sturen. Het Europees Parlement, de EU-lidstaten en de Europese Commissie bereikten maandagavond een akkoord over een nieuwe terugkeerregeling.

7 uur geleden
Dode en twee gewonden door steekincident in Heerhugowaard

HEERHUGOWAARD (ANP) - Bij een steekincident bij een bedrijf in Heerhugowaard zijn een dode en twee gewonden gevallen, meldt de politie. Rond 19.35 uur kreeg de politie een melding van een steekpartij en zette vervolgens de omgeving af voor een grote actie. De politie heeft nog niemand aangehouden en roept getuigen op zich te melden.

8 uur geleden
Politie: agent wist bij aanhouding niet dat vrouw zwanger was

ZEIST (ANP) - De politieagent die tijdens de veelbesproken aanhouding in het asielzoekerscentrum in Zeist een vrouw naar de grond trok, wist volgens de politie niet dat zij zwanger was. "Hij geeft aan dat hij anders had gehandeld als dit wel zo was geweest", meldt de politie, die aanvullende informatie over het voorval deelt op haar website.

9 uur geleden
Eerste Gazanen met visum onderweg naar Nederland

DEN HAAG (ANP) - De eerste twee van bijna vijftig Palestijnen uit Gaza met een studie- of werkvisum zijn onderweg naar Nederland. Dat bevestigt het ministerie van Buitenlandse Zaken na berichtgeving van de NOS. Wanneer de rest van de groep mag vertrekken, is nog niet duidelijk.

12 uur geleden
Asielzoekers Ter Apel komende nachten opgevangen in 2e Exloërmond

2E EXLOËRMOND (ANP) - Nog altijd is er geen structurele opvangplek gevonden voor asielzoekers die niet bij het azc in Ter Apel terechtkunnen. Wel kunnen zij de komende drie nachten naar het Drentse 2e Exloërmond. De gemeente Borger-Odoorn, waar het dorp onder valt, heeft de sporthal Hunsowhal voorzien van 150 slaapplekken.

13 uur geleden