Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vrijwilligers in het zonnetje gezet: 'Tholen zou zonder jullie niet zijn wat het nu is'

Vrijwilligers in het zonnetje gezet: 'Tholen zou zonder jullie niet zijn wat het nu is'

THOLEN - Vrijwilligers zijn door de gemeente Tholen op vrijdag 8 september in het zonnetje gezet tijdens de jaarlijkse Vrijwilligersavond. De feestelijke dag vond plaats bij Eeterij Kruytenburg aan de Kruytenburgseweg in Poortvliet en bleek een groot succes met maar liefst 260 enthousiaste aanmeldingen.

Wethouder Corniel van Leeuwen benadrukte tijdens zijn toespraak het belang van vrijwilligerswerk en bedankte de aanwezige vrijwilligers voor hun onschatbare bijdrage aan de Thoolse samenleving. Hij onderstreepte: “Zonder vrijwilligers zou Tholen niet zijn wat het nu is. En dat is echt bijzonder. De samenhang op Tholen is ontzettend groot, en ieder dorp wordt verrijkt met tal van vrijwilligersinitiatieven.”

De avond bood een gelegenheid voor vrijwilligers om elkaar te ontmoeten en te genieten van heerlijke hapjes en drankjes. Daarnaast stonden er diverse leuke spellen klaar, waardoor er onderling sportief gestreden kon worden. De sfeer werd verder verhoogd door de aanwezigheid van de akoestische band Soulkitchen, die een veelzijdig repertoire ten gehore bracht.

Meer uit Tholen

ChristenUnie wil ‘opstaan voor een mooi Tholen’ in nieuw verkiezingsprogramma

THOLEN - De ChristenUnie Tholen heeft maandagmiddag het verkiezingsprogramma voor de verkiezingen in maart gepresenteerd. Onder de leus 'Opstaan voor een mooi Tholen' kijkt de partij vooruit op de komende vier jaar. De ChristenUnie maakt inmiddels al twaalf jaar deel uit van het dagelijks bestuur van de gemeente.

18 uur geleden
Fietsen en lezen tegelijk: Vier nieuwe leesmeterfietsen voor bibliotheken

THOLEN - In de bibliotheek van de Brede School in Tholen zijn woensdagochtend vier nieuwe leesmeterfietsen in gebruik genomen. Oussama, Chayenne, Noah en Kees mochten de eerste leesmeters maken.

22 uur geleden
Schutse Zorg ontslaat medewerker na vermeend seksueel wangedrag bij inwoners

SINT-ANNALAND - De medewerker die eerder op non-actief was gesteld door Schutse Zorg na mogelijk seksueel wangedrag bij bewoners, is op staande voet ontslagen. Volgens een onafhankelijk onderzoek heeft hij 'professionele en persoonlijke grenzen' overschreden.

1 dag geleden
Thoolse feestvierder Christian pleit voor terugkeer Leutbus met Vastenavond

THOLEN - Een veilige en betaalbare oplossing voor Thoolse feestvierders die met Vastenavond de oversteek maken naar Bergen op Zoom. Dat is waar Christian Taalman uit Tholen zich deze dagen voor inzet. Hij pleit voor de terugkeer van de Leutbus: een nachtbus die elke carnavalsavond het eiland Tholen met de Brabantse stad verbindt.

1 dag geleden
Tholense Boys druipt af, Stavenisse verslaat nummer twee en acht goals bij Smerdiek [SPEELRONDE 12 & 14]

THOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 24 januari allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 14 in de Derde Klasse en speelronde 12 in de Vierde en Vijfde Klasse.

1 dag geleden
Deze kandidaten stellen zich verkiesbaar voor FvD Tholen: Liesje (37) voert lijst aan

THOLEN - Forum voor Democratie (FvD) heeft maandag haar kandidatenlijst voor Tholen bekendgemaakt. In maart staat de partij hier voor het eerst op de kieslijst. Aan het roer staat een bekend gezicht: Liesje Heuseveldt-van der Zande.

2 dagen geleden
Werkzaamheden Thoolse brug eerder klaar, komende dagen geen afsluitingen meer

HALSTEREN/THOLEN - De onderhoudswerkzaamheden aan de Thoolse brug zijn in de nacht van maandag op dinsdag afgerond. Daardoor hoeft de brug de komende dagen niet meer dicht, bevestigt een woordvoerder van Rijkswaterstaat.

2 dagen geleden