Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vrijwilligers in het zonnetje gezet: 'Tholen zou zonder jullie niet zijn wat het nu is'

Vrijwilligers in het zonnetje gezet: 'Tholen zou zonder jullie niet zijn wat het nu is'

THOLEN - Vrijwilligers zijn door de gemeente Tholen op vrijdag 8 september in het zonnetje gezet tijdens de jaarlijkse Vrijwilligersavond. De feestelijke dag vond plaats bij Eeterij Kruytenburg aan de Kruytenburgseweg in Poortvliet en bleek een groot succes met maar liefst 260 enthousiaste aanmeldingen.

Wethouder Corniel van Leeuwen benadrukte tijdens zijn toespraak het belang van vrijwilligerswerk en bedankte de aanwezige vrijwilligers voor hun onschatbare bijdrage aan de Thoolse samenleving. Hij onderstreepte: “Zonder vrijwilligers zou Tholen niet zijn wat het nu is. En dat is echt bijzonder. De samenhang op Tholen is ontzettend groot, en ieder dorp wordt verrijkt met tal van vrijwilligersinitiatieven.”

De avond bood een gelegenheid voor vrijwilligers om elkaar te ontmoeten en te genieten van heerlijke hapjes en drankjes. Daarnaast stonden er diverse leuke spellen klaar, waardoor er onderling sportief gestreden kon worden. De sfeer werd verder verhoogd door de aanwezigheid van de akoestische band Soulkitchen, die een veelzijdig repertoire ten gehore bracht.

Meer uit Tholen

Vossemeerse imker slaat alarm: ‘Twaalf hoornaars in één week is heel veel’

OUD-VOSSEMEER - Terwijl de eerste zonnestralen de boomgaarden en tuinen op het eiland in bloei zetten, ontwaakt ook een minder welkome gast uit zijn winterrust: de Aziatische hoornaar. Deze invasieve wespensoort, die zich de afgelopen jaren steeds verder in Nederland heeft verspreid, vormt een serieuze bedreiging voor honingbijen en andere belangrijke insecten. De gemeente Tholen grijpt daarom opnieuw in met extra maatregelen. Afgelopen week zijn in het buitengebied vijftig extra lokvallen geplaatst. "Als we de koninginnen nu onderscheppen, voorkomen we dat er in de zomer grote nesten ontstaan."

4 uur geleden
Dodenherdenking Tholen 2026: Dit is het programma van de 4 mei-herdenking

THOLEN - In samenwerking met de gemeente organiseert het 4 mei Comité weer de Dodenherdenking in Tholen. De plechtigheid vindt zoals elk jaar plaats in het wandelpark bij de Vossemeersepoort. Inwoners zijn van harte welkom om hierbij aanwezig te zijn en samen stil te staan bij de slachtoffers van oorlog en geweld.

10 uur geleden
NL-Alert in Tholen door grote natuurbranden: dit is wat er aan de hand is

THOLEN - Inwoners in een groot deel van West-Brabant en Tholen hebben donderdag aan het einde van de middag een NL-Alert ontvangen vanwege meerdere grote natuurbranden in de regio. De waarschuwing is verspreid in onder meer Breda, Bergen op Zoom, Roosendaal, Woensdrecht, Zundert en Steenbergen.

1 dag geleden
Mei start zomers, maar buien liggen op de loer: ‘Warmte is van korte duur’ [WEERBERICHT]

THOLEN - Na een opvallend droge en rustige aprilmaand slaat het weer in mei om. De maand begint zomers, maar al snel neemt de kans op regen- en onweersbuien toe. Dat zegt meteoroloog Berend van Straaten in de maandverwachting.

1 dag geleden
Tholen doet mee aan landelijke telling dak- en thuisloosheid

THOLEN - Zeeuwse gemeenten doen op 12 mei mee aan de landelijke ETHOS-telling over dak- en thuisloosheid. Met deze telling wordt zo volledig mogelijk in kaart gebracht hoeveel mensen geen vaste woonplek hebben. Ook Tholen doet mee.

1 dag geleden
Jongetje op de fiets raakt gewond na botsing met auto op kruising Scherpenisse

SCHERPENISSE - Een jongetje op de fiets is woensdagmiddag gewond geraakt bij een aanrijding met een auto in Scherpenisse. Hij is met onbekende verwondingen naar het ziekenhuis gebracht.

2 dagen geleden
Scootmobieltocht door Tholen-stad met tussenstops bij lokale bedrijven

THOLEN - Inwoners die een scootmobiel of driewieler gebruiken, kunnen op donderdag 21 mei meedoen aan een scootmobieltocht door Tholen-stad. De tocht begint om 10.00 uur bij zorgonderneming De Vlinderbloem aan de Visstraat 19 in Tholen en duurt tot uiterlijk 15.00 uur.

2 dagen geleden