Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vrijwilligers helpen met maken én verpotten van bloembakken bij zorgboerderij de Stoofhoeve

Vrijwilligers helpen met maken én verpotten van bloembakken bij zorgboerderij de Stoofhoeve

POORTVLIET - Zorgboerderij de Stoofhoeve deed dit jaar voor de tweede keer mee aan NLdoet. Dit jaar konden vrijwilligers zich aanmelden om mee te helpen met het maken én verpotten van de bloembakken.

“Zorgboerderij de Stoofhoeve geeft dagbesteding aan mensen met geheugenproblemen. De één wil even een dagje weg; de ander wil graag wat extra aandacht en zorg ontvangen. Die wordt hier dan ook geboden”, legt één van de vrijwilligers van de zorgboerderij uit. “Eigenlijk zouden we deze ochtend een aantal klusjes buiten uitvoeren, maar door het slechte weer moesten we helaas uitwijken naar onze keet. Daar kunnen we heerlijk droog onze bloembakken klaarmaken voor het seizoen”, aldus de vrijwilliger. “De oude bakken zijn namelijk rot en moeten daarom vervangen worden. Doordat we naar binnen moesten verplaatsen hebben we wat minder kunnen doen dan gepland, maar we hebben alsnog heel veel werk verricht”, aldus de vrijwilliger.

Met trots vertellen alle deelnemers van dit project dat zij het een geslaagde ochtend hebben gehad. Iedereen is het er over eens dat een droge dag met een zonnetje het wel leuker had gemaakt. Maar het slechte weer mocht de pret echter niet drukken. Deelnemers verspreid over het eiland waren deze ochtend samengekomen om te werken aan dit project. “Dat vind ik toch wel een van de leukste dingen: het samen zijn en plezier hebben”, vertelde een van de deelnemers.

Alle deelnemers en vrijwilligers sloten deze dag af onder het genot van een bakje koffie en thee met wat lekkers. Alle deelnemers gingen tevreden weer naar huis. In totaal werden er in de ochtend maar liefst 11 bloembakken gemaakt. 

Meer uit Tholen

Van glibberige stenen naar veilige dijktrap bij strandje Sint-Maartensdijk

SINT-MAARTENSDIJK - Zwemmen in de Oosterschelde is een stuk veiliger dankzij een gloednieuwe dijktrap bij het strandje van Sint-Maartensdijk. Nu het trapje ook een leuning heeft, werd deze dinsdagmiddag officieel geopend door wethouder Hilde Moerland samen met enkele inwoners die het initiatief mee aandroegen.

6 uur geleden
Vrijwilligers van Leger des Heils laten tijdens open dag zien wat ze doen

SINT-MAARTENSDIJK - Een kop koffie, een luisterend oor en een helpende hand: zo ziet een dag bij Raad en Daad eruit. Al jarenlang brengen de vrijwilligers van het Leger des Heils praktische hulp en sociale warmte in Loods 3. Toch is niet iedereen bekend met dit initiatief. Daarom is er op zaterdag 4 oktober een open dag in Sint-Maartensdijk.

10 uur geleden
Tholen zamelt luiers en maandverband in voor vluchtelingen in buitenland

THOLEN - In heel Nederland worden deze maand luiers, billendoekjes en maandverband ingezameld voor vluchtelingen in Griekenland en Oost-Europa. Ook in de gemeente Tholen kunnen inwoners bijdragen aan de actie Luiers voor Lesbos, een initiatief van de organisatie Christian Refugee Relief (CRR).

14 uur geleden
WHS speelt gelijk in doelpuntrijk duel, eerste winst voor NOAD’67 [SPEELRONDE 2]

THOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 27 september allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 2.

1 dag geleden
Mist en zon maken plaats voor stormachtig weekend door orkaan Humberto

THOLEN - Het rustige najaarsweer houdt nog even stand, maar vanaf vrijdag draait het weerbeeld om. Nederland krijgt dan te maken met meer wind en regen door de overblijfselen van orkaan Humberto. In het weekend kan dat zelfs uitmonden in een storm met zware windstoten.

1 dag geleden
Brand in schuur bij Sint-Annaland, kist met mogelijk bijen naar buiten gebracht

SINT-ANNALAND - Aan de Oostwest bij Sint-Annaland is dinsdagmiddag brand uitgebroken in een schuur. De schuur behoort tot een agrarisch bedrijf. Het is niet duidelijk waardoor de brand is ontstaan.

1 dag geleden
Auto beschadigd na botsing met bestelbus op de Postweg bij Poortvliet

POORTVLIET - Op de Postweg bij Poortvliet zijn vanochtend een bestelbus en een personenauto met elkaar in botsing gekomen. Hulpdiensten waren met spoed uitgerukt, maar het leek allemaal mee te vallen.

2 dagen geleden