Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vrijwel alle theatervoorstellingen van 5 juni direct uitverkocht

Vrijwel alle theatervoorstellingen van 5 juni direct uitverkocht

AMSTERDAM (ANP) - Vrijwel alle theatervoorstellingen die zaterdag weer gaan spelen, waren direct uitverkocht. Theaters mogen vanaf 5 juni vijftig bezoekers binnenlaten. Onder andere de voorstellingen in de Stadsgehoorzaal in Vlaardingen, de Koninklijke Schouwburg in Den Haag en in Cultuurcentrum Griffioen waren direct uitverkocht, zo bevestigen woordvoerders aan het ANP.

In Cultuurcentrum Griffioen, onderdeel van de VU Amsterdam, speelt Tim Knol. De show wordt via een livestream ook uitgezonden, maar de vijftig tickets waren vrijwel direct weg. Alle kaarten voor de twee voorstellingen van Peter Pannekoek in Cultura in Ede waren ook direct uitverkocht.

Ook de kaarten voor de show van Ellen ten Damme in de Stadsgehoorzaal in Vlaardingen waren binnen een uur weg. De acht voorstellingen van het stuk De eeuw van mijn moeder, dat in de Haagse Koninklijke Schouwburg is te zien, waren binnen drie dagen uitverkocht. De kaarten voor juli zijn daarna direct in de de verkoop gegaan.

Twintig theaters

Er zijn nog wel enkele kaarten beschikbaar voor de voorstelling van cabaretier Martijn Kardol in Theater de Kampanje in Den Helder. Het gaat om een stuk of tien kaarten.

In totaal openen zo'n twintig theaters zaterdag hun deuren weer, maar niet allemaal voor publiek. Ook onder andere Het Speelhuis in Helmond, Theater Koningshof in Maassluis en het Chassé Theater in Breda gaan open, maar dan voor diploma-uitreikingen, besloten evenementen of bioscoopfilms.

Meer uit Binnenland

Adviesroute van Buitenlandse Zaken uit Westelijke Jordaanoever

DEN HAAG (ANP) - Het ministerie van Buitenlandse Zaken heeft een reisadvies opgesteld voor Nederlanders die weg willen uit de Westelijke Jordaanoever. Zij kunnen reizen via Jordanië, waar het luchtruim nog open is. Een andere optie is vliegen vanuit Israël. Daar is het luchtruim beperkt open.

53 minuten geleden
Driedaagse vrijheidsloop voor Iran gestart bij Olympisch Stadion

AMSTERDAM (ANP) - Bij het Olympisch Stadion in Amsterdam is zondagmiddag een driedaagse vrijheidsloop voor Iran gestart. Het einddoel is de Tweede Kamer, waar de lopers dinsdag een petitie willen aanbieden.

1 uur geleden
Dode door schietpartij in Amsterdam

AMSTERDAM (ANP) - Een persoon is in de nacht van zaterdag op zondag omgekomen door een schietpartij bij het Koningin Wilhelminaplein in Amsterdam Nieuw-West, meldt de politie. Veel details zijn nog onbekend.

6 uur geleden
Schademeldingen beving Drenthe opgelopen tot meer dan honderd

GEELBROEK (ANP) - Het aantal schademeldingen na de aardbevingen bij het Drentse Geelbroek is opgelopen tot 132, meldt de Commissie Mijnbouwschade. De buurtschap bij het Drentse gasveld Eleveld werd in de nacht van vrijdag op zaterdag getroffen door een beving met een magnitude van 3,0. Enkele uren later was er een naschok met een kracht van 1,3.

6 uur geleden
Maart eindigt ook zacht en april kent 'normaal' lenteweer

DEN HAAG (ANP) - Waar de maand met zacht lenteweer begon, eindigt maart naar verwachting ook met weer dat zachter en droger is dan normaal. Vanaf april keert het 'normale' weer terug, verwacht Weeronline.

10 uur geleden
Israël: gewelddadig antisemitisme in Nederland is onacceptabel

JERUZALEM (ANP) - De Israëlische president Isaac Herzog noemt het "volstrekt onacceptabel dat de historische Joodse gemeenschap in Nederland, die is verwoest door de Holocaust en vandaag een bloeiend centrum van Joods leven is, nog steeds te maken heeft met gewelddadig antisemitisme".

20 uur geleden
Van Weel: Link aanslagplegers school en synagoge niet uitgesloten

ROTTERDAM (ANP) - Het is nog te vroeg om uit te sluiten dat er een link is tussen de vier mannen die worden verdacht van een aanslag bij een synagoge in Rotterdam op vrijdag en de mogelijke daders van een aanslag bij een Joodse school in Amsterdam zaterdag. Dat vertelde de minister van Justitie en Veiligheid, David van Weel (VVD), zaterdag tijdens een persmoment bij de Kralingse Plas in Rotterdam.

1 dag geleden