Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vrijmibotho: Warmte, gratis bier, goede muziek en gezelligheid!

Vrijmibotho: Warmte, gratis bier, goede muziek en gezelligheid!

THOLEN -  De werkweek werd afgesloten met misschien wel de grootste vrijdagmiddagborrel van het jaar. Dit jaar werden er maar liefst bijna 2000 gasten verwacht. Door het warme weer, lekkere eten en de goede muziek was de sfeer vrijwel direct als vanouds. Het gratis rondje bier van de organisatie hielp daar uiteraard aan mee!Vincent is druk bezig met het evenement. Vrolijk begroet hij iedereen op het terrein en houdt hij een praatje met alle bekenden die hij tegenkomt. Toch kan hij niet achterover hangen, de warmte maakt het een pittige klus: “Ik heb nog nooit zoveel gezweet op een dag als vandaag”.

Klagen doet Vincent niet. Hij geniet volop van deze dag: “Iedereen heeft het naar zijn zin. We hebben gigantische parasols neergezet. Het is lekker warm, lekker gezellig. De mensen die in de schaduw willen staan, gaan in de schaduw staan.” In 2015 is de Vrijmibotho begonnen als een borrel voor ondernemer. Vincent vertelt: “Het idee was om een evenement te organiseren voor ondernemers, waar ook anderen naartoe mochten komen. Dat was de eerste editie. Daar verwachtten we ongeveer 50 mensen. Dit is de 8e editie inmiddels en we zitten nu bijna op 2000 mensen.” Een deel van de opbrengsten gaan traditiegetrouw altijd naar een goed doel. Dit keer is gekozen voor kinderspeeltuin ‘Buutvrij’: “ Wij willen altijd een lokaal doel steunen. Dit keer doen wij het voor de speeltuinvereniging in Tholen omdat zij nog speeltoestellen zoeken voor mensen met een beperking, maar ook eigenlijk voor iedereen.” vertelt Vincent. Een bijzonder moment van deze editie was ‘het gratis rondje’: “ Ik kan je vertellen; hij duurde tien minuten en alles was op. In 2019 was het bier een uur van tevoren op, wij hebben toen gezegd dat wij dat goed gingen maken om de gekochte munten te compenseren. We hebben net de taps open gezet en na 10 minuten was het op. Iedereen was super blij!”

Meer uit Tholen

Nieuwe flitspalen: Op deze wegen moeten Tholenaren extra gaan opletten

THOLEN/SINT PHILIPSLAND - Langs de Broekseweg en de N257 (Philipsdam) komen twee nieuwe flitspalen. De camera's controleren alleen op snelheid. Het is nog niet bekend wanneer de flitspalen geplaatst gaan worden.

7 uur geleden
Na donderdag breekt nazomerweer aan: temperaturen van 20 graden of hoger

THOLEN - Na een koele donderdag en een koude nacht keert de warmte dit weekend snel terug. Vanaf vrijdag loopt de temperatuur op en kan het zondag lokaal 25 graden worden. Ook de laatste dagen van september kunnen warm verlopen, al is dat nog onzeker.

11 uur geleden
Eerste EBS-stalling voor elektrische bussen in Zeeland opgeleverd

ZEELAND - De eerste stallingslocatie van EBS voor de nieuwe elektrische bussen in Zeeland is opgeleverd. Groen Goud Biervliet realiseerde de stalling op het eigen terrein aan de Middenweg. Vanaf 13 december vormt Biervliet een van de uitvalsbases voor de elektrische bussen die EBS inzet voor Reizen door Zeeland. Het is de eerste EBS-stalling in Zeeland die wordt opgeleverd voor de start van de nieuwe concessie.

14 uur geleden
Olie aangespoeld op Zeeuwse stranden: kans op vervuiling Tholen ‘zeer onwaarschijnlijk’

THOLEN - Tholenaren lijken zich geen zorgen te hoeven maken over de olie die de afgelopen dagen op stranden langs de Walcherse kust is aangespoeld. Op de Thoolse stranden is geen olie waargenomen. De Provincie Zeeland acht het bovendien zeer onwaarschijnlijk dat de vervuiling Tholen bereikt.

1 dag geleden
Gaslek aan de Zuiddijk in Sint Philipsland houdt brandweerlieden uren bezig

SINT PHILIPSLAND - De vrijwilligers van de brandweer van Sint Philipsland zijn dinsdag twee uur lang in touw geweest vanwege een gaslek aan de Zuiddijk. Het lek was mogelijk ontstaan door werkzaamheden in de straat.

1 dag geleden
Bijna 5.000 aanvragen voor ontheffing tijdens afsluiting Westerscheldetunnel

ZEELAND - Organisaties hebben massaal een ontheffing aangevraagd voor de periode waarin de Westerscheldetunnel wordt afgesloten. In de eerste aanvraagronde zijn 4.979 aanvragen ingediend. Het merendeel daarvan (3.408 aanvragen) is voor noodzakelijk werkverkeer.

1 dag geleden
Karim looft 1000 euro uit voor gouden tip na vernieling The Saloon

THOLEN - Karzan Karim looft een beloning van 1000 euro uit voor de gouden tip die leidt naar de dader van de vernieling van zijn kapperszaak in Tholen. Vorige week vrijdag werden twee stenen door de ruiten van zijn zaak gegooid. Ondanks zijn zoektocht naar camerabeelden en getuigen weet Karim nog altijd niet wie ervoor verantwoordelijk is.

2 dagen geleden