Vrijmibotho tijdens glazen ei groot succes: 'Super leuk om te organiseren'
OUD-VOSSEMEER - Vrijdagmiddag zat de sfeer er goed in tijdens Vrijmibotho van het glazen ei-event. De organisatie van de zomerse vrijdagmiddagborrel in Tholen kwam voor het goede doel éénmalig naar Oud-Vossenmeer.
Vanaf vier uur in de middag werd buurthuis de Vossenkuil in Oud-Vossemeer omgetoverd tot een zomerse Vrijmibotho zoals de meeste gewend zijn. “We hebben alles zo aangekleed dat we onze eigen stijl konden behouden”, vertelt Martine van de Velde. “We hopen natuurlijk dat iedereen die in de zomer ook naar ons event komen, deze avond ook even langskomen.”
Martine is mede-organisator van Vrijmibotho, die jaarlijks wordt georganiseerd in Tholen. “Een deel van de opbrengsten van dit event gaan altijd naar een goed doel. Elk jaar kiezen we hier een ander doel voor”.
Dat Vrijmibotho dit jaar een extra event mag organiseren voor een ander goed doel - namelijk het Stavoord6 huis - vindt Martine heel speciaal. “We vinden het ook super leuk om te doen, ondanks dat we nu wat minder voorbereidingstijd hadden, hebben we toch wat moois kunnen neerzetten.”
Op het programma stonden hele leuke en unieke artiesten die zorgvuldig werden uitgekozen door de organisatie. De organisatoren van Vrijmibotho feestte natuurlijk ook uitbundig mee.
Meer uit Tholen
WEST-BRABANT/THOLEN - Het Bravis ziekenhuis zet een speciaal IC-filter in om medicijnresten, zoals antibiotica, uit het rioolwater te houden. Het filter wordt ingezet op de Intensive Care en is ontwikkeld in samenwerking met Zereau.
3 uur geledenPOORTVLIET - Een minderjarig meisje is dinsdagavond gewond geraakt toen zij met haar brommer ten val kwam op de Kadijk bij Poortvliet. Volgens de politie botste ze daarbij tegen een paaltje.
10 uur geledenSINT PHILIPSLAND/STEENBERGEN - De Slaakbrug (N257) is van donderdag 28 tot en met vrijdag 29 mei afgesloten vanwege onderhoud. Rijkswaterstaat voert dan werkzaamheden uit aan de voegovergangen en opleggingen. Zowel de hoofdrijbaan als de parallelbaan zijn dicht. Als het werk uitloopt, wordt er doorgewerkt tot en met zaterdag.
10 uur geledenSINT-ANNALAND - Burgemeester Marleen Sijbers heeft besloten een woning met bijbehorend erf aan de Van den Bosstraat in Sint-Annaland voor drie maanden te sluiten. Begin april trof de politie in de woning een professionele hennepkwekerij aan met honderden hennepplanten. De sluiting gaat in op 28 mei.
1 dag geledenWEST-BRABANT/THOLEN - Maandag 1 juni verstuurt de overheid rond 12:00 uur een NL-Alert testbericht. Zo test de overheid het alarmsysteem om zeker te weten dat NL-Alert werkt in geval van nood. Ook kan je controleren of je een NL-Alert ontvangt bij een noodsituatie. Met de NL- Alert App ontvangen Brabanders aan de grens ook NL-Alerts als zij verbonden zijn met een Belgische zendmast.
1 dag geledenOUD-VOSSEMEER - Het jaar 2026 staat bij V.V. Vosmeer in het teken van feest; de Vosmeerse voetbalvereniging staat dit jaar uitgebreid stil bij haar 80-jarig bestaan. "Met meer dan 150 leden en nog steeds een toenemend ledenaantal in de afgelopen anderhalf jaar staan we er beter voor dan een aantal jaren geleden. Sportief gezien hebben we er sinds de oprichting in 1946 weleens beter voor gestaan, maar ook hier is een stijgende lijn in te zien. Dit jaar is ons damesteam kampioen geworden en dus gepromoveerd", zo vertelt voorzitter Aike Hommel. Op 3 juli beleeft het jubileumjaar zijn hoogtepunt met een wedstrijd tegen FC de Rebellen, clinics voor de jeugd en een afsluitende feestavond op sportpark De Vossenberg. Al meer dan 50 jaar de vertrouwde thuisbasis van de club.
1 dag geledenSCHERPENISSE - Het Holland Huis in Scherpenisse wordt aangewezen als rijksmonument. Het Thoolse college vindt de cultuurhistorische waarde van het gebouw dusdanig belangrijk dat het bij de minister van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap een positief advies heeft uitgebracht voor deze beschermde status.
2 dagen geleden