
Vrijmibotho steunt dit jaar niet één, maar twee goede doelen
THOLEN - Ook dit jaar vindt er op Tholen in juni weer een Vrijmibotho plaats. En dit jaar steunt het evenement niet één, maar twee lokale goede doelen.
Op vrijdag 16 juni is het weer zover: dan staat Tholen in het teken van de vrijmibotho. “Nadat we vorig jaar voor de eerste keer na een lange coronaperiode weer mochten, hebben we er dit jaar nog meer zin in en willen we nog grootser uitpakken”, aldus de organisatie. “Dit jaar hebben we vele leuke nieuwe verrassingen in petto. Met nog meer live optredens, lekker eten vanuit foodtrucks en koude drankjes. Hopelijk op een zonovergoten scheepswerf.”
Zoals gebruikelijk steunt vrijmibotho ook een goed lokaal doel. “Maar dit jaar hebben we niet één, maar twee lokale goede doelen, namelijk Stichting Westerlicht en de vereniging Thuisintholen.”
De line-up staat dit jaar vol met nieuwe namen. “Ook maakt Emma Smits aan debuut als dj!” De poorten zijn op 16 juni vanaf 16.00 uur geopend. Kaartjes kunnen gekocht worden aan de deur.
Meer uit Tholen
SINT-MAARTENSDIJK - Zwemmen in de Oosterschelde is een stuk veiliger dankzij een gloednieuwe dijktrap bij het strandje van Sint-Maartensdijk. Nu het trapje ook een leuning heeft, werd deze dinsdagmiddag officieel geopend door wethouder Hilde Moerland samen met enkele inwoners die het initiatief mee aandroegen.
3 uur geledenSINT-MAARTENSDIJK - Een kop koffie, een luisterend oor en een helpende hand: zo ziet een dag bij Raad en Daad eruit. Al jarenlang brengen de vrijwilligers van het Leger des Heils praktische hulp en sociale warmte in Loods 3. Toch is niet iedereen bekend met dit initiatief. Daarom is er op zaterdag 4 oktober een open dag in Sint-Maartensdijk.
7 uur geledenTHOLEN - In heel Nederland worden deze maand luiers, billendoekjes en maandverband ingezameld voor vluchtelingen in Griekenland en Oost-Europa. Ook in de gemeente Tholen kunnen inwoners bijdragen aan de actie Luiers voor Lesbos, een initiatief van de organisatie Christian Refugee Relief (CRR).
11 uur geledenTHOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 27 september allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 2.
1 dag geledenTHOLEN - Het rustige najaarsweer houdt nog even stand, maar vanaf vrijdag draait het weerbeeld om. Nederland krijgt dan te maken met meer wind en regen door de overblijfselen van orkaan Humberto. In het weekend kan dat zelfs uitmonden in een storm met zware windstoten.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - Aan de Oostwest bij Sint-Annaland is dinsdagmiddag brand uitgebroken in een schuur. De schuur behoort tot een agrarisch bedrijf. Het is niet duidelijk waardoor de brand is ontstaan.
1 dag geledenPOORTVLIET - Op de Postweg bij Poortvliet zijn vanochtend een bestelbus en een personenauto met elkaar in botsing gekomen. Hulpdiensten waren met spoed uitgerukt, maar het leek allemaal mee te vallen.
2 dagen geleden