Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vrienden van de Bode verrast met wéér een cadeautje

Vrienden van de Bode verrast met wéér een cadeautje

THOLEN - Vrienden van de Bode zijn afgelopen week verrast met een cadeautje. Iedere vriend werd thuis persoonlijk bezocht, zodat we hen konden verrassen met een theepakket van Localtea, één van de vele lokale ondernemers uit West-Brabant.

De Bode is eind 2020 gestart met het nieuwe concept van ‘Vriend van de Bode’. Voor een klein bedrag steunen zij de huis-aan-huiskrant, maar daarmee steunen ze ook meteen de lokale omgeving. De Thoolse Bode staat namelijk voor lokale verbindingen. Tussen lezers, ondernemers, verenigingen, stichtingen, de politiek en ga zo maar door.

Als Vriend van de Bode ben je dan ook goed bezig voor jezelf, maar ook voor je omgeving. “We zijn blij met onze vrienden, en omdat vriendschap natuurlijk altijd van twee kanten komt, doen we er ook graag iets voor terug”, vertellen directieleden Luuk Roozeboom en Monique Elst. Zij kozen bewust voor een mooi pakket van een lokale ondernemer. “Zo steunen we elkaar.”

Eerder dit jaar werden Vrienden van de Bode al verrast met de eerste editie van het Jaarboek 2020. In dit boek vind je een helder overzicht van de belangrijkste lokale gebeurtenissen per maand, en blikken onze journalisten in uitgelichte verhalen en met de mooiste foto’s terug op de meest bijzondere momenten en verhalen uit de stad en dorpen. Een must-have voor iedere Tholenaar!

Met dit vers in het geheugen, kwam het theepakket als een grote verrassing. “Wat ontzettend leuk”, reageert Rien Burgers terwijl hij het theepakket in ontvangst neemt. “Echt heel erg leuk dat we naast het jaarboek nu alweer een cadeau krijgen. Enorm bedankt! “ Natuurlijk blijft het daar niet bij, want ook in de rest van het jaar worden Vrienden verrast. 

Nog geen vriend van de Bode? ga naar www.vriendvandebode.nl

Meer uit Tholen

Meer dan sport alleen: Athletes in Action brengt jongeren samen in Tholen [FOTOALBUM]

THOLEN - Nu de zomervakantie officieel is aangebroken, is het voor veel jongeren de vraag wat ze met al die extra vrije tijd moeten. Waar de een geen moeite heeft om zichzelf te vermaken, missen anderen de structuur en vrienden van school. Al meer dan 25 jaar is Athletes in Action (AiA) in de eerste week van de zomervakantie een betekenisvolle invulling van al die extra vrije tijd. Naast sport- en spel biedt het project jongeren de ruimte om met elkaar het gesprek aan te gaan over het christelijk geloof. Met op de afsluitende dag een kleine honderd jongeren op de Oesterputten mag de organisatie terugkijken op wederom een geslaagde editie.

8 uur geleden
Brandweer rukt ‘s nachts uit voor twee buitenbranden in Sint Philipsland

SINT PHILIPSLAND - De brandweer van Sint Philipsland is in de nacht van zaterdag op zondag uitgerukt voor twee buitenbranden vlak na elkaar. De oorzaak van de branden is niet bekend.

12 uur geleden
Thoolse lezersfoto van de week: ‘De Markt met de rooms-katholieke kerk’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.

1 dag geleden
Leegstaand pand in Thoolse binnenstad maakt plaats voor appartementen

THOLEN - Een vervallen bedrijfspand in de historische binnenstad van Tholen krijgt een nieuwe bestemming. Het pand aan de Hoogstraat wordt gesloopt en maakt plaats voor twee betaalbare koopappartementen. Ook komt er een opslagruimte voor de nieuwe bewoners op de begane grond.

2 dagen geleden
Kleinkunstkwartet Mooi Jasje brengt luisterliedjes ten gehore in de Grote Kerk

THOLEN - Wie houdt van Nederlandstalige luisterliedjes kan zaterdag 25 juli terecht in de Grote Kerk. Kleinkunstkwartet Mooi Jasje verzorgt daar vanaf 14.30 uur een optreden.

3 dagen geleden
UPDATE: Vijf voertuigen betrokken bij zeer ernstig ongeval A4 bij Halsteren: snelweg richting Bergen op Zoom uren dicht

HALSTEREN / THOLEN - Op de A4 tussen Halsteren en Bergen op Zoom heeft vrijdagmiddag rond 12.20 uur een zeer ernstig verkeersongeval plaatsgevonden. De snelweg richting Bergen op Zoom is volledig afgesloten, wat leidt tot forse verkeershinder en lange files. Bij het ongeval waren vijf voertuigen betrokken.

3 dagen geleden
Na regen komt zonneschijn: ‘Komende dagen wordt het alleen maar beter’

THOLEN - We zitten in een week waarin hier en daar neerslag is gevallen, maar het goede nieuws is dat het weer de komende dagen alleen maar beter wordt. De afgelopen dagen was het aan de koele kant met temperaturen van 19 tot 21 graden. "Vrijdag loopt de temperatuur weer op en in de middag kan het landinwaarts 25 graden worden", weet weerman Rico Schröder van Weeronline te melden.

3 dagen geleden