Vossemeersebrug vanaf morgen dicht vanwege werkzaamheden
OUD-VOSSEMEER - De Vossemeersebrug is vanaf maandag tot en met vrijdag 7 april afgesloten voor autoverkeer vanwege werkzaamheden. De werkzaamheden zijn nodig om de hangeraansluitingen van de brug vrij te maken van corrosie. Autoverkeer wordt omgeleid via de Slaakbrug.
De Vossemeersebrug is vanaf maandag 20 maart 06.00 tot en met vrijdag 7 april 23.00 uur dicht voor autoverkeer. Fietsers en bromfietsers kunnen tijdens de werkzaamheden wel gebruik maken van de brug. Autoverkeer wordt gedurende de werkzaamheden omgeleid via de Slaakbrug bij Sint-Philipsland. De omleidingsroute wordt met gele borden aangegeven. Volgens Rijkswaterstaat bedraagt de extra reistijd ongeveer 10 minuten.
Het sluiten van de brug voor autoverkeer is nodig om de werkzaamheden veilig te kunnen uitvoeren. De hangeraansluitingen van de brug zijn aan onderhoud toe. Deze aansluitingen verbinden de hangerstangen met de boog, en het wegdek. Om hangeraansluitingen te beschermen worden deze de komende tijd vrijgemaakt van corrosie en worden er vervolgens meerdere lagen verf op aangebracht. Deze werkzaamheden worden uitgevoerd vanuit hoogwerkers die op de brug komen te staan.
Meer uit Tholen
THOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 28 februari allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 16 in de Derde Klasse en speelronde 14 in de Vierde en Vijfde Klasse.
3 uur geledenANNA JACOBAPOLDER - Broeken, tassen, gordijnen, petten, knuffels: alle soorten textiel mag in de strijd van de Textiel Race. Naast basisscholen De Kraal in Tholen en de Groen van Prinsterer in Scherpenisse doet ook groep 6, 7, 8 van Het Kompas in Anna Jacobapolder mee. De klas van juf Annemieke bestaat uit slechts tien leerlingen, maar gelukkig bepaalt de grootte van de groep straks niet wie er wint.
7 uur geledenTHOLEN - Wie een huis wil kopen op Tholen, komt op een relatief koele woningmarkt terecht. De druk op de woningmarkt is hier de afgelopen vier jaar afgenomen, blijkt uit cijfers van Bouwfonds Gebiedsontwikkeling (BPD) die dinsdag zijn gepubliceerd.
11 uur geledenTHOLEN - Het is vandaag officieel de warmste 3 maart ooit gemeten. Ook gisteren werd een warmterecord gebroken. Daarmee is vandaag het tweede warmterecord van dit jaar.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - De geplande sloop van 26 verouderde huurwoningen aan de Tienhoven en de Van den Bosstraat in Sint-Annaland leidt tot onrust onder de bewoners. Tijdens de commissievergadering vorige week stelde Fractie Deurloo dat de huurders geen antwoord krijgen op hun vragen bij Stadlander. De woningcorporatie laat weten dat alle bewoners een brief hebben ontvangen met extra toelichting over de sloop.
1 dag geledenTHOLEN - Een vrouw is maandagmiddag met haar auto in een sloot beland op industrieterrein Welgelegen in Tholen. In eerste instantie werden de hulpdiensten naar de verkeerde straat gestuurd. Het is niet bekend of de bestuurster bij het ongeval gewond is geraakt.
1 dag geledenTHOLEN - Een metaalverwerkend bedrijf wil bij de Slabbecoornweg in Tholen tijdelijke woonunits bouwen voor internationale medewerkers. Vorige maand had Han van 't Hof (ABT) hierover schriftelijke vragen gesteld aan het college. Het college meldt dat de aanvraag nog nader onderzoek vergt voordat deze aan de gemeenteraad wordt voorgelegd.
2 dagen geleden