Vorm en Vertonghen maken seizoen af bij Spurs
LONDEN (ANP) - Doelman Michel Vorm en de Belgische verdediger Jan Vertonghen maken het seizoen af in dienst van Tottenham Hotspur. Van beide voetballers loopt het contract op 30 juni af. Zowel Vorm als Vertonghen heeft voor een paar weken bijgetekend, zodat ze in ieder geval tot het einde van de Engelse competitie beschikbaar zijn voor manager José Mourinho. De Premier League loopt door tot eind volgende maand.
Vorm (36) vertrok een jaar geleden bij de Londense voetbalclub. Het contract van de Utrechter, vijftienvoudig international van Oranje, werd toen niet verlengd. De Spurs besloten Vorm in oktober echter weer vast te leggen nadat eerste keeper Hugo Lloris een zware elleboogblessure had opgelopen. De Argentijn Paulo Gazzaniga verving de Fransman onder de lat, Vorm fungeerde als reservekeeper.
De 33-jarige Vertonghen speelt al sinds 2012 voor de Spurs, nadat hij daarvoor jaren voor Ajax had gevoetbald. Met een aflopend contract staat de Belg in de belangstelling van heel wat Europese topclubs. Ook Ajax wil Vertonghen graag terughalen.
Meer uit Voetbal
LENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.
19 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.
20 minuten geledenALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.
9 uur geledenPAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
23 uur geledenRIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.
1 dag geledenWILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."
1 dag geleden