Vorm en Vertonghen maken seizoen af bij Spurs
LONDEN (ANP) - Doelman Michel Vorm en de Belgische verdediger Jan Vertonghen maken het seizoen af in dienst van Tottenham Hotspur. Van beide voetballers loopt het contract op 30 juni af. Zowel Vorm als Vertonghen heeft voor een paar weken bijgetekend, zodat ze in ieder geval tot het einde van de Engelse competitie beschikbaar zijn voor manager José Mourinho. De Premier League loopt door tot eind volgende maand.
Vorm (36) vertrok een jaar geleden bij de Londense voetbalclub. Het contract van de Utrechter, vijftienvoudig international van Oranje, werd toen niet verlengd. De Spurs besloten Vorm in oktober echter weer vast te leggen nadat eerste keeper Hugo Lloris een zware elleboogblessure had opgelopen. De Argentijn Paulo Gazzaniga verving de Fransman onder de lat, Vorm fungeerde als reservekeeper.
De 33-jarige Vertonghen speelt al sinds 2012 voor de Spurs, nadat hij daarvoor jaren voor Ajax had gevoetbald. Met een aflopend contract staat de Belg in de belangstelling van heel wat Europese topclubs. Ook Ajax wil Vertonghen graag terughalen.
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.
10 uur geledenAGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.
10 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.
12 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.
12 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.
12 uur geleden