Vorm en Vertonghen maken seizoen af bij Spurs
LONDEN (ANP) - Doelman Michel Vorm en de Belgische verdediger Jan Vertonghen maken het seizoen af in dienst van Tottenham Hotspur. Van beide voetballers loopt het contract op 30 juni af. Zowel Vorm als Vertonghen heeft voor een paar weken bijgetekend, zodat ze in ieder geval tot het einde van de Engelse competitie beschikbaar zijn voor manager José Mourinho. De Premier League loopt door tot eind volgende maand.
Vorm (36) vertrok een jaar geleden bij de Londense voetbalclub. Het contract van de Utrechter, vijftienvoudig international van Oranje, werd toen niet verlengd. De Spurs besloten Vorm in oktober echter weer vast te leggen nadat eerste keeper Hugo Lloris een zware elleboogblessure had opgelopen. De Argentijn Paulo Gazzaniga verving de Fransman onder de lat, Vorm fungeerde als reservekeeper.
De 33-jarige Vertonghen speelt al sinds 2012 voor de Spurs, nadat hij daarvoor jaren voor Ajax had gevoetbald. Met een aflopend contract staat de Belg in de belangstelling van heel wat Europese topclubs. Ook Ajax wil Vertonghen graag terughalen.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zich na het afsluiten van de transfermarkt spectaculair versterkt. De transfervrije Raheem Sterling heeft zijn handtekening onder een contract tot het einde van dit seizoen gezet.
1 uur geledenBRUSSEL (ANP) - De UEFA voelt niets voor een terugkeer van de nationale ploeg en clubteams van Rusland in Europese toernooien. "Ons standpunt blijft ongewijzigd", zei voorzitter Aleksander Ceferin op het vijftigste congres van de Europese voetbalbond in Brussel.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz vreest voor griepgevallen in de PSV-selectie als spelers komend weekend carnaval gaan vieren. "Daar maak ik me zorgen om, met zoveel mensen dicht op elkaar. Ik weet niet of ze het gaan vieren, maar ik kan het me heel goed voorstellen. We wonen in Eindhoven", zei Bosz tijdens zijn persconferentie voor het Eredivisieduel met FC Volendam van vrijdag.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV neemt het vrijdagavond zonder Ismael Saibari op tegen FC Volendam. Trainer Peter Bosz heeft de Marokkaanse international de afgelopen dagen vrijgegeven om te rusten na zijn deelname aan de Afrika Cup van een maand geleden. Ploeggenoot Anass Salah-Eddine, die een twijfelgeval is voor het duel in Volendam, heeft vanaf komend weekend om dezelfde reden een paar dagen vrij.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Thomas Tuchel heeft zijn contract als bondscoach van Engeland verlengd tot en met het EK van 2028, dat in het Verenigd Koninkrijk en Ierland plaatsvindt. Dat heeft de Engelse voetbalbond bekendgemaakt. De Duitser kwam in 2024 in dienst en won met Engeland alle kwalificatiewedstrijden voor het WK van komende zomer.
7 uur geledenNOTTINGHAM (ANP/RTR) - Nottingham Forest heeft met Sean Dyche al voor de derde keer dit seizoen een trainer ontslagen. De 54-jarige Engelsman wordt verantwoordelijk gehouden voor de slechte prestaties van de nummer 17 van de Premier League. Het doelpuntloze gelijkspel tegen hekkensluiter Wolverhampton Wanderers van woensdagavond werd Dyche fataal.
10 uur geledenSUNDERLAND (ANP) - Liverpool heeft woensdagavond met 1-0 gewonnen van Sunderland. Virgil van Dijk maakte het enige doelpunt van de wedstrijd. Het elftal van Arne Slot staat op de zesde plaats in de Premier League. Sunderland is elfde.
19 uur geleden