Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vorm en Vertonghen maken seizoen af bij Spurs

Vorm en Vertonghen maken seizoen af bij Spurs

LONDEN (ANP) - Doelman Michel Vorm en de Belgische verdediger Jan Vertonghen maken het seizoen af in dienst van Tottenham Hotspur. Van beide voetballers loopt het contract op 30 juni af. Zowel Vorm als Vertonghen heeft voor een paar weken bijgetekend, zodat ze in ieder geval tot het einde van de Engelse competitie beschikbaar zijn voor manager José Mourinho. De Premier League loopt door tot eind volgende maand.

Vorm (36) vertrok een jaar geleden bij de Londense voetbalclub. Het contract van de Utrechter, vijftienvoudig international van Oranje, werd toen niet verlengd. De Spurs besloten Vorm in oktober echter weer vast te leggen nadat eerste keeper Hugo Lloris een zware elleboogblessure had opgelopen. De Argentijn Paulo Gazzaniga verving de Fransman onder de lat, Vorm fungeerde als reservekeeper.

De 33-jarige Vertonghen speelt al sinds 2012 voor de Spurs, nadat hij daarvoor jaren voor Ajax had gevoetbald. Met een aflopend contract staat de Belg in de belangstelling van heel wat Europese topclubs. Ook Ajax wil Vertonghen graag terughalen.

Meer uit Voetbal

Afrika Cup voor voetbalsters vier maanden uitgesteld

GIZEH (ANP/Belga) - De Afrika Cup voor voetbalsters wordt uitgesteld van maart naar juli. De Afrikaanse voetbalbond (CAF) heeft het toernooi amper twaalf dagen voor de oorspronkelijke startdatum uitgesteld "door onvoorziene omstandigheden". De Afrika Cup stond gepland van 17 maart tot en met 3 april in Marokko, maar vindt nu plaats van 25 juli tot en met 16 augustus.

2 uur geleden
Real Sociedad naar finale Spaanse beker na zege op Athletic Club

SAN SEBASTIÁN (ANP) - Real Sociedad heeft zich ten koste van Athletic Club geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De nummer 8 van Spanje won in het eigen stadion de returnwedstrijd met 1-0 van de club uit Bilbao. De ploeg uit San Sebastián had vorige maand het uitduel eveneens met 1-0 gewonnen. Mikel Oyarzabal maakte woensdag vlak voor tijd het enige doelpunt uit een strafschop.

21 uur geleden
Telstar-trainer Correia vindt nederlaag in beker tegen AZ 'zuur'

ALKMAAR (ANP) - Telstar-trainer Anthony Correia noemde de verloren halve finale van de KNVB-beker tegen AZ "zuur". De ploeg uit Velsen-Zuid ging dankzij onder meer twee eigen doelpunten met 2-1 onderuit in Alkmaar.

22 uur geleden
AZ-trainer Echteld blij met nieuwe kans op prijs in bekerfinale

ALKMAAR (ANP) - Trainer Leeroy Echteld van AZ is blij dat zijn club voor het tweede jaar op rij de finale van de KNVB-beker heeft bereikt. Vorig jaar verloren de Alkmaarders na strafschoppen van Go Ahead Eagles. "Dit is weer een kans om iets te winnen. Mooi voor de club, de boys en de toeschouwers", zei de coach na de 2-1-zege op Telstar in de halve finale.

22 uur geleden
Arsenal vergroot voorsprong op ManCity na zege bij Brighton

BRIGHTON (ANP) - Koploper Arsenal heeft de voorsprong op Manchester City vergroot. De ploeg van Jurriën Timber won de uitwedstrijd bij Brighton & Hove Albion met 1-0. Nummer 2 Manchester City verspeelde thuis punten tegen Nottingham Forest: 2-2.

22 uur geleden
AZ bereikt bekerfinale voor tweede jaar op rij na zege op Telstar

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft voor het tweede jaar op rij de finale van de KNVB-beker bereikt. De formatie van trainer Leeroy Echteld was in de halve finale voor eigen publiek met 2-1 te sterk voor Telstar, de nummer 17 van de Eredivisie.

23 uur geleden
Voormalig PSV-doelman Koch (54) overleden

DÜSSELDORF (ANP) - De Duitse oud-doelman Georg Koch is op 54-jarige leeftijd overleden aan alvleesklierkanker. Dat meldde zijn eerste profclub Fortuna Düsseldorf op de eigen website. Koch stond in 1997 korte tijd onder contract bij PSV.

1 dag geleden