Voorzitter van AC Milan stapt uit bestuur Serie A
MILAAN (ANP) - Voorzitter Paolo Scaroni van AC Milan is uit het bestuur van de Serie A gestapt. Hij nam die beslissing na het mislukte avontuur van zijn club met de Super League.
AC Milan was een van de twaalf clubs die de Super League lanceerden, net als de Italiaanse ploegen Juventus en Internazionale. De drie topclubs kregen veel kritiek van de andere teams uit de hoogste Serie A.
AC Milan, Juventus en Internazionale kregen te horen dat ze niet meer welkom waren in de Serie A als ze aan de Super League zouden deelnemen. Zo ver kwam het niet, want de plannen voor de Super League werden al enkele dagen na de lancering van de Europese competitie voorlopig afgeschoten. Veel van de twaalf clubs trokken zich terug na felle kritiek van supporters.
Elf clubs uit de Serie A vinden dat AC Milan, Juventus en Internazionale alsnog straf verdienen voor hun betrokkenheid bij de Super League. Ze maken zich zorgen over eventuele nieuwe pogingen om een Super League van de grond te krijgen.
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.
1 uur geledenKOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.
1 uur geledenISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Donyell Malen leeft in topvorm toe naar zijn vijftigste interland voor het Nederlands elftal. "Ik ben best trots op dat aantal", vertelde hij in de aanloop naar het oefenduel van vrijdag met Noorwegen. "Het zou mooi zijn als ik pas halverwege ben."
6 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman maakt zich zorgen over de fysieke gesteldheid van Memphis Depay. De spits mist door een dijbeenblessure de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. Hij begon ook niet fit aan het laatste WK in Qatar en het EK in Duitsland.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De politie heeft een 30-jarige Amsterdammer en een 17-jarige jongen uit Veldhoven aangehouden vanwege betrokkenheid bij het vuurwerkincident tijdens het Eredivisieduel tussen Ajax en FC Groningen. Zij worden verdacht van dwang, openlijke geweldpleging en huisvredebreuk, meldt de politie donderdag.
9 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - De competitiewedstrijd tussen RC Lens en Paris Saint-Germain is uitgesteld van 11 april naar 13 mei. De Franse voetbalbond voldoet daarmee aan het verzoek van Paris Saint-Germain, dat op 8 en 14 april in de kwartfinale van de Champions League tegen Liverpool voetbalt en zich nu optimaal kan voorbereiden op die duels.
10 uur geleden