Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voorzitter van AC Milan stapt uit bestuur Serie A

Voorzitter van AC Milan stapt uit bestuur Serie A

MILAAN (ANP) - Voorzitter Paolo Scaroni van AC Milan is uit het bestuur van de Serie A gestapt. Hij nam die beslissing na het mislukte avontuur van zijn club met de Super League.

AC Milan was een van de twaalf clubs die de Super League lanceerden, net als de Italiaanse ploegen Juventus en Internazionale. De drie topclubs kregen veel kritiek van de andere teams uit de hoogste Serie A.

AC Milan, Juventus en Internazionale kregen te horen dat ze niet meer welkom waren in de Serie A als ze aan de Super League zouden deelnemen. Zo ver kwam het niet, want de plannen voor de Super League werden al enkele dagen na de lancering van de Europese competitie voorlopig afgeschoten. Veel van de twaalf clubs trokken zich terug na felle kritiek van supporters.

Elf clubs uit de Serie A vinden dat AC Milan, Juventus en Internazionale alsnog straf verdienen voor hun betrokkenheid bij de Super League. Ze maken zich zorgen over eventuele nieuwe pogingen om een Super League van de grond te krijgen.

Meer uit Voetbal

Voetbalsters Peddemors en Beerensteyn helpen Wolfsburg aan zege

WOLFSBURG (ANP) - Ella Peddemors en Lineth Beerensteyn hebben de voetbalsters van VfL Wolfsburg aan een thuiszege op Manchester United (5-2) in de Champions League geholpen. De Nederlandse internationals maakten vier van de vijf doelpunten voor hun ploeg.

6 uur geleden
Lukebakio mist uitduel van Benfica met Ajax in Champions League

LISSABON (ANP) - Dodi Lukebakio mist dinsdag de uitwedstrijd van Benfica tegen Ajax in de Champions League. De aanvallende middenvelder heeft woensdag een breuk in zijn linkerenkel opgelopen tijdens de kwalificatiewedstrijd van België tegen Liechtenstein (7-0) voor het WK van volgend jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.

6 uur geleden
PSG-verdediger Hakimi Afrikaans voetballer van het jaar

RABAT (ANP) - Achraf Hakimi is verkozen tot Afrikaans voetballer van het jaar. De 27-jarige rechtsback won dit seizoen de Champions League en Franse titel en beker met Paris Saint-Germain. Hij plaatste zich met Marokko voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

8 uur geleden
Oranje zakt naar zevende positie en is groepshoofd bij WK-loting

ZÜRICH (ANP) - Het Nederlands elftal is op 5 december een van de twaalf groepshoofden tijdens de loting voor het WK voetbal van volgend jaar zomer in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Dat blijkt uit de wereldranglijst die wereldvoetbalbond FIFA heeft vrijgegeven.

12 uur geleden
Excuses Duits international Adeyemi na verboden wapenbezit

DORTMUND (ANP/DPA) - Borussia Dortmund-aanvaller Karim Adeyemi heeft op sociale media zijn excuses aangeboden aan zijn club en de Duitse nationale selectie. Bondscoach Julian Nagelsmann had Adeyemi voor de afgelopen interlandperiode wel geselecteerd, maar hield hem buiten de ploeg nadat naar buiten was gekomen dat een rechter de vleugelspeler een boete van 450.000 euro heeft opgelegd voor verboden wapenbezit.

12 uur geleden
Real Madrid mist verdediger Militão voorlopig door blessure

MADRID (ANP) - Real Madrid-trainer Xabi Alonso mist voorlopig zijn verdediger Eder Militão. De 27-jarige Braziliaan viel dinsdag in een oefeninterland van zijn land tegen Tunesië uit. Real Madrid bevestigde woensdag dat het gaat om een spierblessure in het rechterbovenbeen.

13 uur geleden
Bondscoach McClaren na missen directe plaatsing weg bij Jamaica

KINGSTON (ANP) - Steve McClaren is opgestapt als bondscoach van Jamaica. De Engelse coach slaagde er niet in met Jamaica rechtstreekse plaatsing voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada af te dwingen.

16 uur geleden