Voorzitter Ronde van Oud-Vossemeer: 'Wielrennen is rode draad in mijn leven'
OUD-VOSSEMEER - Afgelopen zaterdag werd de 74ste Ronde van Oud-Vossemeer gereden. 370 deelnemers stonden aan de start om het parcours af te leggen. Door het wisselvallige weer, was het een behoorlijk spannende rit. Er werden stevige tijden gereden.
Ivo Slokkers mag dit jaar voor de vierde keer als voorzitter van het wielercomité de Ronde van Oud-Vossemeer organiseren. Ivo heeft zelf ook altijd gefietst. Maar na een tijd te hebben gereden in de volgwagen, is hij inmiddels voorzitter. “Wielrennen is toch wel de rode draad in mijn leven. Ik werk al 23 jaar voor een fietsbandenproducent. Daardoor ben ik dagelijks bezig met de sport.” Ook de zoon van Ivo heeft jarenlang wedstrijden gereden. Hij reed deze ronde niet mee op de fiets, maar wél in een volgwagen. “Het was nog even spannend of de ronde op tijd klaar zou zijn”, geeft Ivo toe. “In heel Oud-Vossemeer lagen de straten open om nieuwe kabels te leggen. Maar gelukkig is dat goed gekomen. Daarnaast heeft gemeente afgelopen vrijdag nog een veegwagen over het parcours laten gaan.”
Ivo is ontzettend trots op de sport, maar ook op de organisatie van de Ronde van Oud-Vossemeer. Zo vertelt hij vol trots dat ze met tien vaste vrijwilligers deze dag hebben mogen organiseren en dat dertig vrijwilligers deze dag mogen bijstaan. “Je hoeft niemand te enthousiasmeren; iedereen weet wat hij moet doen. Dat is wel heel erg lekker voor iedereen.”
Meer uit Tholen
WEST-BRABANT/THOLEN - Op de A58 en A4 rondom Bergen op Zoom en Roosendaal staan dinsdagochtend lange files door een ongeval en een autobrand. Op beide snelwegen staan de vertragingen van zo'n 45 minuten. Ook bij afslag Tholen staat er een file.
30 minuten geledenTHOLEN- De kerstvakantie staat voor de deur en Jij op Tholen heeft weer een leuk en veelzijdig programma voor kinderen en jongeren. Van schaatsen en een escapegame tot een NERF Battle en een kerstfestijn: er is voor ieder wat wils. Inschrijven is vanaf deze week mogelijk, maar wees er snel bij, want vol is vol.
1 uur geledenSCHERPENISSE - In de Hoge Markt verdwijnen elf parkeerplekken en in de Spuidamstraat komen er veertien bij. Dat blijkt uit het nieuwe ontwerp van de gemeente voor deze straten in Scherpenisse waar inwoners binnenkort hun mening over kunnen geven. Ook komt er meer groen in de Hoge Markt.
18 uur geledenTHOLEN - Een inwoner van de gemeente Tholen heeft afgelopen weekend de hoofdprijs van 1,2 miljoen euro gewonnen bij de Lotto. Het winnende lot was een abonnement, waarmee de speler zes van de zeven getrokken cijfers goed had voorspeld.
23 uur geledenTHOLEN - Een bestuurster is afgelopen nacht op de Postweg in Tholen opnieuw in de problemen gekomen. Volgens getuigen reed de vrouw opvallend slingerend waarna ze in de berm belandde, een boom schampte en pas tientallen meters verder tot stilstand kwam. Het was haar tweede incident in een korte tijd.
1 dag geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.
2 dagen geledenSCHERPENISSE - De Gereformeerde Gemeente van Scherpenisse organiseert op zaterdagavond 13 december een psalmzangavond met bovenstem, muzikaal begeleid door organist Bart Kruithof. De toegang is gratis. Er wordt een collecte gehouden waarvan de opbrengst bestemd is voor het Deputaatschap voor Israël.
3 dagen geleden