Voorzitter Ronde van Oud-Vossemeer: 'Wielrennen is rode draad in mijn leven'
OUD-VOSSEMEER - Afgelopen zaterdag werd de 74ste Ronde van Oud-Vossemeer gereden. 370 deelnemers stonden aan de start om het parcours af te leggen. Door het wisselvallige weer, was het een behoorlijk spannende rit. Er werden stevige tijden gereden.
Ivo Slokkers mag dit jaar voor de vierde keer als voorzitter van het wielercomité de Ronde van Oud-Vossemeer organiseren. Ivo heeft zelf ook altijd gefietst. Maar na een tijd te hebben gereden in de volgwagen, is hij inmiddels voorzitter. “Wielrennen is toch wel de rode draad in mijn leven. Ik werk al 23 jaar voor een fietsbandenproducent. Daardoor ben ik dagelijks bezig met de sport.” Ook de zoon van Ivo heeft jarenlang wedstrijden gereden. Hij reed deze ronde niet mee op de fiets, maar wél in een volgwagen. “Het was nog even spannend of de ronde op tijd klaar zou zijn”, geeft Ivo toe. “In heel Oud-Vossemeer lagen de straten open om nieuwe kabels te leggen. Maar gelukkig is dat goed gekomen. Daarnaast heeft gemeente afgelopen vrijdag nog een veegwagen over het parcours laten gaan.”
Ivo is ontzettend trots op de sport, maar ook op de organisatie van de Ronde van Oud-Vossemeer. Zo vertelt hij vol trots dat ze met tien vaste vrijwilligers deze dag hebben mogen organiseren en dat dertig vrijwilligers deze dag mogen bijstaan. “Je hoeft niemand te enthousiasmeren; iedereen weet wat hij moet doen. Dat is wel heel erg lekker voor iedereen.”
Meer uit Tholen
THOLEN - De Havendagen in Tholen krijgen dit jaar een middeleeuws karakter. Voor het eerst worden deze gecombineerd met de Nederlandse Vestingstedendagen. Dat betekent dat de stad zich op zaterdag 6 juni volledig onderdompelt in een historische sfeer. Bovendien viert Tholen 660 jaar stadsrechten, wat deze editie extra bijzonder maakt.
9 uur geleden[Advertorial] OUD-VOSSEMEER - Dit jaar viert Manege Vosmaer een bijzonder jubileum: de manege in Oud-Vossemeer is al 55 jaar een vertrouwd adres voor paardenliefhebbers, terwijl de bijbehorende stichting Paardenwelzijn Na Gedane Arbeid haar 25-jarig bestaan viert. Op zaterdag 6 juni komen leerlingen en oud-leden samen voor een feestelijke reünie.
13 uur geledenSINT PHILIPSLAND - De leden van de vrouwenvereniging Vrouwen voor Vrouwen Sint Philipsland bezochten in mei de zoutziederij Zeeuwsche Zoute in Bruinisse.
16 uur geledenTHOLEN - Het nieuwe Thoolse college voor de komende vier jaar is op donderdag 28 mei tijdens de gemeenteraadsvergadering geïnstalleerd. De drie wethouders uit de vorige raadsperiode keren terug, samen met Kees Knulst (SGP), die als vierde wethouder is benoemd. Ook werd een nieuw lid toegelaten tot de raad.
1 dag geledenTHOLEN - Stichting Tholen Sterk is de drijvende kracht achter de tweejaarlijkse Havendagen. Dit jaar staat het evenement op vrijdag 5 en zaterdag 6 juni voor de grootste editie ooit door de combinatie met de Nederlandse Vestingstedendagen. Een uitdagende klus voor de vele vrijwilligers, maar binnen de stichting overheerst het vertrouwen in een geslaagd feest.
1 dag geledenSTAVENISSE - Het grafmonument van Hieronymus van Tuyll van Serooskerke is terug in de Hervormde Kerk van Stavenisse. Na een restauratie van meerdere jaren werd het marmeren praalgraf afgelopen vrijdag onthuld. Ook werd stilgestaan bij de onderscheiding van Rien de Graaf en het overlijden van Tim Kemperman.
1 dag geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.
2 dagen geleden