Voormalig publiekslieveling FC Twente Sørensen (68) overleden
ENSCHEDE (ANP) - Oud-voetballer Jan Sørensen is op 68-jarige leeftijd overleden. De Deense middenvelder was in de jaren tachtig een populaire speler bij FC Twente. De voormalig international speelde in Nederland ook voor Feyenoord, Excelsior en Ajax.
Sørensen werd in 1983 door FC Twente overgenomen van Club Brugge. Hij speelde tachtig wedstrijden voor de club uit Enschede en maakte daarin 21 doelpunten. Volgens de Tukkers was "de creatieve linkspoot de stuwende motor in het elftal, dat zich weer omhoog knokte op het hoogste niveau". "Hij was in moeilijke tijden de ideale kracht voor FC Twente en heeft altijd een speciale band met de club gehouden", aldus de club.
Zondag wordt er voorafgaand aan het duel FC Twente - Go Ahead Eagles in Enschede stilgestaan bij het overlijden.
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.
10 uur geledenAGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.
11 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.
12 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.
12 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.
12 uur geleden