
Voorlopig geen operatie Ajacied Labyad
AMSTERDAM (ANP) - Ajacied Zakaria Labyad wordt voorlopig niet geopereerd aan de knie die hij vorige week tijdens het Champions Leagueduel in en tegen Lille blesseerde. Na onderzoek is vooralsnog besloten de kwetsuur te behandelen met fysiotherapie en rust. Pas in het nieuwe jaar wordt meer duidelijkheid verwacht over het mogelijke herstel van de 26-jarige voetballer.
Labyad scoorde anderhalve week geleden nog in de thuiswedstrijd tegen Heracles bij zijn tweede optreden in de basis dit seizoen. Hij verving daarvoor al de geblesseerde David Neres tegen FC Utrecht. Ook tegen Lille begon hij in de basis, maar moest hij kort voor rust worden vervangen door Noa Lang. Die had zondag voor het eerst een basisplaats en scoorde meteen driemaal.
Meer uit Voetbal
TOULOUSE (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman acht de kans erg klein dat hij ooit nog als clubtrainer gaat werken. Dat zei de 62-jarige bondscoach in het programma De Avondetappe van de NOS.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax verhuurt Amourricho van Axel Dongen komend seizoen aan sc Heerenveen. De 20-jarige buitenspeler beschikt in Amsterdam nog over een contract tot en met 30 juni 2027.
12 uur geledenLEICESTER (ANP) - Leicester City heeft een opvolger gevonden voor Ruud van Nistelrooij, die als coach moest vertrekken na de degradatie van de club uit de Premier League. De 43-jarige Spanjaard Martí Cifuentes is aangesteld als hoofdtrainer, meldt de club. Cifuentes was voorheen trainer van Queens Park Rangers.
14 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft de Deense voetballer Isak Jensen overgenomen van Viborg FF. De 21-jarige vleugelaanvaller heeft een contract in Alkmaar getekend tot medio 2030.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam meldt de komst van doelman Joël Drommel van PSV. De 28-jarige doelman wordt voor een seizoen gehuurd en kan de plaats gaan innemen van Nick Olij, die Sparta verruilde voor de landskampioen uit Eindhoven.
14 uur geledenZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft dinsdag bekendgemaakt dat voetbalfans vanaf 10 september voor het eerst de kans krijgen om via een loting kaartjes te bestellen voor het WK voetbal van 2026 dat plaatsvindt in Canada, Mexico en de Verenigde Staten. Geïnteresseerden moeten zich daarvoor inschrijven op de website van de FIFA.
16 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft doelman Marco Bizot overgenomen van Stade Brest. De club uit Birmingham heeft de oud-keeper van AZ voor een niet bekendgemaakt bedrag overgenomen van de Franse club.
17 uur geleden