Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Volleybalsters verliezen in Nations League ook van China

Volleybalsters verliezen in Nations League ook van China

NAGOYA (ANP) - De Nederlandse volleybalsters hebben ook hun vierde en laatste wedstrijd van de Nations League verloren. Oranje boog in het Japanse Nagoya in vier sets voor China: 3-1. De setstanden: 27-25 23-25 25-22 25-20.

De jonge ploeg van bondscoach Felix Koslowski verzuimde in de eerste set twee setpoints te benutten en zag China wel toeslaan op 26-25. In de tweede set gaf Oranje twee keer een voorsprong uit handen, maar was met 25-23 toch de sterkste. De speelsters kwamen na het verlies in de derde set nog goed terug in de vierde set. Maar in de slotfase namen de Chinese speelsters toch afstand en benutten op 24-20 hun eerste matchpoint.

Koslowski begon tegen het nog ongeslagen China met Sarah van Aalen, Indy Baijens, Eline Timmerman, Nova Marring, Elles Dambrink, Jolien Knollema en libero Florien Reesink.

Marring

De pas 21-jarige Marring viel op door haar grote aandeel in de aanval van Oranje. Met 21 punten, waaronder vier aces, werd ze topscorer aan de kant van Oranje. Knollema was goed voor 17 punten en Dambrink voor 12.

De ploeg van Koslowski verloor eerder al van Duitsland (3-1), Braziliƫ (3-0) en de Dominicaanse Republiek (3-2). Nederland speelt deze maand ook nog wedstrijden voor de Nations League in Hongkong en Bangkok.

Meer uit Sport

Olympisch schaatspak Leerdam levert 195.000 euro op bij veiling

ARNHEM (ANP/DPA) - Het schaatspak van olympisch kampioene Jutta Leerdam is geveild voor 195.000 euro. Dat is te zien op de website van veilingaanbieder MatchWornShirt. De opbrengst gaat naar IJsvereniging Pijnacker, de jeugdclub van de kampioene op de 1000 meter in Milaan.

59 minuten geleden
Schaatsster Schulting ruim aan de leiding na eerste dag NK sprint

HEERENVEEN (ANP) - Schaatsster Suzanne Schulting heeft haar leiding op de NK sprint in Heerenveen uitgebouwd met de winst op de eerste 1000 meter. De 28-jarige Schulting was eerder op zaterdag ook al de beste op de eerste 500 meter.

3 uur geleden
Van der Poel soleert naar zege in eerste Omloop Het Nieuwsblad

NINOVE (ANP) - Mathieu van der Poel heeft bij zijn debuut in de Omloop Het Nieuwsblad direct overtuigend gewonnen. De oud-wereldkampioen van Alpecin-Premier Tech, die in de openingskoers van het Belgische voorjaar zijn rentree op de weg beleefde, maakte het verschil op de Muur van Geraardsbergen. In de resterende 16 kilometer soleerde de 31-jarige Nederlander onbedreigd naar de finish in Ninove.

4 uur geleden
Schaatsster Schulting wint 500 meter op NK sprint

HEERENVEEN (ANP) - Suzanne Schulting heeft de eerste 500 meter van het NK sprint op haar naam geschreven. Ze kwam na 37,24 seconden over de finish in ijsstadion Thialf. Marrit Fledderus klokte de tweede tijd (37,39) en Isabel Grevelt werd derde (37,73).

4 uur geleden
Schaatser Bosker grijpt macht op NK allround

HEERENVEEN (ANP) - Schaatser Marcel Bosker heeft de macht gegrepen op het NK allround. Hij won de 5000 meter in 6.10,47 en gaat na twee afstanden aan de leiding in ijsstadion Thialf.

5 uur geleden
Tennisser Griekspoor meldt zich geblesseerd af voor finale Dubai

DUBAI (ANP) - Tallon Griekspoor heeft zich afgemeld voor de finale van het toernooi van Dubai. De beste tennisser van Nederland heeft te veel last van een hamstringblessure. De Rus Daniil Medvedev heeft daardoor de titel gepakt.

5 uur geleden
Olympisch kampioen Groenewoud wint 3000 meter op NK allround

HEERENVEEN (ANP) - Marijke Groenewoud staat na twee afstanden aan de leiding van het NK allround. De olympisch kampioen op de massastart won de 3000 meter in ijsstadion Thialf in Heerenveen (3.56,65).

6 uur geleden