Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vollering draagt zege op aan alle mensen met mentale problemen

Vollering draagt zege op aan alle mensen met mentale problemen

LAGUNAS DE NEILA (ANP) - Demi Vollering droeg haar zege in de vijfde etappe van de Vuelta Femenina donderdag op aan "alle mensen die het mentaal moeilijk hebben". Dat zei de Nederlandse renster van FDJ-Suez nadat ze in de beklimming naar de Lagunas de Neila al haar concurrenten had achtergelaten. Met haar ritwinst nam ze een voorschot op haar tweede eindzege in de Ronde van Spanje voor vrouwen.

Vollering vertelde in het flashinterview dat iemand dicht bij haar door een moeilijke tijd gaat. "En ik zie dat bij meer jonge mensen die worstelen. Vandaag heb ik alles gedaan wat ik mentaal kon. Ik voelde me mentaal zo sterk en ik ben trots op de ploeg."

Geëmotioneerd sprak ze te hebben gereden om mensen met mentale problemen te steunen. "Dankzij mijn mentaliteit kan ik mooie wedstrijden winnen. Maar bij sommige mensen gaat hun brein juist de andere kant op. Zij strijden met hun mentale gezondheid. Het is een groot probleem in deze wereld."

De Vuelta Femenina eindigt zaterdag.

Meer uit Sport

Wimbledon maakt excuses voor fout met lijntechnologie

LONDEN (ANP/RTR) - De organisatie van Wimbledon heeft excuses gemaakt voor de fout met de automatische lijntechnologie tijdens de wedstrijd tussen de Britse Sonay Kartal en Anastasija Pavljoetsjenkova uit Rusland. Op gamepoint bij de stand 4-4 in de eerste set sloeg Kartal de bal duidelijk uit, maar de 'call' bleef uit. De umpire liet het punt opnieuw spelen, waarna Pavljoetsjenkova haar service verloor.

2 uur geleden
Alcaraz naar kwartfinales Wimbledon na zege op Roeblev

LONDEN (ANP) - Titelverdediger Carlos Alcaraz ligt op koers voor zijn derde titel op rij op Wimbledon. De als tweede geplaatste Spanjaard versloeg in de vierde ronde de Rus Andrej Roeblev in vier sets: 6-7 (5) 6-3 6-4 6-4. In de kwartfinale stuit de toernooifavoriet op de Brit Cameron Norrie.

12 uur geleden
Sabalenka zonder setverlies naar kwartfinales Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tennisster Aryna Sabalenka heeft de kwartfinales bereikt op Wimbledon. De Belarussische nummer 1 van de wereld was in de vierde ronde te sterk voor de Belgische Elise Mertens: 6-4 7-6 (4).

16 uur geleden
Norris wint natte jubileumrace op Silverstone, Verstappen vijfde

SILVERSTONE (ANP) - Lando Norris heeft de jubileumrace van de Formule 1 op het circuit van Silverstone gewonnen. De Britse coureur van McLaren profiteerde in een door de regen chaotisch verlopen Grote Prijs van Groot-Brittannië van een tijdstraf voor zijn teamgenoot Oscar Piastri, die het grootste deel van de wedstrijd aan de leiding had gereden.

18 uur geleden
Van der Poel wint tweede etappe en verovert gele trui in Tour

BOULOGNE-SUR-MER (ANP) - Mathieu van der Poel heeft zondag de tweede etappe van de Tour de France gewonnen. Het was een rit van Lauwin-Planque naar Boulogne-sur-Mer over ruim 208 kilometer, de langste Tourrit van dit jaar. Na een lastige finale sprintte de Nederlander van Alpecin-Deceuninck naar de winst, voor de Sloveen Tadej Pogacar en de Deen Jonas Vingegaard. De ritzege leverde Van der Poel ook de gele trui op. Die nam hij over van zijn Belgische ploeggenoot Jasper Philipsen.

18 uur geleden
Beachvolleyballers Boermans en De Groot pakken brons in Gstaad

GSTAAD (ANP) - Beachvolleyballers Stefan Boermans en Yorick de Groot hebben op het Elite 16-toernooi van Gstaad het brons gepakt. Het Nederlandse duo was zondag in het Zwitserse dorp in drie sets te sterk voor het Braziliaanse duo André Loyola en George Wanderley. De setstanden waren 21-23, 21-17 en 15-10.

20 uur geleden
Fritz na opgave Thompson door naar laatste acht op Wimbledon

LONDEN (ANP) - Taylor Fritz staat in de kwartfinales van Wimbledon. De als vijfde geplaatste Amerikaan schaarde zich bij de laatste acht nadat zijn tegenstander Jordan Thompson uit Australië geblesseerd moest opgeven. Fritz stond op het moment van de opgave met 6-1 3-0 40-0 voor. Fritz speelt nu tegen de Rus Karen Chatsjanov, die de Pool Kamil Majchrzak versloeg.

20 uur geleden