
Volledige inboedel Arsenaal onder de hamer
VLISSINGEN - De volledige inboedel van voormalige attractie Het Arsenaal gaat in de verkoop. Het Arsenaal sloot 30 september definitief de deuren en in het pand wordt in de toekomst een boutiquehotel met vijftig kamers gerealiseerd. De inboedel, inclusief zeeaquaria, attracties, piraten en zelfs een schietbaan, wordt online geveild door BVA Auctions in vier verschillende veilingen.
BVA Auctions is het grootste online veilinghuis van Europa en gaat de inventaris van Het Arsenaal in vier veilingen verkopen. In totaal gaan maar liefst 747 verschillende items van Het Arsenaal onder de digitale hamer, verspreid over vier veilingen. De eerste veiling bevat klein inventaris, horecameubilair en de inventaris van de keuken en het restaurant. Deze veiling is op dit moment geopend. Er kan tot maandag 15 november geboden worden, de veiling sluit dan om 14 uur. De tweede veiling bevat unieke collectorsitems, zoals piratenpoppen, een schietbaan, model zeilschepen en decorstukken. Deze veiling is op dit moment geopend. Er kan tot maandag 22 november geboden worden. De derde veiling bevat diverse aquaria en de inventaris afkomstig van de aquariumverdieping van Het Arsenaal. Deze veiling opent op dinsdag 9 november en loop tot maandag 29 november. De laatste veiling bevat decorstukken en attracties van het piratenpretpark. Onder meer een schipbreuksimulator, de ontvangstbalie in de vorm van een piratenschip en een scheepswanddecoropstelling. Deze veiling opent op dinsdag 9 november en loopt tot maandag 6 december.
Meer uit Vlissingen
VLISSINGEN- Bij een eenzijdig ongeval op de Rozengracht is rond middernacht een fietser ten val gekomen. De hulpdiensten kwamen met spoed ter plaatse. Medewerkers van de ambulancedienst verleenden eerste hulp. Daarna werd het slachtoffer met spoed overgebracht naar het ziekenhuis. Waardoor de fietser ten val kwam is niet duidelijk.
10 uur geledenVLISSINGEN- Twee medewerkers van de Jumbo aan de Papegaaienburg zijn vrijdagavond onwel geworden tijdens het uitvoeren van hun werkzaamheden. De hulpdiensten kwamen met spoed ter plaatse. De brandweer had de oorzaak snel gevonden. In één van de koelingen was sprake van een lekkage. Hierdoor was een gevaarlijke stof gaan lekken waardoor de medewerkers zich niet goed voelden. Medisch personeel van de ambulancedienst keek beide personen na. Het is niet duidelijk of iemand overgebracht is naar het ziekenhuis.
10 uur geledenVLISSINGEN - Het deelnemersveld voor het 27e HZ Schaaktoernooi is bijna compleet.
11 uur geledenRITTHEM - In Ritthem vindt zaterdag (5 juli) een wedstrijd ringrijden plaats.
1 dag geledenVLISSINGEN - Terwijl we massaal klagen over dure boodschappen, hoge energieprijzen en dure benzine gaat bijna 82 procent van de Zeeuwen deze zomer toch 'gewoon' op vakantie. Dat is net iets onder het landelijk gemiddelde. Spanje en Duitsland zijn - naast een trip in eigen land - de populairste bestemmingen. Dat blijkt uit een panelonderzoek van Evisumservice.nl onder 1250 Nederlanders.
1 dag geledenVLISSINGEN - Op 5 en 19 juli, evenals op 2 en 16 augustus, organiseert wandelvereniging De Vrolijke Tippelaars duin- en strandtochten in en om Vlissingen.
1 dag geledenVLISSINGEN - Deze zomer vinden diverse concerten plaats in de Sint Jacobskerk in Vlissingen. Elke vrijdagmiddag om 12.00 uur bespelen organisten uit onder meer Zeeland, Amsterdam, Rotterdam en Den Haag het Flentroporgel.
2 dagen geleden