
Volledig nieuwe top 3 in Bestseller 60
DEN HAAG (ANP) - De Bestseller 60 van deze week kent een groot aantal nieuwkomers. De wekelijkse bestsellerlijst van de Stichting CPNB telt maar liefst dertien nieuwe titels, waarvan er vijf in de top 10 staan. De top 3 is zelfs volledig nieuw.
Hanneke de Zoete voert de lijst aan met haar De Zoete Zusjes moppenboek. Het negende boek uit de Reiziger-serie is ook in de top 10 terug te vinden. Het eerste deel van Vertel het de bijen staat op de tweede plaats, het andere deel op de zevende plaats. De top 3 wordt afgesloten door Isabel Allende met Violeta.
De boeken uit de top 3 van vorige week staan nu een stuk lager. Philip Huff daalt drie plaatsen met Wat je van bloed weet, en ook De waanzinnige boomhut van 143 verdiepingen is een paar plaatsen gezakt. Joris Luyendijk, vorige week nog de nummer twee, sluit de top 10 af.
Boeken Top 10
(notering, tussen haakjes notering vorige week, auteur, titel. Bron: CPNB. Zie: www.debestseller60.nl)
1. (-) Hanneke de Zoete - De Zoete Zusjes moppenboek
2. (-) Diana Gabaldon - Reiziger 9. Vertel het de bijen 1.
3. (-) Isabel Allende - Violeta
4. (1) Philip Huff - Wat je van bloed weet
5. (3) Andy Griffiths & Terry Denton - De waanzinnige boomhut van 143 verdiepingen
6. (4) Charlie Mackesy - De jongen, de mol, de vos en het paard
7. (-) Diana Gabaldon - Reiziger 9. Vertel het de bijen 2.
8. (-) John Flanagan - De grijze jager 16. De vlucht uit Falaise.
9. (6) Dai Carter - Nu of nooit
10. (2) Joris Luyendijk - De zeven vinkjes
Meer uit Entertainment
LONDEN (ANP) - De Britse schrijver Nicholas Evans, beroemd door zijn werk The Horse Whisperer, is op 72-jarige leeftijd aan een hartaanval overleden. De in 1995 gepubliceerde roman werd wereldwijd een enorm succes. Er werden vijftien miljoen exemplaren verkocht van het boek, dat in Nederland werd uitgebracht onder de titel De paardenfluisteraar. Het is in tientallen talen vertaald.
2 jaar geledenHILVERSUM (ANP) - BNN, dat staat voor Bart's Neverending Network, is maandag 25 jaar geleden opgericht. De publieke omroep werd op 15 augustus 1997 in het leven geroepen door Bart de Graaff, Gerard Timmer, Willem de Bois en Frank Timmer. Na de fusie van BNN en VARA staat de omroep inmiddels al een aantal jaar bekend als BNNVARA.
2 jaar geledenTEHERAN (ANP/RTR/AFP) - Conservatieve media in Iran prijzen de man die vrijdag de schrijver Salman Rushdie heeft neergestoken. Rushdie kampt sinds 1988 met bedreigingen vanwege zijn boek De duivelsverzen, dat door sommige moslims als godslasterlijk wordt beschouwd.
2 jaar geledenDEN HAAG (ANP) - Minister Micky Adriaansens (Economische Zaken) komt dit najaar met een voorstel voor een herverdeling van de landelijke FM-frequenties door middel van een veiling. De rechter zette onlangs een streep door het besluit van haar ambtsvoorganger Mona Keijzer om de bestaande vergunningen met drie jaar te verlengen.
2 jaar geledenLOS ANGELES (ANP) - Olivia Newton-John is maandag op 73-jarige leeftijd overleden. De actrice, met name bekend van haar rol als Sandy in de musical Grease, sliep in het bijzijn van vrienden en familie vredig in op haar ranch in Californië, meldt haar echtgenoot John Easterling op Facebook.
2 jaar geledenLOS ANGELES (ANP) - De Amerikaanse actrice Anne Heche is in kritieke toestand naar het ziekenhuis gebracht nadat ze met haar auto een woning in reed in Los Angeles. De auto en het huis vlogen in brand en de bestuurder liep ernstige brandwonden op, melden Amerikaanse media. Een anonieme bron bevestigde aan CNN dat het om Heche ging en de LA Times meldt dat de auto op haar naam geregistreerd stond.
2 jaar geledenHILVERSUM (ANP) - Bijna 1,9 miljoen mensen hebben zondag gekeken naar de finale van het EK tussen de voetbalsters van Engeland en Duitsland. Via NPO 1 zagen zij hoe de Engelsen, gecoacht door de Nederlandse Sarina Wiegman, er met de winst vandoor gingen.
2 jaar geleden