
Voetganger geschept op zebrapad in Middelburg
MIDDELBURG - Een voetganger is woensdag gewond geraakt toen hij op de Looierssingel in Middelburg op een zebra werd aangereden door een auto. De man is met spoed naar het ziekenhuis afgevoerd.
De automobilist reed de voetganger rond 17.45 uur aan. Het slachtoffer kwam vervolgens enkele meters van de oversteekplaats neer op het wegdek. Omstanders hebben eerste hulp verleend. Het toegesnelde ambulancepersoneel heeft zich over het slachtoffer ontfermd. Hierna is hij met spoed met de ambulance afgevoerd naar het ziekenhuis. De ernst van het letsel is nog niet bekend. Op de Looierssingel was op het moment van het ongeval erg druk. Nadat het ongeluk had plaatsgevonden, werd de weg afgesloten. Het verkeer werd aan beide kanten door de politie omgeleid. De toedracht van het ongeval is nog onduidelijk. De politie deed ter plaatse onderzoek. Hierbij zijn enkele getuigen van het voorval gehoord. Ook is er bij de bestuurder van het betrokken voertuig een blaastest afgenomen. De uitslag hiervan is niet bekend.
Op dezelfde oversteekplaats gebeurde 11 jaar geleden bijna op de dag af precies een soortgelijk ongeluk op dezelfde zebra. Destijds werden twee voetgangers geschept door een auto. Zij overleden beiden aan de gevolgen van de aanrijding.
Meer uit Middelburg
MIDDELBURG - Wat begon als een buitenplaats en bijna een parkeerplaats werd, groeide uit tot een groene oase: Speelhof Hoogerzael in Middelburg. Inmiddels al 15 jaar een plek waar kinderen doen wat op heel veel plekken niet meer kan: onbezorgd spelen, rennen, rommelen en ravotten. Het jubileum wordt op zaterdag 5 juli uitgebreid gevierd.
12 uur geledenSEROOSKERKE - De jaarlijkse Stroskerkse Dag op zaterdag 5 juli belooft ook dit jaar weer een dag te worden voor jong en oud. Het centrum van Serooskerke verandert in een bruisende ontmoetingsplek met muziek, marktkraampjes, kinderspelletjes en natuurlijk het traditionele ringrijden. Ramon Meijer, een van de vier leden van het organisatiecomité, vertelt enthousiast over het gevarieerde programma: "We willen er echt een topdag van maken voor het hele dorp én bezoekers van buitenaf."
17 uur geledenMIDDELBURG - Op de Beenhouwerssingel in Middelburg zijn donderdagochtend twee fietsers met elkaar in botsing gekomen. Bij het ongeval raakte een van de betrokkenen, een man op leeftijd, gewond. Hij is naar het ziekenhuis gebracht.
19 uur geledenMIDDELBURG/DOMBURG - Dit weekeinde gaat in de regio zuid de zomervakantie van start. Deze week is het volop zomer, maar het weerbeeld voor begin volgende week ziet er anders uit, voorspelt weerbureau Weeronline.
20 uur geledenMIDDELBURG - In de Koningin Julianastraat in Middelburg is woensdagavond een fietser in botsing gekomen met een auto. De fiets raakte hierbij beschadigd.
23 uur geledenDOMBURG - Op 12 juni nam Max Huiszoon afscheid als eerste kinderburgemeester van de gemeente Veere.
1 dag geledenWALCHEREN - Op 5 juli organiseert de Rotary Club Walcheren weer de gezellige fietstour over Walcheren. De route kan ook per brommer of auto worden gemaakt.
1 dag geleden