Voetbalwedstrijd van door corona getroffen Belenenses uitgesteld
LISSABON (ANP) - Het door het coronavirus zwaar geplaagde Belenenses hoeft in de komende speelronde van de Portugese voetbalcompetitie niet in actie te komen. Belenenses zou het maandag moeten opnemen tegen Vizela.
Belenenses raakte afgelopen weekend in opspraak. In de thuiswedstrijd tegen Benfica trad de club vanwege een corona-uitbraak aan met slechts negen spelers. Een keeper werd als veldspeler gebruikt. Na een aantal blessuregevallen stonden er nog slechts zes spelers op het veld, waarna het duel kort na rust werd gestaakt. Vanuit diverse kampen werd schande gesproken van de gebeurtenissen.
Zeker dertien spelers van Belenenses bleken te zijn besmet met de Omikron-variant van het coronavirus, zo meldde de Portugese gezondheidsinstantie DGS maandag.
Het duel tussen Belenenses en Vizela is uitgesteld naar 2 januari.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz heeft PSV onder zijn leiding betere wedstrijden zien spelen dan dinsdag in de Champions League tegen Napoli (6-2). "Een galavoorstelling? Van mij mag je het zo noemen, maar ik vond dat wel meevallen", zei hij vrijdag tijdens een persconferentie op De Herdgang in Eindhoven, ter voorbeschouwing op de topper van zondag tegen Feyenoord.
1 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft een bijna fitte selectie voor het thuisduel van zondag met Ajax. Alleen Max Bruns en Mathias Kjølø zijn niet inzetbaar. Vergeleken met het laatste duel met NEC sluiten Daouda Weidmann en Naci Ünüvar weer aan.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie kijkt uit naar de topper van zondag tussen Feyenoord en PSV. "Dit is een duel tussen de beste ploegen van best wel een lange periode", vindt hij. "We spelen beiden aanvallend met verschillende patronen. We willen ons graag meten met zo'n goede ploeg."
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De topper tussen Feyenoord en PSV in de Eredivisie begint zondag 'gewoon' om 14.30 uur. Volgens de club uit Rotterdam is het verzoek om het duel een aantal uur later te laten beginnen afgewezen.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord wil zondag later aan de topper tegen PSV beginnen. "Dat hebben we aan de KNVB gevraagd", zei trainer Robin van Persie op een persconferentie na de zege op Panathinaikos (3-1) in de Europa League. "Het is qua herstel wel echt een verschil nu we deze wedstrijd tegen Panathinaikos laat op de avond hebben gespeeld. Wij denken dat het fair is. Of we denken dat we kans maken? Zeker, anders zouden we dat verzoek niet doen."
9 uur geledenFREIBURG (ANP) - FC Utrecht heeft ook de derde wedstrijd in de Europa League verloren. De ploeg van trainer Ron Jans ging bij SC Freiburg in Duitsland met 2-0 onderuit. Yuito Suzuki en Vincenzo Grifo scoorden voor de Duitsers.
17 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is in het hoofdtoernooi van de Europa League niet langer puntloos. Het elftal van trainer Robin van Persie won tijdens de derde speelronde in De Kuip met 3-1 van Panathinaikos, dat drie weken geleden thuis onderuitging tegen Go Ahead Eagles (1-2).
17 uur geleden