Voetbalwedstrijd van door corona getroffen Belenenses uitgesteld
LISSABON (ANP) - Het door het coronavirus zwaar geplaagde Belenenses hoeft in de komende speelronde van de Portugese voetbalcompetitie niet in actie te komen. Belenenses zou het maandag moeten opnemen tegen Vizela.
Belenenses raakte afgelopen weekend in opspraak. In de thuiswedstrijd tegen Benfica trad de club vanwege een corona-uitbraak aan met slechts negen spelers. Een keeper werd als veldspeler gebruikt. Na een aantal blessuregevallen stonden er nog slechts zes spelers op het veld, waarna het duel kort na rust werd gestaakt. Vanuit diverse kampen werd schande gesproken van de gebeurtenissen.
Zeker dertien spelers van Belenenses bleken te zijn besmet met de Omikron-variant van het coronavirus, zo meldde de Portugese gezondheidsinstantie DGS maandag.
Het duel tussen Belenenses en Vizela is uitgesteld naar 2 januari.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Sparta Rotterdam en Fortuna Sittard heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen speelden met 1-1 gelijk op Het Kasteel.
9 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft ook de vierde wedstrijd onder interim-trainer Hendrie Krüzen gewonnen. De ploeg verliet de laatste plaats van de Eredivisie met een thuiszege op Go Ahead Eagles (4-2).
9 uur geledenNAPELS (ANP) - Noa Lang heeft met een doelpunt bijgedragen aan een thuiszege van Napoli op Atalanta (3-1). De linksbuiten bekroonde een basisplaats met zijn eerste doelpunt in de Serie A.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is nog niets opgeschoten met het ontslag van John Heitinga. Met interim-trainer Fred Grim op de bank verloor de club twee weken na de nederlaag bij FC Utrecht ook van Excelsior (1-2) in de Johan Cruijff ArenA. Noah Naujoks maakte beide doelpunten voor de bezoekers, die nog nooit eerder een uitduel met de gevallen topclub uit Amsterdam wonnen.
11 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Volendam heeft dankzij een doelpunt van Robert Mühren een punt overgehouden aan de thuiswedstrijd tegen FC Twente. Mühren kopte in de slotfase raak, nadat Daan Rots de bezoekers uit Enschede kort na het begin van de tweede helft op voorsprong had gezet. Voor FC Twente was het al het derde gelijkspel op rij.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft ook de thuiswedstrijd tegen Excelsior verloren (1-2). Noah Naujoks was met twee doelpunten de grote man bij de bezoekers uit Rotterdam.
11 uur geledenBREDA (ANP) - PSV heeft met enige moeite bij NAC Breda gewonnen. De koploper ontsnapte aan puntenverlies door een treffer van Guus Til vlak voor rust en een paar uitstekende reddingen van doelman Matej Kovar (0-1).
14 uur geleden