Voetbalsters Oranje spelen in oefenduel gelijk tegen Japan
DEN HAAG (ANP) - De voetbalsters van Oranje hebben maandagavond in een oefenwedstrijd gelijkgespeeld tegen Japan. In Den Haag bleef het 0-0. Er deden zich weinig kansen voor tijdens de interland, die zonder publiek werd gespeeld. Nederland had afgelopen zaterdag nog gelijkgespeeld (2-2) bij Tsjechiƫ in het kader van de kwalificatie voor de wereldtitelstrijd.
Bij Nederland onderbraken in vergelijking met het vorige duel onder meer Dominique Janssen, Vivianne Miedema en Jill Roord. Ze kregen rust, mede omdat het duel tegen Tsjechiƫ wegens sneeuw een dag later was gespeeld dan gepland, zaterdag in plaats van vrijdag. In het duel met Tsjechiƫ miste Parsons daarnaast al tal van vaste krachten, onder wie Lieke Martens en Jackie Groenen. Zij waren er in Den Haag ook niet bij.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Manchester City blijft na een 3-0-overwinning bij Chelsea in de race om het landskampioenschap in Engeland. Het elftal van Pep Guardiola staat na 31 wedstrijden op de tweede plaats met 64 punten. City heeft 6 punten minder dan koploper Arsenal, maar heeft nog wel een wedstrijd minder gespeeld dan The Gunners. Chelsea is zesde met 48 punten uit 32 duels.
5 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ blijft op koers voor de play-offs om een plek in de voorrondes van de Conference League. De ploeg van coach Leeroy Echteld won zondag voor eigen publiek met 3-0 van sc Heerenveen.
6 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Feyenoord heeft diep in blessuretijd van het uitduel met NEC een voorsprong uit handen gegeven. Invaller Danilo maakte in de 97e minuut de gelijkmaker tegen zijn oude club (1-1).
8 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle is zo goed als zeker van een vervolg in de Eredivisie. Het elftal van coach Henry van der Vegt speelde zondag in eigen huis met 2-2 gelijk tegen Excelsior. PEC Zwolle staat na dertig wedstrijden met 34 punten op de dertiende plaats. Excelsior is de nummer 16 van de Eredivisie met 7 punten minder dan PEC Zwolle. Er staan nog vier speelronden op het programma.
8 uur geledenDORDRECHT (ANP) - ADO Den Haag heeft zondag voor de zevende keer dit seizoen een wedstrijd in de eerste divisie verloren. De kampioen ging met 1-0 onderuit bij FC Dordrecht. De van Feyenoord gehuurde Jan Plug maakte in de tweede helft het doelpunt voor de thuisclub.
10 uur geledenSITTARD (ANP) - NAC Breda heeft zondag onderin de Eredivisie een nederlaag bij Fortuna Sittard ternauwernood voorkomen. Invaller Mohamed Nassoh schoot in de blessuretijd van de tweede helft van grote afstand raak: 1-1. Fortuna was na een klein uur spelen op voorsprong gekomen dankzij Kristoffer Peterson.
10 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Luciano Valente, Jakub Moder en Anis Hadj Moussa beginnen met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen NEC. Het drietal is op tijd fit voor het duel om de tweede plaats in de Eredivisie.
11 uur geleden