Voetbalsters Oranje spelen in oefenduel gelijk tegen Japan
DEN HAAG (ANP) - De voetbalsters van Oranje hebben maandagavond in een oefenwedstrijd gelijkgespeeld tegen Japan. In Den Haag bleef het 0-0. Er deden zich weinig kansen voor tijdens de interland, die zonder publiek werd gespeeld. Nederland had afgelopen zaterdag nog gelijkgespeeld (2-2) bij Tsjechië in het kader van de kwalificatie voor de wereldtitelstrijd.
Bij Nederland onderbraken in vergelijking met het vorige duel onder meer Dominique Janssen, Vivianne Miedema en Jill Roord. Ze kregen rust, mede omdat het duel tegen Tsjechië wegens sneeuw een dag later was gespeeld dan gepland, zaterdag in plaats van vrijdag. In het duel met Tsjechië miste Parsons daarnaast al tal van vaste krachten, onder wie Lieke Martens en Jackie Groenen. Zij waren er in Den Haag ook niet bij.
Meer uit Voetbal
WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
15 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.
16 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de derby van Noord-Londen met 4-1 gewonnen bij Tottenham Hotspur. Door de overwinning is de voorsprong van koploper Arsenal weer 5 punten op nummer 2 Manchester City, dat een wedstrijd minder heeft gespeeld. Tottenham blijft 16e.
16 uur geleden