Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetbalsters met jubilerende Miedema tegen VS op Spelen

Voetbalsters met jubilerende Miedema tegen VS op Spelen

YOKOHAMA (ANP) - De Nederlandse voetbalsters starten met de jubilerende Vivianne Miedema aan het duel met de Verenigde Staten in de kwartfinales van de Olympische Spelen. De spits begon in de laatste groepswedstrijd tegen China (8-2) vanwege lichte klachten op de bank, maar keert tegen de regerend wereldkampioen terug. Miedema, die haar honderdste interland gaat spelen, maakte in de groepsfase maar liefst acht doelpunten.

Twee daarvan produceerde de topscorer aller tijden van Oranje (82 goals) als invaller in het laatste half uur tegen China. De wedstrijd in het stadion van Yokohama, waar in 2002 de finale van het WK tussen Brazilië en Duitsland werd gespeeld, begint om 13.00 uur Nederlandse tijd. Het is een herhaling van de WK-finale van 2019, toen de 'Leeuwinnen' met 2-0 verloren van 'Team USA'.

Opstelling: Van Veenendaal; Wilms, Van der Gragt, Nouwen en Janssen; Roord, Van de Donk en Groenen; Van de Sanden, Miedema en Martens.

Meer uit Sport

Atlete Bol start outdoorseizoen op 25 mei in Rabat

DEN HAAG (ANP) - Atlete Femke Bol begint haar outdoorseizoen op 25 mei met de Diamond League-wedstrijd op de 400 meter horden in het Marokkaanse Rabat. "Nog drie weken", schreef de regerend Europees- en wereldkampioene bij de aankondiging op Instagram. De 25-jarige Amersfoortse beëindigde haar indoorseizoen in maart na de EK in Apeldoorn.

42 minuten geleden
Tennisser Griekspoor stopt ook samenwerking met coach Sporrel

ROME (ANP) - Tallon Griekspoor heeft ook de samenwerking met zijn coach Dennis Sporrel beëindigd. De nummer 35 van de wereld en zijn trainer zijn "samen tot de conclusie gekomen dat het niet meer werkt", bevestigt Sporrel. "We hebben mooie maanden gehad en daar ben ik dankbaar voor."

5 uur geleden
Sinner wint bij rentree in Rome en treft in derde ronde De Jong

ROME (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft de eerste partij na zijn dopingschorsing gewonnen. De als eerste geplaatste Italiaan versloeg in de tweede ronde van het masterstoernooi van Rome de Argentijn Mariano Navone in twee sets: 6-3 6-4. De 23-jarige Sinner treft in de derde ronde Jesper de Jong.

18 uur geleden
Britse wielrenner Tarling wint tijdrit Giro, Roglic grijpt roze

TIRANA (ANP) - Joshua Tarling heeft de tweede etappe van de Giro d'Italia gewonnen. De 21-jarige Brit van Ineos Grenadiers was de beste in de individuele tijdrit over 13,7 kilometer met start en finish in Tirana, de hoofdstad van Albanië. Tarling bleef de Sloveen Primoz Roglic 1 seconde voor. De Australiër Jay Vine werd derde.

22 uur geleden
Titelverdedigster Swiatek strandt in Rome al in derde ronde

ROME (ANP) - Tennisster Iga Swiatek is vroegtijdig uitgeschakeld op het WTA-toernooi van Rome. De als tweede geplaatste Poolse verloor in de derde ronde van de Amerikaanse Danielle Collins: 6-1 7-5.

22 uur geleden
Marc Márquez wint zesde sprintrace op rij in MotoGP

LE MANS (ANP) - De Spaanse wegracer Marc Márquez (Ducati) heeft ook de sprintrace gewonnen in de MotoGP bij de Grote Prijs van Frankrijk. De zesvoudig wereldkampioen won tot dusver alle zes sprintraces in dit seizoen.

22 uur geleden
Sprintvrouwen 4x100 meter naar finale WK estafette

GUANGZHOU (ANP) - De atletes op de 4x100 meter estafette hebben op de World Relays in het Chinese Guangzhou de finale gehaald. Dat betekent dat het Nederlandse sprintkwartet zich heeft gekwalificeerd voor de WK atletiek in september in Tokio.

23 uur geleden