Voetbalsters FC Twente stap dichter bij titel na zege op Ajax
ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van FC Twente zijn een stap dichter bij de landstitel gekomen door de thuiswedstrijd tegen Ajax met 1-0 te winnen. Renate Jansen maakte na een half uur het doelpunt, op aangeven van de Duitse Anna-Lena Stolze.
Door de zege kwam FC Twente op 26 punten. Dat zijn er 7 meer dan Ajax, dat nu kansloos is voor het kampioenschap. Er zijn nog twee speelronden te gaan.
PSV is ook nog kansrijk en volgt FC Twente op 1 punt. De Eindhovense voetbalsters waren op eigen veld veel te sterk voor ADO Den Haag. Het werd mede dankzij drie doelpunten van Joëlle Smits 6-2.
FC Twente speelt volgend weekend nog thuis tegen ADO Den Haag en sluit de competitie af met een uitwedstrijd tegen concurrent PSV, dat volgende week zondag de uitwedstrijd tegen Ajax wacht.
In 2019 pakte FC Twente de landstitel. Vorig seizoen was er door de uitbraak van het coronavirus geen kampioen.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - PSV speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de kwartfinale van de KNVB-beker. Dat heeft de loting bepaald.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.
3 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.
5 uur geledenZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.
6 uur geledenLIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.
8 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.
8 uur geleden