Voetbalsters Barcelona winnen met Brugts in Champions League
WENEN (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben zich vrijwel zeker geplaatst voor de kwartfinales van de Champions League. De titelverdediger uit Spanje won met international Esmee Brugts met 4-1 bij SKN St. Pölten.
In dezelfde groep verzekerde Manchester City zich eerder op de avond van de kwartfinales door een 2-1-zege op Hammarby IF. Bij Manchester City ontbraken Kerstin Casparij, Jill Roord en Vivianne Miedema. Manchester City heeft 12 punten, 3 meer dan Barcelona. Hammarby heeft 3 punten en zou nog in punten gelijk kunnen komen, maar de Zweedse speelsters verloren de eerste wedstrijd tegen Barcelona met 9-0.
De voetbalsters van Arsenal wonnen met Daphne van Domselaar in het doel met 1-0 van Juventus. In de groep gaat Bayern München aan de leiding met 10 punten, 1 meer dan Arsenal. De Duitse voetbalsters speelden 1-1 bij Vålerenga Fotball uit Noorwegen. Bayern en Arsenal zijn zeker van de kwartfinales.
Meer uit Voetbal
EAST HARTFORD (ANP) - Kaapverdië heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico een oefenduel met 3-0 gewonnen van Bermuda. Voor Kaapverdië was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint.
1 uur geledenCHICAGO (ANP) - Duitsland heeft de laatste oefenwedstrijd in de aanloop naar het WK voetbal gewonnen van de Verenigde Staten. In Chicago was de ploeg van bondscoach Julian Nagelsmann met 2-1 te sterk voor het team van Mauricio Pochettino.
3 uur geledenOEIRAS (ANP) - Portugal heeft een oefenwedstrijd voorafgaand aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen. In het Estádio Nacional in Oeiras versloeg de ploeg van bondscoach Roberto Martínez Chili met 2-1.
4 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP/RTR) - Het Iraanse voetbalelftal moet voor WK-wedstrijden die in de VS gespeeld worden nog dezelfde dag in- en uitreizen. Dat zegt de Iraanse ambassadeur in Mexico voorafgaand aan het WK. "We kunnen inreizen in de ochtend en moeten nog dezelfde dag vertrekken", aldus de ambassadeur tegen journalisten.
5 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Het voetbalelftal van Tunesië, een van de WK-tegenstanders van Oranje, is hard onderuitgegaan in de laatste oefenwedstrijd in aanloop naar het toernooi. In het Koning Boudewijnstadion in Brussel was België met 5-0 te sterk voor Tunesië, dat het laatste halfuur met tien man speelde.
9 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Supporters die de komende weken WK-wedstrijden bezoeken, mogen één fabrieksverzegelde wegwerpwaterfles meenemen naar het stadion. Dat meldt de FIFA. De wereldvoetbalbond liet enkele dagen eerder weten dat herbruikbare flessen om veiligheidsredenen verboden zijn.
16 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Jürgen Locadia kan in de eerste groepswedstrijd van Curaçao op het wereldkampioenschap tegen Duitsland gewoon meedoen. De spits is voor één duel geschorst na zijn rode kaart in de oefenwedstrijd van vorig weekend tegen Schotland. Dat melden de FIFA en een woordvoerder van de voetbalbond van Curaçao.
16 uur geleden