Voetbalsters Barcelona winnen met Brugts in Champions League
WENEN (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben zich vrijwel zeker geplaatst voor de kwartfinales van de Champions League. De titelverdediger uit Spanje won met international Esmee Brugts met 4-1 bij SKN St. Pölten.
In dezelfde groep verzekerde Manchester City zich eerder op de avond van de kwartfinales door een 2-1-zege op Hammarby IF. Bij Manchester City ontbraken Kerstin Casparij, Jill Roord en Vivianne Miedema. Manchester City heeft 12 punten, 3 meer dan Barcelona. Hammarby heeft 3 punten en zou nog in punten gelijk kunnen komen, maar de Zweedse speelsters verloren de eerste wedstrijd tegen Barcelona met 9-0.
De voetbalsters van Arsenal wonnen met Daphne van Domselaar in het doel met 1-0 van Juventus. In de groep gaat Bayern München aan de leiding met 10 punten, 1 meer dan Arsenal. De Duitse voetbalsters speelden 1-1 bij Vålerenga Fotball uit Noorwegen. Bayern en Arsenal zijn zeker van de kwartfinales.
Meer uit Voetbal
WOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
15 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
16 minuten geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
24 minuten geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Bournemouth blijft in de race om een ticket voor Europees voetbal volgend seizoen. De club verstevigde met een uitzege op Fulham (0-1) de zesde positie in de Premier League.
1 uur geledenLEIPZIG (ANP) - RB Leipzig heeft de derde plaats in de Bundesliga en daarmee een ticket voor de Champions League veiliggesteld. De ploeg van trainer Ole Werner won in eigen huis met 2-1 van St. Pauli, dat door de nederlaag moet vrezen voor degradatie.
3 uur geledenMARSEILLE (ANP) - Pierre-Emerick Aubameyang is uit de selectie van Olympique Marseille gezet. De 36-jarige spits heeft volgens veel Franse media tijdens een trainingskamp een brandblusser leeggespoten over een slapend lid van de technische staf.
3 uur geleden