Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetballers van Brazilië verslaan ook Uruguay

Voetballers van Brazilië verslaan ook Uruguay

MONTEVIDEO (ANP) - De voetballers van Brazilië hebben ook het vierde kwalificatieduel voor het WK van 2022 winnend afgesloten. Ze waren met 0-2 te sterk voor Uruguay. Arthur en Richarlison maakten de doelpunten in Montevideo.

Uruguay eindigde de wedstrijd met 10 man na een rode kaart voor Edinson Cavani, Luis Suárez ontbrak bij de thuisploeg na een positieve coronatest. Brazilië kon geen beroep doen op de geblesseerde Neymar. Voor Uruguay was het pas de tweede nederlaag in de laatste 32 thuisduels.

Argentinië was met 2-0 te sterk voor Peru. Nicolas Gonzalez en Lautaro Martinez scoorden al in het eerste half uur. Ajacied Nicolás Tagliafico speelde de hele wedstrijd voor Argentinië, net als Lionel Messi.

Ecuador gaf Colombia een flink pak slaag (6-1). Venezuela klopte Chili (2-1) en Paraguay speelde gelijk tegen Bolivia (2-2).

Brazilië leidt de Zuid-Amerikaanse kwalificatiepoule voor het WK met de volle score van 12 punten uit vier duels. Argentinië volgt op twee punten en Ecuador staat derde met 9 punten. De beste vier ploegen plaatsen zich rechtstreeks voor het WK in Qatar.

Meer uit Voetbal

PSV'er Saibari twee keer trefzeker bij ruime oefenzege Marokko

RABAT (ANP) - Ismael Saibari heeft Marokko in aanloop naar het WK voetbal op weg geholpen naar een ruime zege in een oefenduel met Madagaskar. De middenvelder van PSV, die onlangs werd gekozen tot beste speler van de Eredivisie in het afgelopen seizoen, tekende voor de eerste twee doelpunten bij de 4-0-overwinning in Rabat.

11 uur geleden
België boekt oefenzege in Kroatië in aanloop naar WK voetbal

RIJEKA (ANP/BELGA) - België heeft in aanloop naar het WK voetbal een oefenwedstrijd tegen Kroatië gewonnen. De ploeg van bondscoach Rudi Garcia was in het Kroatische Rijeka met 2-0 te sterk.

11 uur geleden
Ajax bevestigt komst Spaanse trainer Míchel voor twee seizoenen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de komst van de nieuwe hoofdtrainer Míchel afgerond. De 50-jarige Spanjaard, voluit Miguel Ángel Sánchez Muñoz, heeft een contract voor twee seizoenen getekend, tot en met 30 juni 2028. Míchel komt over van Girona, waar hij vorige week al zijn vertrek aankondigde na de degradatie van afgelopen maand.

13 uur geleden
Burgemeester verbiedt oefenduel Congo - Chili in Spanje om ebola

LA LÍNEA DE LA CONCEPCIÓN (ANP/AFP) - De burgemeester van La Línea de la Concepción in Spanje heeft het oefenduel tussen de voetbalploegen van de Democratische Republiek Congo en Chili verboden vanwege gezondheidsrisico's in verband met de ebola-uitbraak in het Afrikaanse land. Het duel stond op 9 juni op het programma in de plaats in de provincie Cádiz.

13 uur geleden
Noorse bond sluit zich aan bij klacht tegen FIFA-baas om Trump

OSLO (ANP/RTR) - De Noorse voetbalbond (NFF) heeft zich formeel aangesloten bij een officiële klacht tegen voorzitter Gianni Infantino van wereldvoetbalbond FIFA wegens schending van de regels voor politieke neutraliteit. Dat verklaarde voorzitter Lise Klaveness van de NFF tijdens een persconferentie.

14 uur geleden
Voetbalclub Fulham neemt na vijf jaar afscheid van trainer Silva

LONDEN (ANP) - Fulham neemt deze zomer afscheid van trainer Marco Silva. De 48-jarige Portugees was sinds 2021 de eindverantwoordelijke bij de club uit Londen.

14 uur geleden
Tennisser Zverev eenvoudig naar halve finales Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zich voor de vijfde keer geplaatst voor de halve finales van Roland Garros. De Duitse nummer 3 van de wereld versloeg in Parijs de Spanjaard Rafael Jódar met 7-6 (3) 6-1 6-3. Hij speelt tegen de winnaar van de partij tussen de Braziliaan João Fonseca en de Tsjech Jakub Menšík om een plaats in de finale.

15 uur geleden