Voetballers van Brazilië verslaan ook Uruguay
MONTEVIDEO (ANP) - De voetballers van Brazilië hebben ook het vierde kwalificatieduel voor het WK van 2022 winnend afgesloten. Ze waren met 0-2 te sterk voor Uruguay. Arthur en Richarlison maakten de doelpunten in Montevideo.
Uruguay eindigde de wedstrijd met 10 man na een rode kaart voor Edinson Cavani, Luis Suárez ontbrak bij de thuisploeg na een positieve coronatest. Brazilië kon geen beroep doen op de geblesseerde Neymar. Voor Uruguay was het pas de tweede nederlaag in de laatste 32 thuisduels.
Argentinië was met 2-0 te sterk voor Peru. Nicolas Gonzalez en Lautaro Martinez scoorden al in het eerste half uur. Ajacied Nicolás Tagliafico speelde de hele wedstrijd voor Argentinië, net als Lionel Messi.
Ecuador gaf Colombia een flink pak slaag (6-1). Venezuela klopte Chili (2-1) en Paraguay speelde gelijk tegen Bolivia (2-2).
Brazilië leidt de Zuid-Amerikaanse kwalificatiepoule voor het WK met de volle score van 12 punten uit vier duels. Argentinië volgt op twee punten en Ecuador staat derde met 9 punten. De beste vier ploegen plaatsen zich rechtstreeks voor het WK in Qatar.
Meer uit Voetbal
SAO PAULO (ANP) - Zakaria Labyad vervolgt zijn loopbaan bij Corinthians. De in Utrecht geboren voetballer wordt ploeggenoot van Memphis Depay, die zich hard heeft gemaakt voor zijn komst. Dat heeft de club uit São Paulo bekendgemaakt.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vitezslav Jaros heeft vrijdag een zware knieblessure opgelopen tijdens de training van Ajax. De Tsjechische doelman komt dit seizoen niet meer in actie voor de club uit Amsterdam. Volgens Ajax moet de van FC Liverpool gehuurde keeper geopereerd worden.
9 uur geledenMILAAN (ANP/DPA) - Kirsty Coventry gaat onderzoeken of FIFA-voorzitter Gianni Infantino de regels heeft overtreden door een overeenkomst te sluiten met de nieuwe Vredesraad van de Amerikaanse president Donald Trump. Dat heeft de voorzitter van het Internationaal Olympisch Comité (IOC) bekendgemaakt in Milaan.
10 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid is woensdag in het uitduel met Benfica niet van het veld gestapt omdat Vinícius Júnior zelf verder wilde spelen. De Braziliaanse aanvaller werd naar eigen zeggen racistisch uitgescholden door tegenstander Gianluca Prestianni. Vinícius attendeerde de scheidsrechter van het duel in de tussenronde van de Champions League daarop en verliet even het speelveld. Na ruim tien minuten besloot hij de wedstrijd toch te hervatten.
11 uur geledenMANCHESTER (ANP) - De rentree van Matthijs de Ligt bij Manchester United laat nog even op zich wachten. "Hij werkt erg hard om terug te komen, maar hij is nog niet ver genoeg", zei trainer Michael Carrick tijdens een persconferentie voor het uitduel van maandag met Everton in de Premier League.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie wil nieuweling Raheem Sterling zondag graag speelminuten geven in de Eredivisiewedstrijd tegen Telstar. Dat zei hij vrijdag tijdens een persconferentie.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn is voorlopig niet inzetbaar voor Feyenoord. Dat heeft trainer Robin van Persie vrijdagmiddag bevestigd tijdens een persconferentie in aanloop naar de thuiswedstrijd tegen Telstar. De middenvelder raakte geblesseerd in de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles, nadat hij de eveneens geblesseerde Oussama Targhalline had vervangen.
15 uur geleden