Voetballers Engeland ruim langs Ieren in oefenduel
LONDEN (ANP) - De voetballers van Engeland hebben de oefenwedstrijd tegen Ierland ruim gewonnen. Op Wembley werd het 3-0 door treffers van Harry Maguire, Jadon Sancho en Dominic Calvert-Lewin.
Maguire zette de ploeg van bondscoach Gareth Southgate in de 18e minuut met een kopbal op voorsprong. Nog voor rust bracht Sancho de marge op twee goals, door binnen te schieten op een voorzet van Jack Graelish. In de tweede helft benutte Calvert-Lewin een strafschop na een overtreding van Cyrus Christie op Bukayo Saka.
Engeland speelt zondag in de Nations League tegen België en treft drie dagen later IJsland in eigen huis. De Engelse bond kreeg van de regering toestemming om het duel tegen IJsland op Wembley te spelen.
IJsland speelt zondag uit tegen Denemarken en momenteel geldt er in Engeland vanwege de coronapandemie een inreisbeperking voor reizigers uit Denemarken of die kort daarvoor in Denemarken zijn geweest. De regering heeft een uitzondering gemaakt voor een kleine afvaardiging uit IJsland.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.
11 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.
13 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.
14 uur geledenBRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie blijft hoe dan ook tot in ieder geval het einde van het seizoen trainer van Feyenoord. "Daar is geen enkele twijfel over", heeft algemeen directeur Dennis te Kloese verzekerd na de aanstelling van Dick Advocaat als adviseur woensdag.
18 uur geleden