Voetballers Bazoer en Köhn missen twee wedstrijden door schorsing
ZEIST (ANP) - Voetballer Riechedly Bazoer van Vitesse mist de komende twee wedstrijden. De tuchtcommissie betaald voetbal heeft de middenvelder geschorst voor drie duels, waarvan één voorwaardelijk. Bazoer kreeg zondag in het met 3-1 gewonnen duel met FC Emmen de rode kaart vanwege ernstig gemeen spel. Hij mist de wedstrijden tegen FC Groningen en Fortuna-Sittard.
Ook Derrick Köhn van Willem II kreeg een schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk. De verdediger kreeg een rode kaart voor een overtreding op Denzel Dumfries in het duel met PSV. Köhn mist de wedstrijden tegen VVV-Venlo en FC Groningen.
Meer uit Voetbal
GIZEH (ANP/Belga) - De Afrika Cup voor voetbalsters wordt uitgesteld van maart naar juli. De Afrikaanse voetbalbond (CAF) heeft het toernooi amper twaalf dagen voor de oorspronkelijke startdatum uitgesteld "door onvoorziene omstandigheden". De Afrika Cup stond gepland van 17 maart tot en met 3 april in Marokko, maar vindt nu plaats van 25 juli tot en met 16 augustus.
4 uur geledenSAN SEBASTIÁN (ANP) - Real Sociedad heeft zich ten koste van Athletic Club geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De nummer 8 van Spanje won in het eigen stadion de returnwedstrijd met 1-0 van de club uit Bilbao. De ploeg uit San Sebastián had vorige maand het uitduel eveneens met 1-0 gewonnen. Mikel Oyarzabal maakte woensdag vlak voor tijd het enige doelpunt uit een strafschop.
22 uur geledenALKMAAR (ANP) - Telstar-trainer Anthony Correia noemde de verloren halve finale van de KNVB-beker tegen AZ "zuur". De ploeg uit Velsen-Zuid ging dankzij onder meer twee eigen doelpunten met 2-1 onderuit in Alkmaar.
1 dag geledenALKMAAR (ANP) - Trainer Leeroy Echteld van AZ is blij dat zijn club voor het tweede jaar op rij de finale van de KNVB-beker heeft bereikt. Vorig jaar verloren de Alkmaarders na strafschoppen van Go Ahead Eagles. "Dit is weer een kans om iets te winnen. Mooi voor de club, de boys en de toeschouwers", zei de coach na de 2-1-zege op Telstar in de halve finale.
1 dag geledenBRIGHTON (ANP) - Koploper Arsenal heeft de voorsprong op Manchester City vergroot. De ploeg van Jurriën Timber won de uitwedstrijd bij Brighton & Hove Albion met 1-0. Nummer 2 Manchester City verspeelde thuis punten tegen Nottingham Forest: 2-2.
1 dag geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft voor het tweede jaar op rij de finale van de KNVB-beker bereikt. De formatie van trainer Leeroy Echteld was in de halve finale voor eigen publiek met 2-1 te sterk voor Telstar, de nummer 17 van de Eredivisie.
1 dag geledenDÜSSELDORF (ANP) - De Duitse oud-doelman Georg Koch is op 54-jarige leeftijd overleden aan alvleesklierkanker. Dat meldde zijn eerste profclub Fortuna Düsseldorf op de eigen website. Koch stond in 1997 korte tijd onder contract bij PSV.
1 dag geleden