Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetballer Van der Maarel verbindt toekomst aan FC Utrecht

Voetballer Van der Maarel verbindt toekomst aan FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - Clubicoon Mark van der Maarel komt ook komend seizoen uit voor FC Utrecht. De 33-jarige verdediger heeft zijn contract verlengd met een jaar. De oudgediende heeft tevens de afspraak gemaakt dat hij na zijn actieve carrière bij de club betrokken blijft.

"Van der Maarel is een absoluut clubicoon. In het hedendaagse voetbal extra bijzonder: een speler die zó loyaal is aan zijn club en zó’n bijzondere band heeft opgebouwd met de Twaalfde Man", zei technisch directeur Jordy Zuidam.

"In de persoon van Mark hebben we ook een van de meest ervaren spelers in de Eredivisie in huis. Een rugzak aan ervaring, die hij kan overbrengen aan onze talenten. Een echte prof, die nooit verzaakt, voorop gaat in de strijd en een cultuurbewaker binnen de club", aldus Zuidam.

Van der Maarel maakte namens FC Utrecht zijn debuut in de Eredivisie in 2009 en bleef de club altijd trouw. De verdediger speelde inmiddels 380 officiële wedstrijden voor FC Utrecht en maakte twaalf doelpunten.

Meer uit Voetbal

Feyenoord traint met Nieuwkoop en Watanabe voor honderden fans

ROTTERDAM (ANP) - Bart Nieuwkoop en Tsuyoshi Watanabe hebben de laatste training van Feyenoord voor het uitduel van zondag met Ajax afgewerkt. Beide verdedigers ontbraken donderdag in de verloren uitwedstrijd tegen FCSB omdat ze onvoldoende fit waren.

25 minuten geleden
Liverpool begint zonder Salah in basis aan thuisduel met Brighton

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool begint zonder Mohamed Salah aan de thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion. De aanvaller zit op de bank als het duel om 16.00 uur begint. Virgil van Dijk en Ryan Gravenberch verschijnen wel aan de aftrap. Van Dijk staat voor zijn 250e wedstrijd voor de regerend kampioen in de Premier League.

44 minuten geleden
Vijf miljoen fans willen ondanks hoge ticketprijzen naar WK

ZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft in de eerste 24 uur van de derde verkoopfase voor tickets voor het WK ondanks torenhoge prijzen vijf miljoen aanvragen ontvangen. Fans uit meer dan tweehonderd landen willen een kaartje voor het toernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico (11 juni-19 juli).

2 uur geleden
Britse media: Salah weer terug in wedstrijdselectie Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot heeft Mohamed Salah opgenomen in de Liverpool-selectie voor de Premier League-wedstrijd tegen Brighton van zaterdag. Dat melden diverse Britse media, waaronder de BBC. Liverpool zelf heeft nog niets gemeld.

20 uur geleden
De Ligt ontbreekt bij United, Timber twijfelgeval bij Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist maandag ook de thuiswedstrijd van Manchester United tegen Bournemouth. "Hij heeft nog te veel last van zijn rug", zei trainer Rúben Amorim op een persconferentie.

1 dag geleden
Oranje ontvangt Noorwegen en Ecuador in Amsterdam en Eindhoven

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal oefent op 27 maart tegen Noorwegen in de Johan Cruijff ArenA. De KNVB heeft het Philips Stadion in Eindhoven uitgekozen voor de vriendschappelijke interland van vier dagen later tegen Ecuador. Beide duels beginnen om 20.45 uur, meldt de voetbalbond.

1 dag geleden
Coach Slot beslist na gesprek of Salah terugkeert bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Arne Slot gaat vrijdag in gesprek met Mohamed Salah. De trainer van Liverpool beslist vervolgens of de aanvaller uit Egypte in de selectie zit voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Brighton & Hove Albion.

1 dag geleden