Voetballer Payet voor minder geld langer bij Marseille
MARSEILLE (ANP) - De Franse international Dimitri Payet heeft zijn contract bij Olympique Marseille tussentijds met twee jaar verlengd, tot de zomer van 2024. De 33-jarige aanvaller neemt genoegen met een stuk minder salaris. Payet verdient naar verluidt jaarlijks 6 miljoen euro bij Marseille, maar hij ziet komend seizoen af van de helft daarvan.
"Ik heb al vaak gezegd dat ik van deze club houd. Nog beter is om dat dan ook te bewijzen", zei Payet, die begin 2017 terugkeerde bij Marseille na een periode in de Premier League bij West Ham United. "Toen de voorzitter onlangs zei dat ook de spelers offers moesten brengen, kwam dit idee bij me op. Ik vind dat ik het goede voorbeeld moet geven." De 38-voudig Frans international ziet volgend seizoen af van 50 procent van zijn salaris, in het seizoen 2021-2022 staat hij 30 procent af.
Marseille kreeg onlangs een boete van 3 miljoen euro van de UEFA, omdat het zich niet heeft gehouden aan de regels wat betreft Financial Fair Play. Als nummer 2 van Frankrijk mag de club van Kevin Strootman komend seizoen wel meedoen aan de Champions League.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.
8 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen na de zege op Manchester City in de Champions League (3-0) ook in de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen. De thuiswedstrijd tegen Elche eindigde in 4-1.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García is met een ruime zege op Sparta Rotterdam (4-0) aan zijn nieuwe functie bij Ajax begonnen. Met de Spaanse opvolger van Fred Grim op de bank speelde de thuisploeg met veel meer passie dan in de meeste duels na de winterstop. Zo won Ajax wat vertrouwen in de aanloop naar de komende wedstrijden tegen Feyenoord en FC Twente.
8 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen zet de opmars in de Eredivisie voort. De ploeg van trainer Robin Veldman won in het Abe Lenstra Stadion met 3-0 van Telstar door treffers van Lasse Nordas, Maxence Rivera en Jacob Trenskow.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een moeizame zege geboekt op Everton. In het Emirates Stadium in Londen werd het 2-0 dankzij twee doelpunten in de slotfase.
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer deze maand van NEC verloren. Na de nederlaag van 3-2 in Nijmegen in de halve finale van de KNVB-beker, ging het voor de koploper ook mis in de competitie. NEC won in het Philips Stadion in Eindhoven opnieuw met 3-2.
10 uur geleden