Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetballer Luis Suárez test positief op corona

Voetballer Luis Suárez test positief op corona

MONTEVIDEO (ANP) - Luis Suárez mist waarschijnlijk zaterdag het competitieduel van Atlético Madrid tegen zijn oude club FC Barcelona. De aanvaller is positief getest op corona, zo meldt de nationale voetbalbond van Uruguay.

De 33-jarige Suárez mist zo goed als zeker het duel van Uruguay tegen Brazilië in de WK-kwalificatie, dat in de nacht van dinsdag op woensdag (Nederlandse tijd) begint. Hij is niet de enige speler van Uruguay die positief heeft getest. Ook Rodrigo Muñoz is besmet met het coronavirus. Beide spelers zijn in quarantaine geplaatst, in afwachting van de uitslag van een tweede test.

Suárez speelde de afgelopen zes jaar voor Barcelona. Hij kwam niet meer in de plannen voor van de nieuwe trainer Ronald Koeman en nam met tranen in zijn ogen afscheid.

Meer uit Voetbal

Club Brugge met zege van 6-0 op Rangers naar Champions League

BRUGGE (ANP) - België doet dit seizoen met twee clubs mee aan het hoofdtoernooi van de Champions League. Naast landskampioen Union verzekerde ook Club Brugge zich van een startbewijs. Het elftal van trainer Nicky Hayen liet in de play-offs Rangers FC met 6-0 kansloos. Club Brugge had het eerste duel al met 3-1 gewonnen.

3 uur geleden
Beroep in kort geding Vitesse tegen KNVB via livestream te volgen

ARNHEM (ANP) - Het hoger beroep van de uitspraak in kort geding tussen Vitesse en de KNVB kan via een livestream worden gevolgd. Dat heeft het gerechtshof in Arnhem bekendgemaakt. Het beroep dient maandag in het Arnhemse Paleis van Justitie om 14.00 uur. Het is nog niet duidelijk wanneer er uitspraak wordt gedaan. Dat wordt tijdens de zitting bekend.

6 uur geleden
Ajax krijgt iets hogere startpremie dan PSV in Champions League

MONACO (ANP) - Ajax krijgt een startpremie van circa 37 miljoen euro voor deelname aan de Champions League. Dat is 0,5 miljoen euro meer dan landskampioen PSV. Het totale prijzengeld in de Champions League bedraagt komend seizoen 2,4 miljard euro.

8 uur geleden
Jans rekent op linksback El Karouani tegen Zrinjski Mostar

UTRECHT (ANP) - Trainer Ron Jans gaat ervan uit dat Souffian El Karouani gewoon meedoet met FC Utrecht tegen Zrinjski Mostar. De linksback van FC Utrecht zou in de belangstelling staan van Spartak Moskou. "De opstelling van FC Utrecht is al bekend en El Karouani staat erbij", aldus Jans tijdens de persconferentie voor het duel.

10 uur geleden
Voetbalsters PSV niet in Champions League na zeperd tegen United

STOCKHOLM (ANP) - De voetbalsters van PSV zijn uitgeschakeld in de tweede voorronde van de Champions League. In Stockholm verloor de ploeg van trainer Roeland ten Berge kansloos met 4-0 van Manchester United. De Engelse club plaatst zich zo voor het finaleduel van het mini-toernooi tegen de winnaar van de wedstrijd tussen Hammarby en Metalist.

12 uur geleden
Milambo wint van Kluivert in League Cup

BOURNEMOUTH (ANP) - Justin Kluivert is er met Bournemouth niet in geslaagd de derde ronde van de League Cup te bereiken. De aanvallende middenvelder, hersteld van een kuitblessure, verloor het thuisduel met Brentford (0-2).

1 dag geleden
Borussia Dortmund verlengt contract trainer Kovac

DORTMUND (ANP/DPA) - Borussia Dortmund heeft het contract met trainer Niko Kovac verlengd tot halverwege 2027. De club is overtuigd van de Kroaat na het sterke slot van vorig seizoen.

1 dag geleden